Z Ciupaga na Kobity 8 III 2014 VANAHEIM

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Re: Z Ciupaga na Kobity 8 III 2014 VANAHEIM

Post autor: Sevi »

No właśnie to miałem na myśli :)

Była koleżanka Diba? Ugościliście?
Wisła Kraków.

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

No to juz sie moge zgodzic ze sport jest w tym zeby nie doprowadzac do rzutu od ktorego zalezne jest wszystko no ale dzis zwykle szarze palilem na 6"! To raczej nie sa uber wazne rzuty:P
Warhammer to nie jest sport

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Dotarlem na mieszkanie o dziwo w miare trzeźwy wiec wrzuce wyniki :)

1. Brygu
2. Kosa
3. Butan
4. Bezdomny
5. Xier
6. Psz
7. Elt
8. Solo
9. Panter
10. KubaF
11. Gremlin
12. Stecu
13. Diamo
14. Caledor
15. Qc
16. Kosmo
17. PiotrB

rano/popołudniem wrzuce aktualny ranking - zwycięzcą prawdopodobnie zostal PSZ - graty wielki!
Ostatnio zmieniony 9 mar 2014, o 10:07 przez Gremlin, łącznie zmieniany 1 raz.
xYz

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Gratulacje dla Kosma o Qc'a dzielnie walczyliście ;P

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jakim cudem Kosmo mnie wyprzedzil jak ja mialem 9 punktow a on 0 i wzielismy remis :P ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

*możesz być wyżej ;) wpisalem jak miałem ułożone ;D - obaj dropowaliście, więc zasłużony remis 0:0 dostaliście ;)

------------EDIT----------------

Kilka słów od organizatora:

*Dzięki wszystkim za przybycie na ten jakże zacny turniej, byśmy w chwale, i blasku światłości mogli świętować jakże znamienity Dzień (wszystkich) Kobiet... posuwając plastikowe ludki. Było przednio.

*Sklepowi VANAHEIM chciałem podziękować za nagrody oraz bony jakie fundował w trakcie trwania tej serii turniejów oraz w imieniu swoim, jak i sklepu pragne zaprosić wszystkich na kolejne, jak zawsze małe punkty z rozsądnymi ograniczeniami.

*Z racji niedopatrzenia, nie przycięliśmy za bardzo Murfangów u OK, i biorę to na siebie.
Co do czytelności rozpisek, to naprawdę tym razem przymknąłem oko, ale następnym razem nie będzie taryfy ulgowej.

*Zgodnie z obietnicą zamieszczam aktualny końcowy ranking Ciupagi! :
Obrazek

Gratuluje wszystkim graczom za udział, a szczególnie zwycięzcy Pawłowi Szczurkowi, który jako jedyny zaliczył wszystkie turnieje!

Trofeum, tak jak pisałem wcześniej zostanie wręczone na następnym turnieju, z racji fizycznych ograniczeń "czasokontinuum", i innych zaburzeń czasoprzestrzeni. Za niedogodności przepraszam!

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział, oraz zapraszam na kolejne turnieje z serii Ciupaga Atakuje vol.3
xYz

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Nie róbcie z OK kadłubka!
Wisła Kraków.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

no morny max 4 moglybyb byc skoro de facto demony maja muchy max 4 przy zerowej ilsoci bestii :P

I generalnie miski najwiekszy problem to magia - 4 kosci na wszystko taki mam program ! :)

Albo zakaz uzywania duzych wersji :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Dydu pisze:Gratulacje dla Kosma o Qc'a dzielnie walczyliście ;P
Oszukali.
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

ODPOWIEDZ