Zmiana mentalnosci graczy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Zmiana mentalnosci graczy

Post autor: Eltharion »

Mało ze deatha - latającego deatha ! :mrgreen:
Wieki + ode mnie dla tych idiotów xD
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

@ Loko

wada jest jedna, poważna - musiałaby być zmiana mentalności.

Negatywna ocena po bitwie, może być często wyrazem niechęci względem drugiego gracza, a nie przegiętością jego rozpiski... Lub wynikiem czystej kalkulacji coś w stylu : wygrał ze mną wysoko, był spoko, ale jak mu dam maksa, to mój kolega nie wygra turnieju.

Ja bym wolał uniknąć takich sytuacji, a one są możliwe. Bywały mastery z oceną przeciwnika i różnie z tym było.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Przekroczyli Rubikon zaufania - kasowanie rzeczy z AB, bo tak to abstrakcja, której mieli unikać!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

mentalność zmieniłaby się piorunem, bo osoba dająca przecinikowi same minusy ze złości na niego po 3 bitwach zostanie w czarnej dupie bo wątpliwe jest aby grała pod rząd z 3 złamasami. ludzie to zobaczą i ocenią a taki pan nie wygra turnieju choć pewnie o to mu chodziło. skoro spina nie jest właściwą ścieżką to może ludzie z niej zejdą. tutaj działa piękne sprzężenie zwrotne. może opcją uniknięcia kolesiowania się jest stałe losowanie oponentów? przynajmniej nie bedzie knucia kto z kim gra w następnej turze.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Wyszło by na to ze każdy każdemu dawałby 0 czyli wrócilibyśmy do pk wyjścia :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

nie każdy każdemu tylko spinacz spinaczowi a ludzie którzy bedą chcieli się dobrze bawić ocenią się uczciwie.
" stary rozjebałem cie do zera ale grałeś uczciwie, pierwszy raz zobaczyłem jak działa gigant/ rydwan demonic/ hoperzy , miałeś mega fajną rozpę daje ci maksa za klimat "
- " tak zgadza się bitwa przyjemna szkoda tylko że wziołeś teclisa/ archona/ inne gówno 10 armat bo rozpa raczej nudnawa, dam ci połowe z punktów które moge przyznać"

w momencie kiedy pkt z gry czyli 20kt za maske a 20 za ocene gracza taka ocena przestaje być symboliczna.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

@loko:
Czyli turnieje przestał by być rywalizacją "sportową" a przekształci by się w wybory miss battla. Świetny pomysł!
Obrazek

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

To tak jak odejmowanie bramek PSG bo wystawiają Zlatana. Bez sensu. Dla klimaciarzy są gry domowe. Turnieje są dla graczy, którzy chcą coś wygrać. bardziej zależy nam chyba na uczciwych, miłych i kulturalnych grach, niż na oglądaniu walk giganta z cygorem.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

chciałbym zobaczyć walkę giganta z cygorem ;)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Turnieje są dla graczy, którzy chcą coś wygrać. bardziej zależy nam chyba na uczciwych, miłych i kulturalnych grach, niż na oglądaniu walk giganta z cygorem.
Kiedyś też miałęm zacięcie sportowe, teraz mam wy*ebane i traktuję turniej jako okazję do pogrania z innymi ludźmi i armiami niż na codzień, pooglądanie fajnych ludków i fajne spędzenie czasu. I taka formuła turnieju (a'la wybierania miss battla) bardzo by mi odpowiadała. Pozważnie. Albo przynajmniej jako dodatkowa kategoria, nie tylko kto bardziej przegnie, przywałuje, przekrzyczy, zna więcej uściśleń czy lepiej kulnie kostkami niż przeciwnik :mrgreen:
Turnieje powinny być nie tylko sportowe, tylko swiętem battla. I wydarzeniem w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Po prostu szkoda, że nawet na ostatnich stołach zdarzają ludzie kserujący makabryczne potworki rozpiskowe i grające o złote gacie,l i fajnie byłoby zmienić ten trend.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

@maryś dlaczego uważasz że nie dasz rady wygrać takiego tura? skoro potrafisz złożyć mocną rozpę, bedziesz umiał złożyć i ciekawą. być miłym i sympatycznym tez potrafisz a ci co nie potrafią szybko sie nauczą. przynajmniej udawać. mastery wieją nuda, rozpy są identyczne , buraki przy stołach od lat buraczą i czesto nawet śmierdzą niemytymi od lat jajami. od lat szukacie balansu w grze od storny co by tu przyciąć co popuścić i kreci się to jak gówno w przeręblu a balansu jak było tak nie ma i nie będzie. czy naprawdę nikt z TOPU tego nie widzi? aż tak zależy wam na miejscu w lidze? na kolejnym boxie fasta do DE ? na zestawie 2 górek i lasku? brak mi słów.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

loko pisze: mastery wieją nuda, rozpy są identyczne , buraki przy stołach od lat buraczą i czesto nawet śmierdzą niemytymi od lat jajami.
W Twojej skali zdobyłeś 0 pkt. :wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Misiek_LF
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Kraków/Mielec

Post autor: Misiek_LF »

buraki przy stołach od lat buraczą i czesto nawet śmierdzą niemytymi od lat jajami
W tym miejscu cała wartość merytoryczna Twoich argumentów poszła w piach. Nie byłem na masterze nigdy, ale dam Ci radę - jak chcesz forsować jakiś pomysł, rób to kulturalnie.

ślivek
Kretozord
Posty: 1661

Post autor: ślivek »

Ale z was smutasy. Trochę prawdy w tym co napisał jest a tutaj od razu oburzenie :D więcej dystansu panowie.
Loko ma trochę racji że to jest ważne w hobby ale też racja że to nijak nie byłoby podejście sportowe a po to ETC jest - a ten temat jest o ETC.
Kończcie offtop. Niech jakiś mod wydzieli posty od momentu kiedy przestały być na temat bo to jakaś strona zaraz będzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Akurat kwestia smrodu na turniejach to poważna sprawa

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Pocisk pisze:Akurat kwestia smrodu na turniejach to poważna sprawa
AR na to też poradzi. Koniec z losowością armii i graczy.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Lidder pisze:
Pocisk pisze:Akurat kwestia smrodu na turniejach to poważna sprawa
AR na to też poradzi. Koniec z losowością armii i graczy.
Stinky feet/greasy hair/dirty pants/bad breath, max 2
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

zapomniałeś o: Horrible zit's max 3 on face and 5 total

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Zdaje się, że koledze loko chodzi o wprowadzenie jako normy worst playa w klasycznym zachodnim stylu: po zakończeniu turnieju można wpisać na karcie 1 osobie, z którą się grało wyróżnienie "worst play". Jeżeli otrzymasz je jeden raz, to uchodzi na sucho, jeśli więcej razy to tracisz odpowiednio kilka(naście) punktów (ich ilość wzrasta geometrycznie wraz ze wzrostem licznika punktów WP). Co prawda polityka jest w tym wypadku możliwa, ale działa to w obie strony. Sam pomysł wydaje mi się niezły, ale niech się mądrzejsi wypowiedzą, bo nie byłem w życiu na żadnym turnieju battla - i śmierdzące jaja i spinacze mi zwisają.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Misiek_LF
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Kraków/Mielec

Post autor: Misiek_LF »

śmierdzące jaja [...] mi zwisają.
To nie brzmi dobrze.

ODPOWIEDZ