Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: kevinior »

Pytam się bo osobiście mnie to drażni że czar nr 5 z bestii dający +3 ataki i siłę targetuje model herosa zgodzę się ale że to nie targetuje jego mounta to już mniej się zgodzę gdyż wyraźnie pisze MODEL ... I dlatego się pytam czy ten czar również działa jak savage beast of horror
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

nie. ten czar rzucasz na oddzial a nie na herosa.

Mount herosa nigdy nie byl characterem swoja droga :P

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

nie bede sie klocil z kims kto ma autorytet ~ Shinem ale nigdy nie zgodze sie z tym ze mount herosa nigdy nie byl ,,modelem" herosa ... to po co mu mount ? powinien zatem hasac obok konia i nie korzystac z jego mova. Ale nie o to mam pytanie. Mam inne z serii pytania za 10p . W JAKIM SKLEPIE MOZNA KUPIC CHIMERE :D w bardzie nie w gnome nie w rybnickim goblinie tez nie w vanaheimie tez ... oczywiscie nie pytam o mozliwosc MO u Genialnego Wydawcy :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »


Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Witam, chciałem tak z ciekawości zapytać, Bonus z MoT działa również na DP? Bo jakoś nie pokazuje mi tego army builder ;)
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

za dobrze by było
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Czyli więcej jak Wsv 5+ nie będzie... lipnie :mrgreen:
A co z Lordem Tzeentcha z Wsv 3+ po zmianie w DP? Tylko 4+?
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

tak
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Hmm... Jeszcze ostatnie pytanko, Sorc może używać innych zbroi poza Chaos Armour?
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

może
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Dziękuję za pomoc :)
Let the River of Blood flow...

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

Przepraszam za bardzo prozaiczne pytanie mianowicie ile maja CHARIOTY te zwykle corowe i specjalne impactow ?? k6 czy k6+1 ?? Odnosze sie do strony 86 RB paragraf Impact Hits; Some chariots are equipped with massive scythes and insted have impact hits (k6+1). A w opisie chariotow Obydwu jest wyraznie jak wół, Equipments SCYTHES.

Pozdrawiam wszystkich Kevin
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

D6+1

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalk 4
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Jak działa zasada Warpflame którą mają czary z tęczowego lora?
Nie mam booka, a army builder mi nie chce nic ciekawego na ten temat powiedzieć.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

na koniec fazy test tafa na jednostkach, które dostawy choć jednego wounda - jak zdasz +1 do regenki, oblejesz d3w nosave
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Odoamar »

czy mark of tzeentch podnosi warda z przedmiotów? np ironcurse icon? lub ten talizman który chroni przed pierwszym woundem?
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Tak.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Durin pisze:na koniec fazy test tafa na jednostkach, które dostawy choć jednego wounda - jak zdasz +1 do regenki, oblejesz d3w nosave
Warto zaznaczyć że tylko bez armor save'a się to zdaje ;)
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

perkoz89
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: perkoz89 »

Mam pytanko, kumpel który gra imperium twierdzi, że może schować za hordą i strzelać z dział do moich jednostek zgodnie z los'em prawda czy wał ??

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Jeżeli gracie na Simple Line of Sight (SLoS), na który gra się na większości turniejów w Polsce i na świecie to jak najbardziej może to robić
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

ODPOWIEDZ