Galeria by roc3s - UP

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pinka
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113

Re: Galeria by roc3s - UP - The Changeling

Post autor: Pinka »

Rządziiiisz! :mrgreen: Świetne malowanie, a lawa po prostu wymiata! Też bym chciała umieć tak panować nad aerografem... :oops:

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Cieszę się, że się chłopek podobał ;)

Na tę chwilę robi się jego obstawa. Póki co pierwsza 10, kolejna już w drodze. Niektóre będą niebieskie, żeby trochę urozmaicić taki klocek.

Obrazek
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

wszystko poza lawą świetne =D>

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Fajnie, zielone elementy pasują:D Jak malowałeś skóre?
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bardzo fajne modele =D> - o podstawkach nic pisać nie będę bo lawy na figsach w battlu nie lubię.... :mrgreen:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

A mnie z kolei lawa sie podoba, natomiast same figsy są brzydkie, jeśli chodzi o rzeźbę. Ale ja jestem uprzedzony do demonów :mrgreen: ... Kolorystycznie ciutkę się podstawka gryzie z samymi figsami. Figsy maznąłeś w zimnej tonacji, zaś podstawki wręcz przeciwnie...

Awatar użytkownika
Omegon
Mudżahedin
Posty: 300
Lokalizacja: Żnin

Post autor: Omegon »

Bąbelki lawy lepiej wyglądały białe, tak jak u tego gościa w szmatkach na poprzedniej stronie. A tak to wszystko super :D

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

A mi znowu bardzo podobają się te podstawki a pinki jak to pinki cudów nie zrobisz chociaż te są bardzo ładne
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Demony dalej się robią. Dwudziestka pinków już za nami, wyglądają o tak ;)

Obrazek

Następna będzie kawaleria Slaaesha, póki co 10 sztuk wygląda o tak...

Obrazek

Oraz ta wielka bestyja, nadal nad nią pracuję, choć wole malować małe modele... W dodatku jakoś ciężko zrobić mu dobre zdjęcie. Spróbuję jeszcze przy świetle dziennym, bo jakiś taki rozciapany wygląda i bez kontrastów...

Obrazek
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wielgi jest ekstra :!: =D> Imho foty całkiem niezłe Ci wyszły. Ciekaw też jestem tych kawalerzystów slaneshowych, czy aby za bardzo nie przeróżowisz :wink: ...

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

smiejagreg pisze:Wielgi jest ekstra :!: =D> Imho foty całkiem niezłe Ci wyszły. Ciekaw też jestem tych kawalerzystów slaneshowych, czy aby za bardzo nie przeróżowisz :wink: ...

W sumie sa bardziej fioletowi niż różowi. Przynajmniej jak sie teraz tak przyglądam leżącej na stole figurce... :D Dałeś mi do myślenia ^^ Chociaż z drugiej strony ma być kolorowo i sporo kontrastów... Nie mam jeszcze zbytnio pomysłu na jeźdźców.
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Kolejny z demonów, tym razem Keeper of Slaanesh. Straszna ta figurka, do tego failcast.

Wygląda o tak ;)

Obrazek
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jest moc, robi świetny efekt i mieczyk przykuwa uwagę. Szkoda, że aero :^o =D>

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Super prace. Baardzo fajnie tobie to wychodzi.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

świetne malowanie, ale co do kolorystyki, to wg mnie wyszedł bardziej tzeentchowo niż slaaneshowo :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

och.. Jednym za różowo, drugim za niebiesko :D Cieszy mnie, że się podoba :D

Też o tym pomyślałem, że te niebieskości trochę nadają tzeenchowego klimatu. Nie mogłem jednak żadnego koloru dopasować, żeby kontrastowało, a się nie gryzło. Przez myśl przeszedł mi ciemny fiolet, ale znowu byłoby to z deka nudne. Ta armia ma być kolorowa i kontrastująca, żeby po wyłożeniu na stół kolory rzucały się. Pomalowałem go w nieco ponad 4 godziny i jestem z siebie dumny, bo myślę, że jakość do poświęconego czasu jest git. Dodatkowo trza przy tym stoczyć batalię z kobietą o suszarkę do włosów, która znacznie ułatwia pracę ;)
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Sam model KOSa by GW jest paskudny, ale w Twoim malowaniu nawet daje radę. :) Mieczyk super, za to skóra hmm... No nie wiem. Pewnie to wina modelu, ale wydaje mi się być bardziej potworny niż ładny. Slaanesh zawsze podobał mi się taki w pół drogi pomiędzy potwornością, a pięknem.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Widać, że aero jednak robisz dużo lepsze przejścia, tam gdzie pędzel już nie jest tak równo, ale to jest zrozumiałe. kolorystyka fajna. Róż jest ciężki do sparowania z jakimikolwiek kolorami, więc nic dziwnego, że był z tym problem.
Fajnie pomalowany figs - szacun za szybkość. Ja bym tak nie umiał :( :wink: ...

muadib1980
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44
Lokalizacja: Bytom

Post autor: muadib1980 »

Soul Grinder został moim ulubieńcem :) reszta też jest baaardzo fajna :D

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Tym razem coś innego, choć kolejna wielgachna bestyja. Poziom TT+ co by się w miarę "egielancko" na stole prezentowała. Muszę jeszcze tylko poprawić ogon, bo jakoś biednie wygląda, no i w niektórych miejscach dodać krwi, bo widzę teraz na zdjęciu, że kilka szwów ominąłem ;) Abominacja prezentuje się o tak.


Obrazek
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

ODPOWIEDZ