Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Fuxiorr »

Morsereg pisze:
Fuxiorr pisze:
Kubaf16 pisze:http://www.games-workshop.com/gws/catal ... meStyle=wh

Mi tam się podobają, i wygląda na to że slayerzy zostają w metalu na razie :wink:
Raczej chcą się pozbyć tego co zostało. Plastikowy zabójcy będą w 2 turze
raczej nie. podobno tytul kolejnego tygodnika to: engineering madness
No ale wiesz ma byc 2 jednostka w pudelku z zabojcami... wiec czort wie co tam bedzie
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Wariax rozwiń proszę myśl :]

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Lechu pisze:Wariax rozwiń proszę myśl :]
To jest najmniejszy z Tytanów w armii ludzi w świecie wh40k.
Link do opisu jednostki: LINK

GW jak widać ma zamiar wypuścić ów model w skali 28mm do wh40k. Wielkość modelu będzie podobna bądź ciut większa od Eldarskich Wraithknightów. Jak wyglądają te WK to zapraszam na mojego bloga :P:P:P:P:P

Także pierwszy tytan z plastiku. Dla mnie must have :D o ile cena mnie wcześniej nie stopnie....

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

ooo ciekawe :) Zaczynam zbieranie towaru do SM i taki tytan byłby całkiem mile widziany ;) Choć fireant niedawno publikował tekst o alternatywie tytana innej firmy. Zobaczymy co GW wymodzi.

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Wow. Po raz pierwszy przydała mi się funkcja obrotowego ekranu. Warto było jednak zainwestować w taki monitor:

Obrazek

Nie potrzebny mi laptop.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

ja za to trochę po rozciągałem mięśnie karku co przełożyło się na lepsze samopoczucie podczas malowania w pracy ;)

btw, szału nie ma ;P

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od2380151a
Rycerze już w przedsprzedaży, 425 na stronie GW za model który ma 8" i 147 elementów. Co ciekawe w walce wręcz ma siłę "D" co oznacza że albo będzie tylko do Apo/Eskalacji, albo GW widząc dysproporcję jaką wprowadziło, poprzez screemerstary, czy rady na motorkach chce wyrównać szanse dla imperium :p

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Dargor pisze:http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od2380151a
Rycerze już w przedsprzedaży, 425 na stronie GW za model który ma 8" i 147 elementów. Co ciekawe w walce wręcz ma siłę "D" co oznacza że albo będzie tylko do Apo/Eskalacji, albo GW widząc dysproporcję jaką wprowadziło, poprzez screemerstary, czy rady na motorkach chce wyrównać szanse dla imperium :p
Jeśli ktokolwiek w GW zauważył jakąkolwiek 'dysproporcję', to ma ją w głębokim poważaniu. Ten robogrzyb jest dużym fajnym modelem, który ma się dużo fajnie sprzedawać, nie ma w tym żadnej innej filozofii.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

czyli dodatkowo bedzie jeszcze codex legionistów :) ciekawe

może to właśnie takie deko wyrównanie szans do SM/Imperium w odniesieniu do RIptide i eldarskiego rycerza
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Cena zabójcza ale za to jak wyglada ten model :shock: :shock:
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od2380151a
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Zawsze mnie ciekawiło, dlaczego takie modele gdzieniegdzie mają gruby płytowy pancerz, a inne miejsca pozostawione są kompletnie odkryte, tak jakby takie różne zwisające kabelki i inne wystające rurki w ogóle nie były istotne dla funkcjonowania całości. :P Wiem, że nie można i tak opancerzyć go całego, ale zastanawiam się nad racjonalnością takiego rozwiązania, że cała góra tego modelu wygląda jak wielki pancernik, a układ poruszania się tak, jakby ktoś zaskoczył tego robota "z opuszczonymi spodniami".

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Naviedzony pisze:Zawsze mnie ciekawiło, dlaczego takie modele gdzieniegdzie mają gruby płytowy pancerz, a inne miejsca pozostawione są kompletnie odkryte, tak jakby takie różne zwisające kabelki i inne wystające rurki w ogóle nie były istotne dla funkcjonowania całości. :P Wiem, że nie można i tak opancerzyć go całego, ale zastanawiam się nad racjonalnością takiego rozwiązania, że cała góra tego modelu wygląda jak wielki pancernik, a układ poruszania się tak, jakby ktoś zaskoczył tego robota "z opuszczonymi spodniami".

Bo nawet jak zniszczą mu nogi, to zachowuje 90% sprawności bojowej ;)
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Naviedzony pisze:Zawsze mnie ciekawiło, dlaczego takie modele gdzieniegdzie mają gruby płytowy pancerz, a inne miejsca pozostawione są kompletnie odkryte, tak jakby takie różne zwisające kabelki i inne wystające rurki w ogóle nie były istotne dla funkcjonowania całości. :P Wiem, że nie można i tak opancerzyć go całego, ale zastanawiam się nad racjonalnością takiego rozwiązania, że cała góra tego modelu wygląda jak wielki pancernik, a układ poruszania się tak, jakby ktoś zaskoczył tego robota "z opuszczonymi spodniami".
Bo to tylko potwierdzenie, że w warhammerze nie ma co szukać logiki i racjonalności :-D

Awatar użytkownika
Kubaf16
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Kraków "Vanaheim"

Post autor: Kubaf16 »

Wiadomo może jakie będą następne wydane armie?
kubencjusz pisze:Że stronic zapisanych ilość, o jakości areny nie świadczy uświadomić sobie musisz, młody padawanie. Hmmmm.
Naviedzony pisze: A po co pomagać ludziom? Ludzie są niegodni elfiej pomocy. :P

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Podobno w maju mają wyjść Wood Elfy.
W wakacje 9 edycja, a potem O&G - bo dawno nie było ;)

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

gervaz pisze:W wakacje 9 edycja, a potem O&G - bo dawno nie było ;)
przecież muszą zacząć od czegoś co ma taka mało modeli i takie stare, że szok :wink: :wink: :wink: mawet
nie zdążyłem ich zebrać do kupy ani nimi jeszcze zagrać ](*,) ](*,) ](*,) a tu nowa edycja

ciekawe kiedy wreszcie zwierzoludzi wypuszczą z lasu #-o

beerfield
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42

Post autor: beerfield »

Pieta pisze:Wow. Po raz pierwszy przydała mi się funkcja obrotowego ekranu. Warto było jednak zainwestować w taki monitor:

Obrazek

Nie potrzebny mi laptop.
Łatwiejszą i tańszą opcją jest instalacja wtyczki do ff, która umożliwia obracanie obrazków na stronie ;)
Image Zoom

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

a jeszcze lepiej to każdy windows 7 ma wbudowaną funkcję odwracania ekranu :P za pomoca klawiszy CTR+ALT i strzałki
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

ODPOWIEDZ