Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Re: Piłka nożna

Post autor: PiotrB »

Chyba nie było w Polsce takiej gwiazdy i takiego talentu jak Lewandowski....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Czyli rozumiem że jak zwykle w klubie a nie jak zwykle w reprezentacji ;) ?
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Erol
Mudżahedin
Posty: 240

Post autor: Erol »

11.10.2006 Polska - Portugalia 2:1
11.10.2014 Polska - Niemcy 2:0

Magiczna data :D
Solo pisze: Wjeba***** taką maskę że stoły powinny się załamać pod jej ciężarem.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

W ogóle repra z meczu z Gibraltarem i Niemcami to inna repra niż "zwykle". Zamiast tak pytać trzeba było oglądać chłopie ;D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Es ist nichts passiert! :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Murmandamus pisze:Czyli rozumiem że jak zwykle w klubie a nie jak zwykle w reprezentacji ;) ?
gral dzis jak w Bayernie:)
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

no to jeszcze zwycięstwo z Anglią kiedyś tam i mokry sen kibica się spełni.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Ten mecz byl koszmarem przez pierwsza polowe, a jednak ,przyjdzie czas na Anglie
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Z Anglią i ze Szwecją. Ta ostatnia zawsze stawała nam na drodze.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

to ja tak na trzeźwo: Jodłowiec do wymiany!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Post autor: Loki »

Dębek pisze:Lewandowski klasa światowa. Świetny Szczęsny.


Zgadzam się
A MESSAGE TO THE EMPIRE:

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Dymitr pisze:to ja tak na trzeźwo: Jodłowiec do wymiany!
Na kogo? W obronie zagrał poprawnie. Przy wyprowadzaniu akcji trzymał niski poziom reszty repy. Tak po prawdzie, z takim rywalem jak Niemcy, chyba tylko Lewy potrafi przez większość meczu robić coś sensownego z piłką.
Chyba sensowniej gadasz jak jesteś na bani. :wink:
Ostatnio zmieniony 11 paź 2014, o 22:22 przez Dębek, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

kangur022 pisze:Ten mecz byl koszmarem przez pierwsza polowe
Dla mnie nie, ja tam byłe mentalnie przygotowany na porażkę. Więc siedziałem spokojnie i cieszyłem się, że tak długo chłopaki się trzymają. Koszmar to zaczął się w drugiej połowie, gdy pojawiła się nadzieja na zwycięstwo, wtedy zaczęła się nerwówka, rzucanie przekleństwami i obgryzanie paznokci, uspokoiłem się dopiero po drugiej bramce.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Dymitr pisze:to ja tak na trzeźwo: Jodłowiec do wymiany!
byl najslabszym ogniwem,ale po wyniku mozna mu wybaczyc;)
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Tullaris pisze:
kangur022 pisze:Ten mecz byl koszmarem przez pierwsza polowe
Dla mnie nie, ja tam byłe mentalnie przygotowany na porażkę. Więc siedziałem spokojnie i cieszyłem się, że tak długo chłopaki się trzymają. Koszmar to zaczął się w drugiej połowie, gdy pojawiła się nadzieja na zwycięstwo, wtedy zaczęła się nerwówka, rzucanie przekleństwami i obgryzanie paznokci, uspokoiłem się dopiero po drugiej bramce.
A ja się nie uspokoiłem aż do końca. Pięknie :)
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

A tak w ogóle to jest to chyba pierwsza porażka Niemiec w eliminacjach od jakiś 7 lat???.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Jodłowiec niech tylko będzie za odbiór odpowiedzialny, rozgrywał słabo...

Wawrzyniak i Szukała, zwłaszcza w pierwszej połowie robili spore dziury w obronie, lepiej zgrani lub w pełnym składzie Niemcy by nas rozstrzelali.

Pozytywnie mega Glik(ale w pierwszej połowie też zrobił kosmiczny błąd w kryciu), Lewy, Milik, Krychowiak. Mila wejście smoka. I Szczęsny, którego nie trawię, dzisiaj był ścianą nie do przejścia, przy czym miał sporo szczęścia

Awatar użytkownika
B.Knight
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: B.Knight »

=D>
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dębek pisze:
Dymitr pisze:to ja tak na trzeźwo: Jodłowiec do wymiany!
Na kogo? W obronie zagrał poprawnie. Przy wyprowadzaniu akcji trzymał niski poziom reszty repy. Tak po prawdzie, z takim rywalem jak Niemcy, chyba tylko Lewy potrafi przez większość meczu robić coś sensownego z piłką.
Chyba sensowniej gadasz jak jesteś na bani. :wink:
Dokładnie. Tutaj nie miało być pieknej piłki, tylko siłowa brutalna kopanina, a zaliczył chyba najwięcej fauli bez żółtej kartki :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Chemol
Wałkarz
Posty: 59
Lokalizacja: Ełk\Białystok

Post autor: Chemol »

POLSKA MISTRZEM POLSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DIVE OR DIE

ODPOWIEDZ