ETC 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Re: ETC 2014

Post autor: Szymon »

Shino pisze:i niewiele maszytn.
Dokładnie jedno działo :D Ale mogli by zrobić 6 demisi było by też okey jako jeden slot ale cóż w rozpi bez zmian :)
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Działo nie ma znaczenia. Bardziej chodziło mi o zapis dotyczący DK(5 or fraction), i ilości magów z altarem.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Hehe, ciekaw jestem co się stanie z ETC compem, jak przez przypadek 9 ed. wyjdzie jednak w czerwcu tego roku.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

To samo co się stało na początku 8 - ETC i DMP dogra się na starej edycji, lokale powoli będą organizowane na 9, będzie powszechny lament że to najgorsza edycja battla, kto się nosił z zamiarem sprzedania figurek tym właśnie umotywuje swoją decyzję :) .
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

No niezupełnie. 8 ed. wyszła w połowie lipca 2010, 3 tygodnie przed ETC.

Tu odstęp wyniesie 2 miesiące do ETC i prawie 3 do DMP. W sumie trochę głupio po 3 miesiącach nowej ed. grać jeszcze na starą.

W marudzenie nie wątpię, bo pewnie GW w obliczu spadającej sprzedaży kontynuuje piłowanie gałęzi, na której siedzi, tzn. wprowadzą zasady sojuszy, mniej popularne armie wcielą do bardziej popularnych, a potem co miesiąc będą wydawać box nowego super przegiętego "must have" oddziału dostępnego prawie dla wszystkich (np. w wersji dual box: chaos - zwyklaki). :mrgreen:

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Na ETC na pewno to nie wpłynie – oni chcą mieć gotowego compa już teraz i jedyne co zmienią to nowe WE które mają wyjść w maju.

Myślę że podobnie podeszliby do tego orgowie DMP - coś w stylu "zbyt ważny turniej żeby po całym roku ćwiczenia przejść na terra incognita".
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Laik pisze:Myślę że podobnie podeszliby do tego orgowie DMP - coś w stylu "zbyt ważny turniej żeby po całym roku ćwiczenia przejść na terra incognita".
Ja na ich miejscu bym zrobił 9. edycję. Wtedy to dopiero zdecydowałyby umiejętności - kto szybciej ogranie zasady i armie. Przygotowywać to się można cały rok, ale bez sensu jest grać w mniejszych grupkach w ósmą, kiedy już myślami jesteś w dziewiątej. Dwa miesiące to też dość, aby mógł dać komuś podręcznik, aby ogarnął mi ograniczenia, które niewiele się zmienią.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Gorzej z FAQami ;-)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

A ja już mam dosyć słoneczka :) fajnie by było jak by wszystko zostało tak jak jest tylko magia została zmieniona :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

No mnie też wkurza jak rzucam słońce, mam wygrać grę i tu misfajer. Kiedyś mi nawet arcego wciągnęło ;/
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Wojtuś pisze:No mnie też wkurza jak rzucam słońce, mam wygrać grę i tu misfajer. Kiedyś mi nawet arcego wciągnęło ;/
Made my day :lol2:
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7834
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Wojtuś pisze:No mnie też wkurza jak rzucam słońce, mam wygrać grę i tu misfajer. Kiedyś mi nawet arcego wciągnęło ;/
Karlito w lidze Rivendell wciągnął sobie na missfajerze DP. My hero.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

No i jaki z tego morał??
Jest przegiętę, ale ten misfire potrafi zrobić kuku.

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Kostka bez jedynek już była na kowadło, problem? :wink:

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Grolshek pisze:
Wojtuś pisze:No mnie też wkurza jak rzucam słońce, mam wygrać grę i tu misfajer. Kiedyś mi nawet arcego wciągnęło ;/
Karlito w lidze Rivendell wciągnął sobie na missfajerze DP. My hero.
Arcymag he ma na to 6 razy mniejsze szanse, bo jeszcze ma lookouta. Z Dp nie jest tak stabilnie. ;P
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Znowu trochę zmian. Poluzowali minimalnie Chadecję, bretka dostała+100 i zmienili znowu jedną linijkę w de.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7834
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

A mi w orkach brakuje zabranych bez sensu 100pkt. :roll: Już wiem kto je dostał. Głupie puszki :lol2:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

VC też tez poluzowali.

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Własnie zauważyłem. W niedzielę mieliśmy turniej i w niedzielę zmienił się draft.
Czy to jest dalej wip? Czy ostateczny draft?

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Draft 3 wciaz jest nieoficjalny.

ODPOWIEDZ