End Of Times - czyli na bieżąco co tam w świecie Warhammera

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2974
Lokalizacja: Oleśnica

Re: End Of Times - czyli na bieżąco co tam w świecie Warhamm

Post autor: kangur »

Pomyślec tylko , ze ktoś zbierał armie przez kilka lat i ma juz ponad 10000ptk a tu mu 2/3 z gry wyrzucają :cry:
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

kangur022 pisze:Pomyślec tylko , ze ktoś zbierał armie przez kilka lat i ma juz ponad 10000ptk a tu mu 2/3 z gry wyrzucają :cry:
Przyjdą Ci do domu pracownicy GW i wyniosą Ci 2/3 Twoich modeli. :roll:

Awatar użytkownika
Matias
Mudżahedin
Posty: 255

Post autor: Matias »

Nie martw się, przecież możesz kupić limitowany model na pocieszenie (i na pół roku, bo potem już wyjdzie nowy i lepszy)
Nargh pisze:Albo GW opracowało radykalny plan i nim go wprowadzi wypuszcza przecieki by zbadać rynek. Będzie widoczny silny opór to i zmiany w planach będą (może ktoś weźmie przykład np. z Blizzarda).
Brzmi fajnie ale to raczej mało prawdopodobne ;(

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1642

Post autor: Duderson »

Slayer Zabójców pisze:RIP Warhammer Fantasy Battle (1983-2015)
LOL, dobre :lol2:
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Nie płaczcie. Modeli nikt nie wyrzuci. Przecież można grać i na stare edycje.
To że elfy uciekają powoli do innego świata (ich duchy), to co, większość i tak zostanie, by powstrzymywać chaos jak najdłużej. Zmieni się topografia świata, będą 2-3 edycji WFB Skirmish, a później wrócą do masówki w nowym świecie :)

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2974
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Te 2-3 edycje to następne dobre 15 lat , nie bede w tym wieku mógł sprawnie rzucac kostka :D
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

kangur022 pisze:Te 2-3 edycje to następne dobre 15 lat , nie bede w tym wieku mógł sprawnie rzucac kostka :D
Nie przesadzaj, po 67 na emeryturce będziemy na spokojnie sobie pykać, tylko wnuków do noszenia stołów będzie trzeba zagonić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

Slayer Zabójców pisze:
kangur022 pisze:Te 2-3 edycje to następne dobre 15 lat , nie bede w tym wieku mógł sprawnie rzucac kostka :D
Nie przesadzaj, po 67 na emeryturce będziemy na spokojnie sobie pykać, tylko wnuków do noszenia stołów będzie trzeba zagonić.

Nie byłbym takim optymistą. Ceny produktów GW ciągle rosną w przeciwieństwie do emerytur :wink:
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Do poczytania - 4 książki w pigułce :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kerdej88
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Kerdej88 »

Hmm... zacząłem zbierać Tomb Kings i WFB 2-3 miesiące przed Nagashem, nagle giną mi w sumie wszyscy moi bohaterowie, a ruiny stolicy stają się piachem. Ktoś kto grał kilka lat ma chociaż jakieś miłe wspomnienia. Z mojej perspektywy wybrałem armię, która ma za pół roku zniknąć albo zostać włączona do Legionów z popkulturowymi wampirami i całą kiczową (dla mnie) zombie otoczką. :D

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Przecież cały Warhammer ocieka wręcz kiczem :D

Awatar użytkownika
Matias
Mudżahedin
Posty: 255

Post autor: Matias »

Fajnie, tylko gdzie w tym wszystkim Orkowie (poza byciem wspomnianym parę razy) i Ogry ???

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Tylko ten nowy.

WOOOOOOOOOW :shock: :shock: :shock: Z którego WD to zdjęcia ? Niezły rozpierd***l w Thanquolu... cholerny szczur zniszczył Nuln... pewnie jako zemsta za to co mu tam Gotrek i Felix zrobili :) Wygląda na to że jednak 3cia (pomijając Khaine'a gdzie był balans) książka w której główni bohaterowie z tytułu są tak Overmotherfuckingpower że niszczą wszystko po kolei na wszystkich frontach... pfff Skarsnik i tak zdobędzie Karak 8xSzczyt :mrgreen:

Przynajmniej dziejom stanie się zadość i znów wszystko skończy się pod Middenheim. W sumie poza Averlandem, Middenland to jedyna prowincja która wogóle prawie nie ucierpiała. I Grimgor znów sklepie Archaona.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2974
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Matias pisze:Fajnie, tylko gdzie w tym wszystkim Orkowie (poza byciem wspomnianym parę razy) i Ogry ???
Poczekaj na dalsze czesci , napewno sie pojawią
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 403

Post autor: Kolas111 »

o zesz w morde :shock:
krasnale maja slabo. karak azul upada, kadrin i karaz a akark oblezone
itza zostaje zbeszczeszczona :cry:

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Przynajmniej nie ma sojuszu z krasnoludami chaosu :roll: więc nie ma co marudzić
Mega słaby ten EoT jak tak czytam :?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Akuma
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Akuma »

Zapraszam na warseera - 9ed będzie kilkaset lat do przodu inny system wydawania modeli :) i okrągłe podstawki.

Łapa
Plankton
Posty: 2
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Łapa »

Hej jestem początkujący w świecie Warhammera i póki co to tylko maluje sobie swoją armie skavenów ale jako osoba, która nie miała styczności jeszcze z zasadmi WFB muszę powiedzieć, że End Times mnie bardzo zainteresował zwłaszcza te nadchodzące zmiany we fluffie świata ale to jest tylko zdanie osoby która póki co nie grała jeszcze żadnej bitwy :) . Jeżeli GW miało na celu przyciągnać nowych graczy to możliwie, że to osiągną to co chcieli :)
Mam pytanie odnośnie książek End Times czy jest tam jakaś skrótowa charakterystyka wysępujących tam bohaterów ?

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

tylko tych nowych, wprowadzanych w książkach, jak Glottkini, Gutrot Spume, Adranna czy Maggoth Lords
tych głównych bohaterów z odwiecznego fluffu Warhammera możesz wyszukać na warhammer wikia
Witamy, zaraz będzie książka o Skavenach więc jest dla szczurzych graczy na co czekać.

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 403

Post autor: Kolas111 »

wiesz bohaterowie end times to wszyscy bohaterowie danych ras. znaczy sie by roumiec wszystkich bohaterow musisz przeczytac wszystkie armybooki :P charakterystyki nie ma ale na pierwszej stronie tego tematu masz duzo

ODPOWIEDZ