Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Re: Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Post autor: patryk999 »

kicha...kiedys tylko tam robilem zakupy i nie mialem zadnych problemow co miesiac wydawalem tam 2-3 paki.ale potem byla arena znacznie tansza a i tak padla.teraz patrzylem adres sklepu to jest w angl,w poznaniu jest!-byl stacjonarny sklep?

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

spróbuje do tej twierdzy napisac

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Na cytadelki(hobby store) zamawiałem jakieś 2 miechy temu i wszystko było w porządku. Wszystko poszło bez problemu.

Awatar użytkownika
quins
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147
Kontakt:

Post autor: quins »

Ja zamawiałem wieeeki temu ale długo czekałem. Teraz nie wiem. Aktualnie na zamówienie ciągnę modele warhammera, chemię i co potrzeba od http://www.rctrax.pl/search/warhammer-g ... egory=1184

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

quins pisze:Ja zamawiałem wieeeki temu ale długo czekałem. Teraz nie wiem. Aktualnie na zamówienie ciągnę modele warhammera, chemię i co potrzeba od http://www.rctrax.pl/search/warhammer-g ... egory=1184
do 40k jest troszke,ale do fb to nie moge nic znalezc...chyba ze stara przegladarke mam w fonie

Awatar użytkownika
quins
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147
Kontakt:

Post autor: quins »

Ponoć do końca miesiąca ma być już wszystko z GW. Aktualnie szukam na stronie GW i wysyłam do nich linka. Tak zamówiłem ostatnio Nurgla, Khora i krasie - ceny rctrax'owe więc na wszystko bardzo dobre ;)

Mój Nurgl Chaos Lord http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 5&start=80

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Sklep Cytadela.pl nie funkcjonuje już od paru lat, wisi w internecie zapewne dlatego, że głównemu prowodyrowi nie chce się go stamtąd ściągnąć.

Twierdza Gier ci nie pomoże niestety, bo to zupełnie inni ludzie, którzy prowadzą sklep stacjonarny, który odkupili dwa lata temu od wspomnianego właściciela marki Cytadela. Tylko stacjonarny, z Cytadela.pl nie mają nic wspólnego.

Możesz spróbować kontaktować się ze sklepem Hobbystore.pl, bo to był kolejny projekt ww. handlowca. Aczkolwiek nie wiem, czy prowadzenie tego sklepu też mu się nie znudziło, bo kalendarz zatrzymał się na świętach Bożego Narodzenia, a dostawy nowości na Dork Elfach.

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Tydzień przed wyjściem Dwarfów zapytałem na hobbystore.pl czy dadzą rade ściągnąć edycje kolekcjonerską booka, na co po ok 1,5 tyg dostałem odpowiedz, że aktualnie wstrzymali wszystkie zamówienia ... cóż podejrzewam kolejna upadłość :(
Obrazek

Awatar użytkownika
quins
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147
Kontakt:

Post autor: quins »

Niekoniecznie. Jeśli to są zamówienia z mail ordera, to aktualnie GW ma przebudowę swojej strony i zamówienia indywidualne jak i od sklepów będą realizowane dopiero od poniedziałku, wtorku.

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Army Book nie jest produktem mail order. Zresztą, 'na tydzień przed premierą Dwarfów' to dwa miesiące temu, a przebudowa strony trwała 24h, wczoraj.

Albo prowadzenie sklepu znów się znudziło osobie za to odpowiedzialnej, albo GW zerwało umowę, bo kapnęli się, że 'na boku' sprzedaje pomalowane figurki przez eBay i żywiczne elementy do konwersji w innym sklepie internetowym o bardzo bezczelnej nazwie...

majk
Mudżahedin
Posty: 251

Post autor: majk »

Jakie sklepy internetowe realizują mail order z GW?

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

Gnom.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Kubaf16
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Kraków "Vanaheim"

Post autor: Kubaf16 »

Vanaheim.pl
kubencjusz pisze:Że stronic zapisanych ilość, o jakości areny nie świadczy uświadomić sobie musisz, młody padawanie. Hmmmm.
Naviedzony pisze: A po co pomagać ludziom? Ludzie są niegodni elfiej pomocy. :P

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

A propos Hobbystore, to kupowałem stamtąd 2/3 tygodnie temu. Mieli dobre ceny, bo wyprzedawali zapasy WM&H. Co prawda z 6 zamówionych zestawów mieli na stanie tylko 2, ale mimo wszystko paczka doszła i było ok. Niesmak tylko pozostał jak musiałem się dopraszać półtora tygodnia o zwrot nadpłaconej kwoty.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Może temat nie tyczy się figurek ale szukam farbek/pigmentów, konkretniej to farbki P3 a inna chemia MiGa albo AK Interactive :)

Jakaś dobra duszyczka może coś polecić :)?

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

całkiem niezły wybór chemii ma agtom.eu

Awatar użytkownika
quins
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147
Kontakt:

Post autor: quins »

AK, MIG, Vallejo i inne - zerknij na rctrax.pl

monk
Pseudoklimaciarz
Posty: 21
Lokalizacja: Zbijów

Post autor: monk »

p3 = mgła/vanahheim
chemia = agtom/martola/exito

niestety w jednym sklepie nie kupisz p3 i pigmentów :(

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Niekoniecznie figurkowy, ale szukam sklepu, który ma planszówkę Warhammer: Diskwars.
Wszędzie widzę, że mają niedostępne już. Gdyby ktoś miał namiar byłbym wdzięczny.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
sewhoe
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40

Post autor: sewhoe »

Wyszukiwarka i-szop.pl pokazuje że Planszostrefa ma na stanie Diskwarsy. Ja sobie zaś czekam na wersję PL.

ODPOWIEDZ