ETC 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Re: ETC 2014

Post autor: PiotrB »

Ej Shino nie chciał byś zacząć grać Imperium ? Będę CI przywoził figurki na każdego mastera.... :mrgreen: :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Grałeś kiedyś ze mną albo znasz moje zdanie o tym co by można było przyciąć w WFB aby się dobrze grało, że wysuwasz takie wnioski?
gralem. Choc wtedy byl 2006 +/- jeden rok.
A oni muszą się znać dobrze jeśli cała reszta lepszych graczy świata (oprócz mnie oczywiście :) ) czeka na to co uradzą. :wink:
przez piekno demokracjinie musza sie znac dobrze a jedynie wygrac w glosowaniu ;)

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Jak na to patrzę to się zastanawiam kiedy dojdą do ograniczeń drużynowych typu:

each 4 Demigryphs/Mournfang models in team max 4 :P
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

diuk pisze:Jak na to patrzę to się zastanawiam kiedy dojdą do ograniczeń drużynowych typu:

each 4 Demigryphs/Mournfang models in team max 4 :P
Najgorsze jest to, że wszyscy psioczycie, ale i tak jak zapadnie finalna wersja, to każdy z Was potulnie zasiądzie do stołu i będzie w to grał, aż Ci idioci nie wymyślą czegoś nowego. Żal. :( #-o
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Przecież psioczą mniej więcej ci sami co zwykle, którzy i tak rzadko jeżdżą na turnieje.
Więc żal nie na miejscu.

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Niech tak zostanie. :wink:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Remo pisze: A oni muszą się znać dobrze jeśli cała reszta lepszych graczy świata (oprócz mnie oczywiście :) ) czeka na to co uradzą. :wink:
Głupie założenia prowadzą do głupich wniosków.
Pozdrawiam
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 564

Post autor: Cylindryk »

Marys pisze:
Remo pisze: A oni muszą się znać dobrze jeśli cała reszta lepszych graczy świata (oprócz mnie oczywiście :) ) czeka na to co uradzą. :wink:
Głupie założenia prowadzą do głupich wniosków.
Pozdrawiam

Bardzo świetnie ten tekst wygląda w zestawieniu z twierdzeniem "grajmy turniejowo w system, który nie jest do tego przeznaczony", czy też "grajmy singlowo na ograniczenia drużynowe"...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Solider pisze:
diuk pisze:Jak na to patrzę to się zastanawiam kiedy dojdą do ograniczeń drużynowych typu:

each 4 Demigryphs/Mournfang models in team max 4 :P
Najgorsze jest to, że wszyscy psioczycie, ale i tak jak zapadnie finalna wersja, to każdy z Was potulnie zasiądzie do stołu i będzie w to grał, aż Ci idioci nie wymyślą czegoś nowego. Żal. :( #-o
A czym granie w tego czy innego compa sie rózni od siebie czy grania w "zasady GW"? tak czy siak dostajemy jakis komplet zasad i staramy sie złozyc najlepsza rozpe i wygrac. To czy coś jest lepsze czy gorsze na dłuższa mete nie ma znaczenia, bo przeciez i tak liczy sie wygrana a nie to na jaki format ją osiągnę :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

-Qc- pisze: A czym granie w tego czy innego compa sie rózni od siebie czy grania w "zasady GW"? tak czy siak dostajemy jakis komplet zasad i staramy sie złozyc najlepsza rozpe i wygrac. To czy coś jest lepsze czy gorsze na dłuższa mete nie ma znaczenia, bo przeciez i tak liczy sie wygrana a nie to na jaki format ją osiągnę :P
No więc czemu gramy na ETC jeśli tak jak piszesz zestaw zasad nie ma znaczenia?

To już nie lepiej grać na zasady opisane w naszych najdroższych książkach jakie kiedykolwiek kupiliśmy niż na te wymyślone przez ludzi, którzy jak sami twierdzicie nie znają się?

Wytłumaczcie mi ten fenomen.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Remo pisze:
To już nie lepiej grać na zasady opisane w naszych najdroższych książkach jakie kiedykolwiek kupiliśmy niż na te wymyślone przez ludzi, którzy jak sami twierdzicie nie znają się?

Wytłumaczcie mi ten fenomen.

Przyjedź na Silesiana - dostaniesz dwa "słóńca" z ifki z 6 kości i Ci się "rozjaśni" o co chodzi .... :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Czy rozjaśni się też od
wycinania ciekawych tabelek z konkretnych army booków?
dodawania zasad armiom które ich wcześniej nie miały?
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Murmandamus pisze:Czy rozjaśni się też od
wycinania ciekawych tabelek z konkretnych army booków?
dodawania zasad armiom które ich wcześniej nie miały?
Tobie nic nie pomoże.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

tylko kucyki mi pomogą. Trolololo. Głos opozycji też musi być bo popadniecie w samouwielbienie panowie pro-euro.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Więc niech opozycja zacznie coś robić zamiast tylko gadać.
Obrazek
Obrazek

Spawn
Chuck Norris
Posty: 477

Post autor: Spawn »

Róbcie turnieje nie na euro, tylko na PKS, albo Open. Hardkorowi fanatycy euro, albo będą grać na UB, albo na wyjazdach, albo przyjdą się "pobawić" i ponarzekać, ale wyposzczeni, nie będą mieli wyboru :P

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Remo pisze: No więc czemu gramy na ETC jeśli tak jak piszesz zestaw zasad nie ma znaczenia?
Wytłumaczcie mi ten fenomen.
Bo to zasady DMP, które jest najwazniejszym turniejem w roku dla sporej cześci graczy. A jest taki na DMP, bo taki jest na ETC - turniej o którym pamietacie że jest najwazniejszy tylko jak kibicujecie w jego trakcie, ale że wczesniej wypada go ograc to myślec już nie ma komu:P. Co skutkuje w sumie wieksza frekwencja i pompowaniem sportowego podejscie do hobby
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Dębek pisze:Więc niech opozycja zacznie coś robić zamiast tylko gadać.
Mamy bardzo fajną miejscówkę w Opolu, profesjonalne stoły i tereny ale na nasze turnieje Open przyjeżdża głównie województwo Opolskie (no oprócz ostatniego razu kiedy trochę Wrocławia przybyło).
Zjechali się kiedyś tłumnie z innych miast dopiero jak załatwiłem nagrody za pół tysiąca...

Więc nie pisz, że tylko gadamy i nic nie robimy.

Zresztą coś mi się wydaje, że to się nigdy nie zmieni dopóki jedni będą tą grę traktować jak hobby a inni jako sposób na dowartościowanie i możliwość przynależenia do grupy - takie rzeczy też są ważne w życiu człowieka więc ok, rozumiem - niektórzy wybrali taką drogę samospełnienia - figurki.

Więc już wam nie będę zawracał głowy w tym temacie (kilku odetchnęło z ulgą). :wink:

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Remo pisze:Zresztą coś mi się wydaje, że to się nigdy nie zmieni dopóki jedni będą tą grę traktować jak hobby a inni jako sposób na dowartościowanie i możliwość przynależenia do grupy - takie rzeczy też są ważne w życiu człowieka więc ok, rozumiem - niektórzy wybrali taką drogę samospełnienia - figurki.
Nic się nie zmieni, dopóki jedni będą traktować tą grę jako sport, a inni jako na sposób na przeniesienie w krainy elfów i smoków z podobnymi sobie nerdami - takie rzeczy też są ważne w życiu człowieka więc ok, rozumiem - niektórzy wybrali taką drogę samospełnienia - figurki.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

=D> Kołata
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ