Zapowiedzi, plotki - co nowego w Vampirkach

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
duck83
Mudżahedin
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków

Post autor: duck83 »

A moim zdaniem klimat w pełni. Wiem, że pewnie moje argumenty Panów nie przekonają, ale nawiąże sobie do takiej fajnej książki i jej filmowej adapatacji - Wywiad z wampirem. Dla mnie klasyka. Jeśli któryś z Panów przywoła sobie obraz martwego wampira, który (mimo wszystko) po swym zgonie dycha i chodzi, to może ta twarz Manfreda, jego obecnego wyglądu wyda się trochę bardziej na miejscu. No i oczywiście wypadałoby dodać jeszcze coś na potwierdzenie tego gadania - Hel Fenn :evil:

Zapomniałbym dodać. To wszystko to tylko moje skromne zdanie, bo nikomu nie będę na siłę wmawia, że Anna Rice i GW mogłoby być choć odrobinę "podobne". Choćby nawet w kwestii pomysłu. Z góry za to przepraszam.

EDIT:
W kwesti uściślenia, chodziło mi o zgon Lestata.

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Czytałem i oglądałem wywiad, co do twarzy nie mam żadnych złych opinii, ale nie podoba mi się cała reszta, i jak powiedział Miki, wygląda jakby wykupiono mu większość przedmiotów z młotka. Poza tym zbroja nie pasuje do von Carsteina, po pierwsze z samego faktu, że magowie nie noszą zbroi (poza wyjątkiem u BD) to zbroja ta pasuje raczej do Blood Dragonów.

A tak poza tym, jak mówiłeś, nie można porównać klimatu z młotka do innych prac :)

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Jak dla mnie figurka na koniu jest w pyte. Fajnie jest zrobiony ten motyw ze figse na koniu i na piechote mozna zmieniac w zaleznosci od dolu (np. mozna by sobie magnesikiem swietnei ta sprawe rozwiazac). Jedyne do czego bym sie przyczepil to raczej kiepska pozycja nog dla wersji pieszej, oraz kiepskie malowanie.

No i fakt, na kasztana to to nie wyglada, ale do BD pasuje jak ulał :)

Dodam jeszcze ze ma fajnego konia 8)

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

wiecie co ten model byl juz oglaszany wczesniej i w tym temacie (albo pokrewnym) byl juz pokazany tyle ze nie pomalowany i tyle.

pzdr.

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Pomalowany zawsze robi lepsze wrażenie niż niepomalowany:) a już napewno na zdjęciu :)

Awatar użytkownika
Krzysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Krzysiek »

Ale szkapa strasznie mi sie podoba a co do carsteina to w pierwszym momecie pomyslalem ze to blood dragon

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Nie wiem jak to się dzieje, ale nie pomalowany wywarł na mnie większe wrażenie :roll:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

przyznam się że na mnie też.... może dobór kolorów kiepski po prostu

Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Post autor: Borysss »

TEn Manfred wyglada jak by mial zatwardzenie :/

Awatar użytkownika
miki
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42
Lokalizacja: Sanok-bitewniakowe odludzie:(

Post autor: miki »

No ,bo ma..za dużo rzeczy zaraz nosi :? Bidaczysko...swoją drogą to ciekawie by było jakby wydali boxa z ghoulami albo wilkami..albo wszystko naraz.Przynajmniej wilków nie używa się w ilościach ,,blistrowych" lecz zdźiebko większych..

Zyraf
Chosen of Slaanesh
Posty: 666
Lokalizacja: Pomiechówek Terror Boyz

Post autor: Zyraf »

A zwróciliście uwagę na jakiej on jest podstawce?

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

No właśnie. Można by strzelać, że Knights of the Blood Keep mogą mieć podobne podstawki a co za tym idzie mogą być czymś w rodzaju ulepszonych DO i wtedy ich uber statystyki jak na kawalerię wcale nie będą się wydawały takie nie na miejscu.

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Wiadomo coś wogule o plastikowych figurkach? Podobno mają wyjśc plastiki ghuli, a co z gg albo bk?

Awatar użytkownika
duck83
Mudżahedin
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków

Post autor: duck83 »

Na 4 stronie tego tematu są dwa linki do zdjęć nowych Grave guardów. Black knights mają podobno zostać tacy jacy są. Mówi się też o nowych, bardziej proporcjonalnych w stosunku do innych armii szkieletach.

Awatar użytkownika
Krzysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Krzysiek »

Ale gupie dają plastkiowych GG a BK nie a przecież oni są konnymi GG a pozatym są brzydcy

Awatar użytkownika
miki
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42
Lokalizacja: Sanok-bitewniakowe odludzie:(

Post autor: miki »

Heh ,mi też się teraźniejsi bardziej podobają ,choć ci na fotach też nie są źli.W sumie bex sensu jest ich wydawanie...nie sądzę żeby GW dawało ich do boxa 20-osobowego...przynajmniej dobrze ,że Ghoule mają być..zawsze jakiś krok w przód.Z resztą nie ma się co oszukiwać...metale zawsze i wszędzie będą lepsze od plastików.

Awatar użytkownika
duck83
Mudżahedin
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków

Post autor: duck83 »

Krzysiek ... synu ery plastiku, zamilcz :wink:

A tak na poważnie, to uważam, że konnice mamy naprawdę fajną. Pamiętam jak kupowałem sobie sztandarowego ... jakieś 8 lat temu. Do tej pory nie przestała mi się ta figurka podobać. Nawet nie ma dla niej dobrej konkurencji ... jakieś plastikowe bretońce, kiepskie metalowe graile, elfiki na śmiesznych koniach, jedynie chaos ma czym się pochwalić - swoimi praktycznie nowymi designowo knightami. A Black knightci, to są wzory z połowy lat 90tych. Dalej trzymają poziom. I mimo, że były robione pod statystykę równą 3 woundy per jeździec i za chiny na takich wtedy nie wyglądali, to teraz jak na pochowanych przed wiekami mrocznych rycerzy wyglądają just fine :wink:

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

E, jak tacy mają by GG to ja wole starych :/
Zgadzam się z duck'iem ze bk są dobrze zrobieni. Spodobali mi się od pierwszego trzymania ich w rece :D

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

To plastikowych bk chciałbym ujrzeć w plastiku bardziej niż gg, bo dla mnie okrutnie brzydcy są...

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Ale teraz nie bedzie nowych BK. Tak samo jak nie bedzie nowych SH i Chariotow (zwyklych) oraz bolcow u HE, a w imperium nowych KO i cannonow. Dlaczego ?

Ano dlatego ze jak wyjdzie kolejny podrecznik do tych armii, to te stare nieuzywane jednostki w 7 ed, w 8 ed. beda na powrot wazne i czesto widywane na stolach. Ale nowe modele wypuszcza dopiero wtedy, i minie juz tyle lat od wydania poprzednich ze wielu nawet starszych graczy bedzie chcialo kupic nowe modele.

Proste.

I tak mi sie jakos wydaje ze w DE nie bedzie nowych modeli DR, RBT, Chariotow... i tak dalej w kolo macieju.

Zablokowany