Szybkie pytania? Szybka odpowiedz!

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Szybkie pytania? Szybka odpowiedz!

Post autor: Jankiel »

to jest d6 hitów z S3, bez zasad specjalnych. miałem ten pomysł od razu po wyjściu kodeksu, ale niestety nie ma szans
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

60mm x 100mm o ile mnie pamięć nie myli.
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
Pazaak
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pazaak »

Natknąłem się w rozpisce:
Master 148
Lance; Heavy Armour; Sea Dragon Cloak; Shield; Battle Standard
Dawnstone [25]
Dark Steed

Jestem początkującym, ale wydaje mi się, że jest tutaj błąd, bo czy nie jest tak, że jak ma Battle Standard to już nie może nosić Dawnstone?
www.skrajnieskonczony.pl - Mój blog, zapraszam :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Może nosić, wszystko ok. z BSB jest tak, że albo ma magiczne itemki, albo magiczny sztandar. On w tym zestawieniu jest BSB ze zwykłym sztandarem.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

czy herosi bedacy w warlockach nabijaja im pelne ranki do ich bonusu do casta?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

nie ma zasady która by im tego zabraniała :) 9 locków + czarka = 2 pełne ranki
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

12 locków + 4 pegazy = +5 do casta :P? tam niby pisze ranko o 5 models to cos zmienia?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Captain Kocoń
Mudżahedin
Posty: 250
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Captain Kocoń »

jedziemy Adam na silesiana?
Kapitan KOCOŃ stół nr. 6 xD
Bis dat qui cito dat.

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

-Qc- pisze:12 locków + 4 pegazy = +5 do casta :P? tam niby pisze ranko o 5 models to cos zmienia?
Maksymalnie jest +3

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

a drugi poziom maga to niby co. bonus do casta z szeregów +3 i 2 levl
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Pazaak
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pazaak »

Tak ogólnie co do armii 2400 przeciwko Wampirom? Próbować wystrzelać czy raczej starcie wręcz?
www.skrajnieskonczony.pl - Mój blog, zapraszam :)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Czarka na steedzie z lore of death i clockiem dającym 3++, do tego mała czarka z death aby na pewno mieć słońce - gg.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Pitka też fajna, dwie ostatnio gry na turnieju i 2 razy zdjęty terrorgej z pitki :) Na wampiry ale wyczarować słońcem/pitką, wysnajperzyć generała, ale dużo ataków i shadow i wyciąć w pień. Uważaj na eteryki bo za wiele magicznych ataków w armii nie mamy więc warto jakieś wziąć.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

na VC bierzesz kociol i gwardie i wicze i po temacie :D zabij w CC
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Pazaak
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pazaak »

Dzięki za odpowiedzi :)
To skoro VC mamy przerobione to jeszcze moje ostatnie pytanie, a jak Imperium załatwić? Bo jutro będę grał 1 bitwę przeciwko VC i jedną przeciwko Imperium. Podejrzewam, że Imperium to coś jak Leśne Elfy + Bretonia, czyli trzeba przebić pancerz i jak najszybciej rozjechać ich działa, czy się mylę?
www.skrajnieskonczony.pl - Mój blog, zapraszam :)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Na imperium magia metalu lub death, duzo szybkiej jazdy/2xwarlockow, strzelania i pegazisci. Egzeki jako piechota i powinienes dać rade.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Cerverius
Wodzirej
Posty: 682
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cerverius »

Czy znajde gdzieś FAQ do rb po polsku ? Ktoś to przetłumaczył? Macie jakieś namiary ?
Obrazek

Armia baranów prowadzona przez lwa jest groźniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie wiem, nie znam

Btw - kocioł. Gra ktoś na tym? Jak się gra jakie wykorzystujecie złożenie? Gdzie chodzi sam czy w klockach?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Ostatnio grałem na kotle i jestem z niego zadowolony. Standardowo wrzuciłem go do wiczek. Jako support dla niego dałem 6 coków i moim zdaniem jest to dobry wybór, bowiem freenzy na cokach dużo daje. Do tego magia bestii, aby wzmacniać oddział względnie soulblight z warlocków, aby osłabiać przeciwnika. Te trzy czary spokojnie można rzucić z 5 kostek :P

Awatar użytkownika
Domin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178
Lokalizacja: Rebelia Łomianki

Post autor: Domin »

Czy bohater na pegazie ma zasadę flying cavalary?

ODPOWIEDZ