Games Workshop - co to będzie, co to będzie?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Morok

Re: Games Workshop - co to będzie, co to będzie?

Post autor: Morok »

raczej głównie chodzi o to że ludzie nie kupują pudeł a odkupują jeden od drugiego mało kto ma armię kupioną w sklepie

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

nie do końca się zgadzam z autorem petycji aczkolwiek może zmieni się coś na lepsze :) signed

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Obawiam się, że petycja nie trafi do nich.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

dzikki pisze:Obawiam się, że petycja nie trafi do nich.
No bo co klienci mogą wiedzieć o swoich potrzebach. :roll:
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett


Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

dzikki pisze:Obawiam się, że petycja nie trafi do nich.
Oczywiście że trafi. Nie mogą zlekceważyć kilku tysięcy klientów.
Co z tym zrobią to już inna sprawa ;)

Tak czy inaczej podpisujcie! Im wiecej Polaków podpisze tym lepiej. Ta petycja powinna być gdzieś podklejona ;)

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Furman pisze:Kolejna jak dla mnie ofiara polityki GW.http://warfaber.pl/
Wygląda na typowe już zamknięcie sklepu po polsku. Informacja o przerwie w działaniu sklepu internetowego, wyświetliła mi się 03.10, z deka 2 tygodnie po terminie. Czyżby znowu powtarzał się utarty schemat zakończenia współpracy.
W sumie nie ważne, smutny jest jednak fakt iż już 3 w tym roku sklep, prawdopodobnie zamyka swoje podwoje dla graczy WFB. Przypomnę 3 duży sklep w którym się grało :( .
Przejeżdżałem ostatnio koło ich sklepu i zastanawiałem się właśnie, czy remont, czy likwidacja...Jacyś zajęci budowlańcy się kręcili. Szkoda, choć nie jestem graczem, trochę rzeczy tam przez lata kupiłem, czy w sklepie hobbystycznym, czy też w księgarni.. Uważasz, że to definitywne zamknięcie sklepu? Faberowie nie odpowiedzieli dotąd na mejl...
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Informacja z Gloria Victis od osób, które rozmawiały z Faberami:
Fabery się otworzą-dzwoniłem w sprawie zamówienia w realizacji- będą otwarci w połowie listopada już normalnie.
Faberzy mają remont, zgodnie z planami o których niedawno słyszałem z pierwszej ręki od Roberta, 6.11 otwierają księgarnię po remoncie, a dół tydzień później.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Dzięki, Zaklinaczu- to dobra wiadomość.
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Ano dobra. Upadek Faber&Faber to byłby niemały cios dla społeczności jakby nie patrzeć.
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Remont, remont, nie panikujcie. Rozmawiałem z Robertem na Hussarze tydzień temu :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Furman
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Furman »

Post Napisane: dzisiaj, o 19:26 Me_gusta pisze:Oczywiście że trafi. Nie mogą zlekceważyć kilku tysięcy klientów.
\:D/ akurat.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Czy rolnik bierze zdanie krowy gdy pobiera jej mleko?
Czy przejmowałby się gdyby kury chciały protestować by nie pobierać jajek?
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Z GW jest ten problem, że nadal działa tak jakby był monopolistą ;P

Awatar użytkownika
Furman
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Furman »

Murmandamus pisze:Czy rolnik bierze zdanie krowy gdy pobiera jej mleko?
Czy przejmowałby się gdyby kury chciały protestować by nie pobierać jajek?
O dziwo część tak. Dbają o swoje zwierzaki, ponieważ wiedzą iż zwierzęta mają swój rozum. I pójdą w siną dal, jak im nie będzie pasowało otoczenie. Zły gospodarz zły zwierz.
Część ludzi po prostu przeniosła się do innych systemów, część odlewa ich wzory żeby było taniej, część gra modelami z innych firm.
Także GW może się przeliczyć, ponieważ te wszystkie systemy na Maszyna,Infinity itd, kwitną bo GW przybrało taką politykę. Tak GW zraziło do siebie graczy, a ci stali się konsumentami konkurencji która o nich dba.

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Co nie zmienia faktu, że do dziś nie mogę wyjść z podziwu, że GW jeszcze dycha i w zasadzie uważa, że ma się dobrze ;P.
Jedynym wyjaśnieniem tego zjawiska widzę w niemal fanatycznym oddaniu klientów i przywiązaniu do produktów GW. Nie jestem wstanie wskazać innego sensownego wyjaśnienia tej zagadki ;P.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Jeżeli ktoś kupuje u nich 30-20 czy 15 lat to tak po prostu GW nie odpuści :)
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

beerfield
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42

Post autor: beerfield »

LoudLord pisze:
Furman pisze:Kolejna jak dla mnie ofiara polityki GW.http://warfaber.pl/
Wygląda na typowe już zamknięcie sklepu po polsku. Informacja o przerwie w działaniu sklepu internetowego, wyświetliła mi się 03.10, z deka 2 tygodnie po terminie. Czyżby znowu powtarzał się utarty schemat zakończenia współpracy.
W sumie nie ważne, smutny jest jednak fakt iż już 3 w tym roku sklep, prawdopodobnie zamyka swoje podwoje dla graczy WFB. Przypomnę 3 duży sklep w którym się grało :( .
Przejeżdżałem ostatnio koło ich sklepu i zastanawiałem się właśnie, czy remont, czy likwidacja...Jacyś zajęci budowlańcy się kręcili. Szkoda, choć nie jestem graczem, trochę rzeczy tam przez lata kupiłem, czy w sklepie hobbystycznym, czy też w księgarni.. Uważasz, że to definitywne zamknięcie sklepu? Faberowie nie odpowiedzieli dotąd na mejl...
Dwa razy trafiłem do tego sklepu. Dzięki bardzo kompetentnemu sprzedawcy-właścicielowi przepłaciłbym i to całkiem sporo, gdyż zamiast kupić dwa bataliony polecił mi zakup batalionu oraz pojedynczych pudełek-oddziałów twierdząc, że tak wychodzi lepiej (a wszystko dlatego, że nie miał dwóch pudeł batalionów i chciał koniecznie sprzedać to co miał).
Za drugim razem namawiał mnie na zakup torby safe&sound a ja chciałem zamówić walizkę cytadelki. Po 10 minutach tłumaczenia mi jak wspaniała jest torba s&s, na moją prośbę czy może mi pokazać walizkę odpowiedział, że nie (mimo, że stała na regale ale wysoko, bardzo wysoko) - zaś na pytanie za ile mógłby mi taką walizkę ściągnąć z mail ordera rzucił mi kwotę ze strony GW a nie tą, która jest na stronie sklepu internetowego...
Przy takim podejściu aż dziw, ze ten sklep tak długo się utrzymuje w tym niszowym rynku.

Awatar użytkownika
Furman
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Furman »

beerfield pisze: Dwa razy trafiłem do tego sklepu. Dzięki bardzo kompetentnemu sprzedawcy-właścicielowi przepłaciłbym i to całkiem sporo, gdyż zamiast kupić dwa bataliony polecił mi zakup batalionu oraz pojedynczych pudełek-oddziałów twierdząc, że tak wychodzi lepiej (a wszystko dlatego, że nie miał dwóch pudeł batalionów i chciał koniecznie sprzedać to co miał).
Za drugim razem namawiał mnie na zakup torby safe&sound a ja chciałem zamówić walizkę cytadelki. Po 10 minutach tłumaczenia mi jak wspaniała jest torba s&s, na moją prośbę czy może mi pokazać walizkę odpowiedział, że nie (mimo, że stała na regale ale wysoko, bardzo wysoko) - zaś na pytanie za ile mógłby mi taką walizkę ściągnąć z mail ordera rzucił mi kwotę ze strony GW a nie tą, która jest na stronie sklepu internetowego...
Przy takim podejściu aż dziw, ze ten sklep tak długo się utrzymuje w tym niszowym rynku.
Od 5 lat z przerwami przeglądam to forum, jak i wiele innych. Zasadniczo zarejestrowałem się ponieważ całe środowisko znalazło się w krytycznej sytuacji, ale co jakiś czas pojawia się mała aferka z Faberami w tle. Wszyscy twierdzą iż jest to jeden i ten sam człowiek, który ich po prostu nie lubi właścicieli sklepu. Ja mam inną koncepcje, to są różne osoby.
A więc u Fabera faktycznie źle się działo przez długi czas,a GW dołożyło co swoje polityką cenową.
Także nie ty jeden, i być może nie ostatni.

ODPOWIEDZ