Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
perkoz89
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: perkoz89 »

Podziękował. Jakiś sposób na to macie bo psami nie wjade zresztą spadną wcześniej od łuczników i innych skirmiszów, chimerą wiadomo wolę na klocki siadać i je pożerać ,natomiast magów latających paru straciłem próbując to oczarować??

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

Jak dobrze wykorzystasz tereny to wystawisz się najwyżej na jedną turę na ostrzał. Jak masz coś na dysku to spokojnie możesz szarżować takie działo, w CC to tylko trzech gości WS3 S3 T3.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

możesz też olać maszyny i ładować się w horde, jak ją rozkręcisz maszyny nie będą wyzwaniem
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

perkoz89
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: perkoz89 »

Kiedyś próbowałem je olewać i waliłem w horde na ura , diabła i chimere kitrałem jak sie dało zeby przetrwały 2 tury i flankowałem nimi, ale ostatnio działa strasznie mi krwi napsuły, bo zawsze mi coś ważnego ustrzeliły zanim mogłem wykazać sie potęgą w kombacie i tak myślałem nad marudami konnymi ale niestety też nie dojeżdżają do celu :(

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

na maszyny magia, wardsave i dyskowcy, rzadko coś innego daje radę. Z Krasnalami/empire zawsze gra się ciężko i cenne rzeczy warto chować za górkami, obeliskami przed strzelaniem
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
marvin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka

Post autor: marvin »

Takie 2 pytania:
1.czy Hellcannon po wykonaniu pivota może oddać strzał czy liczy się to już jako ruch w przypadku M&H?
2.Czy test T z zasady warpflame zdaje i jeździec i smok(każdy na swoim T) w przypadku gdy oboje dostają woundy z bramy?
Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Co myślicie o Dragon Ogre Shaggoth ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Szagot - ładna ozdoba półki.
Helka strzela jak Stonethrower (poczytaj co to oznacza w RB w odpowiednim paragrafie), z T na Warpflame od ridden monstera nie jestem pewny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Czy się nikt nie przyczepi jak będę miał powiedzmy dyskowca tzeencha na czerwono pomalowanego np. ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

niby czemu? skoro nikt sie nie czepa do działa KHORNA z załogą plaguebearersów to czemu miałby sie ktoś czepiać kolorów..
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

crovaxus pisze:niby czemu? skoro nikt sie nie czepa do działa KHORNA z załogą plaguebearersów to czemu miałby sie ktoś czepiać kolorów..
A nw... ludzie są dziwni :mrgreen: :mrgreen: Dzięki :P
Co myślicie o grywalności ogrów chaosu ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Da się grać, ale szału nie ma.
Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

jak ogry to jedynie od papy Nurgla.. i tak chimera lepsza od nich :mrgreen:
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Dzięki :P
Co myślicie o maruderach i wojownikach chaosu ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Krzysiek_312
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Krzysiek_312 »

Są bardzo ładną ozdobą każdej półki :P

Maruderzy czasem są wykorzystywani jako bunkier dla magów.


Posyłanie ich do walki to jak wysłanie północnoamerykańskich indian na front II WŚ. Teoretycznie się da, ale wszyscy zginą zanim dobiegną do przeciwnika. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

W tej armii grywalnych jest 5-6 jednostek, bo podrecznik pisali na kolanie.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

bardziej wyglądało na pisanie pod figurki które wcześniej się nie sprzedawały :)
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Oni sami nie wiedza co jest mocne a co slabe, doprowadzili do sytuacji w ktorej 3/4 armii ma lepszy cc od wochu. Paranoja.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Obrazek

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

ej czego wymagasz od ludzi którzy nie znają własnej gry którą tworzą :)
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Krzysiek_312
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Krzysiek_312 »

Głupie pytanie, ale chcę mieć jasność, w opisie bound spella Shirne'a jest napisane, że d3 modeli rzuca na EotG, czy może rzucać d3 razy ten sam model?

Czy efekty ze shrine'a można przerzucać jeżeli już je mam? Tego nie mogę nigdzie znaleźć :/
Obrazek

ODPOWIEDZ