Szybkie pytania? Szybka odpowiedz!

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Re: Szybkie pytania? Szybka odpowiedz!

Post autor: Infernal Puppet »

Tak, ręczną ( którą ma każdy model ) i magiczną też, jak wykupisz. Jedyne co cię ogranicza w wyborze przedmiotów magicznych to limit pkt, jeden przedmiot z jednej kategorii i zakaz brania magicznych pancerzy jeśli nie masz dostępu do niemagicznego. No i nie możesz brać sztandarów jeśli nie jesteś BSB-kiem :wink: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
MatthewKorona
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 196

Post autor: MatthewKorona »

Czarodziej automatycznie posiada zwyczajną broń ręczną.
Broni ręcznej takiej jak Great Weapon, Halabarda czy Lanca czarodzieje brać nie mogą.
Jedynie Broń Magiczną, za którą płacisz z puli 100 punktów, które są do wykorzystania na magiczne przedmioty.

Edit. Infernal Puppet byłeś szybszy ;)
Impossible is nothing.

Kratos
Wałkarz
Posty: 57

Post autor: Kratos »

MatthewKorona pisze:Czarodziej automatycznie posiada zwyczajną broń ręczną.
Broni ręcznej takiej jak Great Weapon, Halabarda czy Lanca czarodzieje brać nie mogą.
Jedynie Broń Magiczną, za którą płacisz z puli 100 punktów, które są do wykorzystania na magiczne przedmioty.

Obrazek

Z główką jakiegoś DE i spiłowaniem niektórych emblematów by przeszedł ? Jak sądzicie ?

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

Jakie rozmiary ma podstawka od kotła krwi ?
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Awatar użytkownika
Pinka
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113

Post autor: Pinka »

6x10 cm

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

dzięki :)
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

głupie pytanie wiem ale ile ataków zadaje rydwan z CO ??
2 za 2 jeźdźców
4 za 2 CO ??
oraz d6+1 imp?

Czy wystawia się jeszcze hydrę ?? oraz czy dostanie gdzieś modele Cieni ?
Obrazek

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Tak, zadaje tyle ataków ile napisałeś. Co do hydry to ja jej jeszcze nie widziałem w tej edycji, a shady allegro/ebay itp.
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
negro
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: negro »

gralem na hydrze i znowa regenka nie dziala jak dawniej :( jak dla mnie nie splaca sie.
grywa ktos na meduzie? jak tym grac? chcialem na niej zagrac ale do czego ma słurzyc? zasiag strzelania za slaby as i ws nie ma i lidera slaba :( ma ktos jakas podpowiedz?
P.S. nawet do oddzialu nie wlezie i Los nie ma :(

Awatar użytkownika
ADRIAN42
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: ADRIAN42 »

w tej edycji opłaca się wystawiać kocioł , jak tak to jaką formacje dać witch elves i jeszcze jedno jak działają zasady specjalne do niego . Z góry dzięki
pozdrawiam

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

negro pisze:gralem na hydrze i znowa regenka nie dziala jak dawniej :( jak dla mnie nie splaca sie.
grywa ktos na meduzie? jak tym grac? chcialem na niej zagrac ale do czego ma słurzyc? zasiag strzelania za slaby as i ws nie ma i lidera slaba :( ma ktos jakas podpowiedz?
P.S. nawet do oddzialu nie wlezie i Los nie ma :(
Meduza mozesz grac tylko 4 fun , sa jednostki na które sie sprawdza , ale musisz ja trzymac przy generale bo ma frenzy ,dopłacisz do modelu 30 ptk i masz dobry oddział warlockow
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Ja gram na meduzie. Fajnie sie sprawdza na wszystko z niskim I. Czasami zgarnie canona zamiast cowboya albo zje jakiegos fasta lub cos odegnie. Ogolnie bardzo fajna jednostka. Przez KB ludzie sie boja wystawiac na jej szarze. Trzymaj ja blisko generala na poczatku a pozniej trzymaj blisko czarodziejki lub idz flanką gdzie nie ma nic ciężkiego. Pamiętaj że jak strzelasz do maszyn i czołgu to woundujesz z automatu ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

A maszyna i czołg nie biora czasem inicjatywy załogi i inzyniera ? pytam bo rzadko gram meduza?
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

A jak rzucasz słońce to biorą inicjatywe załogi? :)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

czolg tak
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

@GarG co do maszyn masz racje tylko z tym czołgiem jestem zmieszany troche , Jankiel pisze ze inżyniera?!
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Czołg nie jest Maszyną, tylko Rydwanem. Zawsze wszelakie Testy Charakterystyk zdaje się na najwyższej wartości modelu (chyba, ze jest dwuczęściowy, to są 2 testy) i Czołg nie jest wyjątkiem w tej sytuacji. Maszyny także zdawałyby na Charakterystyce Załogi, ale jest specjalny zapis w Rule Booku który twierdzi, że Maszyna zawsze oblewa wszystkie Testy Charakterystyk, za wyjątkiem Liderki i Wytrzymałości :)

P.S.: W poprzednim Army Booku był zapis przy Czołgu, że zawsze oblewa Inicjatywę, ale już tego nie ma ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

No i wszystko jasne , przydatna odpowiedz
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Snuffinek pisze:
MatthewKorona pisze:Czarodziej automatycznie posiada zwyczajną broń ręczną.
Broni ręcznej takiej jak Great Weapon, Halabarda czy Lanca czarodzieje brać nie mogą.
Jedynie Broń Magiczną, za którą płacisz z puli 100 punktów, które są do wykorzystania na magiczne przedmioty.

Obrazek

Z główką jakiegoś DE i spiłowaniem niektórych emblematów by przeszedł ? Jak sądzicie ?
Jak dla mnie to odpada, chyba ze chcesz konwersje Malekitha zrobic , zapomniałes ze dziedziną magii zajmują sie u nas kobitki [-X
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Sory mój błąd :) Przyznaje się bez bicia :<
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ