Galeria by roc3s - UP

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Galeria by roc3s - UP - screaming bell WIP

Post autor: roc3s »

No to strzeliłem drugiego posta pod rząd ^^' Dorzucam jeszcze jedno foto chłopka do którego wracam w wolnej chwili. To akurat figurka z mojej armii, dawno nie zacząłem malować nic swojego. Po prostu nie było na to czasu, tak więc kupę skavenów i chaosu kurzy się szafie. Oczojebny kolor pewnie będzie wielu raził, ale zarys jest taki, żeby było widać ten spaczeń na stole. Ma się świecić i tak też się dzieje ;) Jeszcze daleka droga do skończenia, ale etap już jest na tyle zaawansowany, że mogę się pochwalić ;)Całe te drewno malowałem jakieś pół roku temu, przez co zapomniałem jakich kolorów użyłem. koła miały dzisiaj 3 wersję, przez co farba jest na nich dość grubo położona. Razi to trochę, może jak się dorzuci metaliki, rdze i inne brudne skaveńskie klimaty, to gdzieś to przepadnie.

Obrazek
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Podoba mi się :) :) ale czekam na finał;p
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Już bez dopiska - WIP wygląda genialnie :)

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Odkopałem w szafie starego chosena, kiedyś tu nawet zawitał. Postanowiłem do dokończyć. Jedyne co jest jeszcze do poprawy to rogi, bo jakoś nie wyszły. Podstawka zrobiona tak na szybko, żeby miał gdzie stać ;) Mało nurglowa, ale umówmy się, że chłopaki z chaośnickiej ferajny dopiero wkraczają na te terytoria ;)

Na razie wygląda tak...

Obrazek

No i kolejny etap dzwonka, a właściwie jego załogi

Obrazek
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Dostałem dzisiaj paczkę z zakupionym kilka dni temu produktem vallejo, postanowiłem zabrać się za dalsze trenowanie złotego, bo tego do teraz nie czuję jeśli o NMM się rozchodzi. Bazgram chłopka od godziny i na razie wygląda to tak jak na niżej zamieszczonym obrazku. Ogólnie secik całkiem fajny, wzbogacony kilkoma farbami całkiem przyjemnie i efektywnie można się tym pobawić. Nie jestem wirtuozem światła, cienia i odbicia, więc też nie jest to żaden majstersztyk, za to na szybko pomalowanej armii myślę będzie się prezentował dość fajnie. Mój i tak poleci zapewne się rozpuścić, bo jest na nim z milion warstw farby, jest metalowy więc kwasy mu niestraszne. Typowy crashtester, ale kto jak nie wybraniec ^^

Ogólnie zakup uważam za udany, szczególnie dla tych leniwych ;)

Obrazek
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Mało widac ale to co widac mnie wbiło w ziemie. Daj wiecej zdjec, to jakich farb uzywales i jak... :shock: :o :| =D> [-o<
Cudowny efekt.
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
meiss
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Post autor: meiss »

Noki jak się nie mylę, to farbki masz pokazane na zdjęciu (pudełko na którym stoi figurka)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Wiem ale chodzi mi o to ktore dokładnie i jak uzywal :)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Nokimam pisze:Wiem ale chodzi mi o to ktore dokładnie i jak uzywal :)

Przyłączam się do pytania, aczkolwiek na pudełku jest info Step by Step.
Czy z tego korzystałeś roc3s ??
Obrazek

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Oprócz tego co vallejo dało użyłem jeszcze Bestial Brown (gw) jako podkład pod to wszystko. W zestawie jest heavy brown, który wg producenta powinien iść na spód, ale jest moim zdaniem jakiś taki za mdły, mało kontrastujący.przepis hmmm.. jesli dobrze pamiętam, bo to w sumie eksperyment można powiedzieć był. to na spód dałem Bestial brown, potem bestial brown + Heavy Goldbrown (50/50), później sam Heavy Goldbrown, a potem już go rozjaśniałem do samego białego. Jest jeszcze w zestawie Sepia Ink, toteż nim ściemniałem niektóre elementy i miejsca w zagłębieniach. Chyba tyle. ogólnie roboty niewiele, a można ciekawy efekt osiągnąć. Kolejny jak czas pozwoli będzie "srebrny".

Obrazek

Obrazek
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Dla mnie efekt jest naprawdę świetny, nie ma co gadać. Ekstra to wygląda...

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Zdecydowanie dobrze wyszło. Hmm muszę zerknąć na ten zestaw i może spróbować sił.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Efekt super. Długo go robiłeś?
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Cookie Monster pisze:Efekt super. Długo go robiłeś?

około półtora godzinky... tak na szybciora
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Doberek, czasu jak zwykle mało, a roboty coraz więcej.
Paciam sobie demony, póki co jako zapowiedź pstryknąłem fotę temu chłopkowi. Jest Demoniastych sporo do skończenia, tak więc niedługo reszta kolorowej gromady, a i trochę leśnych Elfów się znajdzie.

Obrazek
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Fajne malowanie =D> . Jedynie kolor lewych dłoni jakoś mnie nie do końca przekonuje... wiem, że to osl od płomieni, ale coś mi nie pasuje tutaj #-o :wink: ...

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Super wyszedł. Świetnie ta szata wyszła.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

WOW mimo że domony jako figsy mi sie nic a nic nie podobają to.... nie wiem co napisać że jest super to mało zaje.... figs choć demon ;)

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Sam figs zgrabnie maźnięty, moją uwagę przyciąga podstawa, świetna, te bąbelki cud malina =D> .

Awatar użytkownika
ŁukaszŻelazek
Mudżahedin
Posty: 219
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ŁukaszŻelazek »

Tyle różnych, wyraźnych kolorów i wszystkie tak ładnie ze sobą współgrają. Imponująca praca. Gratuluję! =D>
Galeria http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... k#p1256100
Moja strona z większą ilością zdjęć: http://lukaszzelazek.com
Maluję zamówienia.

ODPOWIEDZ