Mamikon not dead

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Durant
Falubaz
Posty: 1228

Re: Noki's Caucasian Studio

Post autor: Durant »

Ja nawet nie mam (ws konta)...

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Angron na pmotm:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Mi się jakoś średnio podoba. Nie znam się na 40k więc będę wyrażał się bardzo niefachowo, ale te poturbowane ziomki strasznie zlewają się ze skałą, poza tym głowa tego najważniejszego typeniusza za pośrednictwem włosów zlewa się ze zbroją. Strasznie brakuje jakiegoś agresywniejszego kontrastu. Poza tym ten ciągnący się glut krwi wygląda dość nienaturalnie...
Nie chodzi o hejterstwo, starałem się w miarę możliwości udzielić konstruktywnej krytyki :P

Laminis
Warzywo
Posty: 11

Post autor: Laminis »

Hmmm co do PMOTM to chyba nie mogą być malowane modele z przeznaczeniem na ebaya a ty tego Pana już chyba na niego wystawiłeś nawet :P

Malowanie samo w sobie nei jest złe natomiast niesamowicie monohromatycznie to wygląda, on złoty podstawka biała, szczegóły nie są powyciągane a jest ich cała masa :P

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Noki, za dużo aero na skałach i marinsach. Oprócz tego bardzo mi się podoba, choć fotki prześwietlone chyba i w ogóle z dupska.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Podoba mi się przede wszystkim dynamika tej pracy :) Angron fajnie zmalowany, krew wcale mi nie przeszkadza...widać że chłopak urządził sobie małą rzeźnię :) Podstawka odrobinę zlewa się z marinsami, może rzeczywiście za dużo tu tych samych odcieni aero na ich pancerzach i samych skałach...

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Sam Angron fajny, ale tych 3 Marianów wygląda na psikniętych areo w 5 minut [-X
Ciągnąca się krew może mało naturalnie wygląda, ale w sumie mi się podoba.

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Co do pmotma co oczywiście żartowałem, mam inna prace ale juz za późno, nie wyrobiłem sie. Co do marinow to nawet nie 5 min tylko około 3 :lol2: Angrona malowałem długo i bardzo detalicznie bo byl zamówieniem ale w końcu gość przepadl pod ziemie-w umówie ma ze po kilku tygodniach model idzie na sprzedaż: reszta dokończona w kilka chwil i na Ebay. Dziękuje za opinie ale to nie model którym chciałbym sie tu chwalić, bardziej żart ;) Pozdrawiam :)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Da się zarobić na takich "żartach" ?

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Skoro go model nic nie kosztował to na pewno ;)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

chodziło mi bardziej o to czy kupują to w cenie mniejszej niż nówka czy większej

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Już tak nie docinaj, Noki poprawi się następnym razem. ;)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Twoje docinki, Kacpi, raczej nie są na miejscu. Imho są wręcz niesmaczne. Zwłaszcza że nie należysz do jakichś tytanów pędzla :mrgreen: :wink: .

Sama postać pomalowana, hmm, średnio, jak na Ciebie, Noki. Naprawdę podoba mi się kolorystyka. Natomiast faktycznie - troszkę za dużo aero i pośpiechu :wink: ... Wszystko jednak zależy od sytuacji i celu, jaki przyświecał malarzowi...

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Podstawka i krew biedne. Angron całkiem spoko choć śniedź nałożona bez większego pomysłu.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Kacpi 1998 pisze:chodziło mi bardziej o to czy kupują to w cenie mniejszej niż nówka czy większej
Normalnie nie podaje sie takich informacji ale moi pomalowani primarchowie sprzedają sie za przynajmniej dwa razy tyle co cena modelu także nie najgorzej na tym zarabiam zwłaszcza ze to na kieszonkowe, nie zarabiam na życie ;)
Pan Mamikon

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

szału nie ma, ale to chyba wina zdjęć. na zywca mogą lepiej wyglądać.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

smiejagreg pisze:Twoje docinki, Kacpi, raczej nie są na miejscu. Imho są wręcz niesmaczne. Zwłaszcza że nie należysz do jakichś tytanów pędzla :mrgreen: :wink: .

Sama postać pomalowana, hmm, średnio, jak na Ciebie, Noki. Naprawdę podoba mi się kolorystyka. Natomiast faktycznie - troszkę za dużo aero i pośpiechu :wink: ... Wszystko jednak zależy od sytuacji i celu, jaki przyświecał malarzowi...
Nie są to docinki (może trochę :wink: ), bardziej ciakawość odnośnie wargamingowego rynku :)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Naszybciorowe modele na zamówienie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Troszke taki TT do nowej armii mojej
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kropla krwi i złote obramowanie płaszcza namalowane jakby coś.
Pan Mamikon

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Ten koleś ma dziwną podstawkę, czy ona jest skończona, jak tak to nie podoba mi się. Ale to kwestia gustu jednemu się spodoba innemu (np. mnie) nie, poza tym fajna bestia.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

to pierwsze brzydkie (w sensie ładne :wink: ), szkoda, że nowa armia do wh40 a nie fantasy :cry:

ODPOWIEDZ