Wybory 2007

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Trojek
Mudżahedin
Posty: 284

Wybory 2007

Post autor: Trojek »

Panowie, cisza wyborcza oznacza, ze nie mozna agitowac, wiec jezeli ktokolwiek nie moze sie w tym temacie wypowiadac do kandydat.

Rozmowa obywatli na temat aktualnej wladzy jest jak najbardziej na miescu. Nawet prokurator z Gryfina (tam ktos zlamal cisze) to potwierdzil.

Z zwiazku z tym kontynuujac dyskusje:

@Rusinek: bardzo merytorycznie, z kilkudziesieciu wyrazo najbardziej zainteresowla Cie jeden gdzie akurat zjadlem "r"... bardzo merytorycznie.... bardzo

@Reszta: Arutrze tu nie chodzi o Ciebie, niestety mamy wybory proporcjonalne, gdybys glosowal jako osoba i nie koniecznie z partii politycznej (np. do senatu) to pewnie bym sie dal namowic, jednak przeraza mnie to ze moglbym przylozyc palec do zwyciestwa aktualnie rzadzacych....

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

nie mozna agitowac, wiec jezeli ktokolwiek nie moze sie w tym temacie wypowiadac do kandydat
Nieprawda. Agitować nikt nie moze.
Gdyby chodziło tylko o kandydatów, zaznaczone byłoby to w przepisie.
Ograniczenie zakazu do kandydatów byłoby fikcją, bo agitowałyby ich sztaby, ludzie mogliby "spontanicznie" wyjść na ulicę z poparciem dla rządu.
Może w konkretnej sytuacji prokurator uznał to po prostu za wyrazanie poglądów, a nie agitacje.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

Trojek pisze:Nawet prokurator z Gryfina (tam ktos zlamal cisze) to potwierdzil.
Hehe, moja mieścina stała się sławna, przynajmniej na jeden dzień. Swoją drogą ciekaw jestem który z kandydatów się nie mógł powstrzymać. Ale tego dowiemy się pewnie dopiero jutro po 2000.
:)

Awatar użytkownika
Trojek
Mudżahedin
Posty: 284

Post autor: Trojek »

Jankiel pisze:
nie mozna agitowac, wiec jezeli ktokolwiek nie moze sie w tym temacie wypowiadac do kandydat
Nieprawda. Agitować nikt nie moze.
Gdyby chodziło tylko o kandydatów, zaznaczone byłoby to w przepisie.
Ograniczenie zakazu do kandydatów byłoby fikcją, bo agitowałyby ich sztaby, ludzie mogliby "spontanicznie" wyjść na ulicę z poparciem dla rządu.
Może w konkretnej sytuacji prokurator uznał to po prostu za wyrazanie poglądów, a nie agitacje.
Zle odczytales moja wypowiedz, to byl skrot myslowy - w poprzednim temacie w moim odczuciu agitowal tylko kandydat, stad do niego odnosze ograniczenie, bo my nie agitowalismy, a tylko podsumowywaliśmy 2 lata rządów i wyrazalismy opinie na temat spraw ktore nas dotycza. Z cala pewnoscie nie uwazam ze tylko kandydat moze agitowac, poprostu tylko wypowiedzi AS'a potraktowalem jako agitacje - nasze juz nie. Moge sie mylic, jak zaczne cos szczekac na PiS to pewnie szybciej sie o tym dowiem niz mi sie wydaje :)

Awatar użytkownika
Rusinek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108

Post autor: Rusinek »

Trojek pisze: @Rusinek: bardzo merytorycznie, z kilkudziesieciu wyrazo najbardziej zainteresowla Cie jeden gdzie akurat zjadlem "r"... bardzo merytorycznie.... bardzo
A dlaczego mialem sie ustosunkowywac do reszty? Zwrocilem uwage na miejsce, gdzie na 100% nie miales racji. Dla mnie posty pisane niepoprawnie otograficznie lub z duza iloscia literowek brzmia, jakby byly pisane przez debila.

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Zaraz wynik;D

Rafał
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Nasielsk Terror Boyz

Post autor: Rafał »

Oj nie zaraz, poczekamy jeszcze ...;p

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Przez gdańsk! :P
Obrazek
Obrazek

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Brawo dla Warszawiaków za frekwencje :P KIEDY TE WYNIKI DADZĄ !!!

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Kutwy mieszaja przy wynikach :D
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Ech... nienawidzę tego czekania.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Te czekanie zabijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Nie mogę znieść jeszcze do tego Slayer na głośnikach zaraz coś rozwalę :badgrin:

Rafał
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Nasielsk Terror Boyz

Post autor: Rafał »

Pewnie wyjdzie tak, ze coś źle i wyniki będą powtórzone :lol2: . A na wyniki poczekamy troche.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Na razie wyniki są niekorzystne dla PiSu, więc szukają sposobu na unieważnienie części głosów na PO i takiego policzenia, które dla PiS zwycięstwo ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Rafał
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Nasielsk Terror Boyz

Post autor: Rafał »

Mówie będzie tak, że wyniki będą powtórzone bo tyle będzie myków i oszustw
a frekwecja potem bedzie znikoma bo nikomu sie nie bedzie chciało iśc drugi raz :P

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Podobno za chwile koniec ciszy !

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Gorączka przedwynikowa, nowy post średnio co minutę-dwie. Jak jeszcze wyniki się opóźnią, kolejni "Niezwykli" na 200 stron nam tu powstaną ;).
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Rafał
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Nasielsk Terror Boyz

Post autor: Rafał »

hehe cisza wyborcza przedluzona do 22:40 :P maksymalnie 22:55. Oj poczekamy
Ostatnio zmieniony 21 paź 2007, o 20:26 przez Rafał, łącznie zmieniany 1 raz.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

22:55 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! porąbało ich, Warszawiaki co robicie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Kharnan
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Kharnan »

Brawo Warszawa. :D
And he did say "War", and the world did tremble...
Obrazek

ODPOWIEDZ