End Of Times - czyli na bieżąco co tam w świecie Warhammera

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Re: End Of Times - czyli na bieżąco co tam w świecie Warhamm

Post autor: GrimgorIronhide »

Skarsnik jednak zawsze górą :mrgreen: Fajnie, czyli Ogiery jednak dołączą do Zielonej Braci :D Choć część ogrów walczy też pod sztandarem Imperium, w bitwie z Cromem maneaterzy stali razem z Valtenem i Hussem, po ciężkich stratach osłaniali ich odwrót i uratowali prz okazji Schwarzhelma. Teraz siedzą w Middenheim.

Streszczenie za jakieś dwa tygodnie zacznę po powrocie z Sabatonowych koncertów jak booka już dorwę.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Bjouy pisze:Kiedy możemy się spodziewać jakiegoś streszczenia z booka skavenów?;)
Jeszcze book nie wyszedł. :roll:

Bjouy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 138
Lokalizacja: Cieszyn, Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Bjouy »

Artein pisze:Jeszcze book nie wyszedł. :roll:
Wyobraź sobie że wiem :D Co nie zmienia faktu, że niektórzy będą mieć zapewne książkę przed premierą :)
To pytanie głównie do Grimgora, bo jak się domyślam book już ma zamówiony to mniej więcej wie kiedy zacznie wrzucać jakieś informacje;) Dwa tygoodnie jakoś jeszcze wytrzymamy pewnie :D No może że ktoś wcześniej będzie chciał zaspokoić naszą ciekawość ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

AdiNoob pisze: (clanraty - chomiki
, rat ogry - wspomniane przez Ciebie kupy
, monki - praktycznie klonwate kulawe i garbate chomiki
, stormy - ok,
abominacja - stylowo jak nowe stormfiendy, imo SF lepsze
, latarka - daremna w porównaniu do starej, udziwniona
, wheel -ok,
dzwonek - ok)
Tak czy owak model to model, SF =/= rat ogr z ratlingiem
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dieter Morinem
Mudżahedin
Posty: 201
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Dieter Morinem »

Clanraty chomiki? te stare modele to małpy ok, ale te nowe wyglądają dobrze, własnie jak połączenie takiego człowieka ze szczurem. Miałem w domu chomiki i one tak nie wyglądają, miałem też szczury i własnie tak wyglądały :D Tylko, że w odróżnieniu od skavenów w WH to te moje szczury by miały chyba z 6T 10LD order/neutral.

Co do rat ogrów te z iob wyglądają tez dobrze, stare takie troche dziwne, ale po konwersji ujdą.
Latara stara ani trochę mi się nie podoba, wygląda jak złożona przez jakieś dziecko w piwnicy ze starych części, ani to fantasy, ani to zabawka ani nic. Nowa wygląda ładnie, zbudowana z jakiś kawałków drewna i wielki kamień, to samo dzwon praktycznie.

Własnie abominacja naprawdę wygląda jak się nazywa, posklejana z jakiś części szczurów, tylko to koło z tyłu bym wywalił i zrobił że to po prostu monster.

A te nowe SF ręce maja gorszej jakości niż te stare rat ogry, wgl jaka zbroja co to ma być roboty. Ta głowa, wtf.

Co do monków to akurat starsza edycja, ale wyglądają najlepiej z tych starszych modeli.

Ale rozumiem, że każdy ma swój gust oraz, że starsze modele mogą się podobać z sentymentu.
Obrazek
"10 lat zbierałem w bitwach wpierdziel. Dowartościowałem [dużo] lamusów - moje miłosierdzie."

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2974
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Nie macie co narzekac , dostaliscie nowe modele przynajmniej
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Bastor
Chuck Norris
Posty: 451

Post autor: Bastor »

Z tym Gotrekiem to bym jeszcze poczekał...
Widziałem gdzieś, że następna książka z BL ma tytuł "Doom of Gotrek"

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

AbiNoob
Akurat moja żona powiedziałą że SF wyglądają bardziej szczurzo, a szczurów mieliśmy koło 35 więc się opatrzyliśmy ;)
Ale zgodzę się z tobą że Skaveny powinny być dobre, zresztą historycznie ma to swoje podwaliny, Ratus Ratus gnębił Europę i przenosił pchły z dżumą ale pojawił się Ratus Norvegicus z Chin i go wygonił. Fluff sam się pisze...

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Bastor pisze:Z tym Gotrekiem to bym jeszcze poczekał...
Widziałem gdzieś, że następna książka z BL ma tytuł "Doom of Gotrek"
Nie książka tylko trylogia. Pierwsza część (Kinslayer) już wyszła, następna (Slayer) wyjdzie w maju, ostatnia jest jeszcze nieznana. W każdym razie jak dobrze pójdzie to do końca roku pożegnamy Gotreka.

Obrazek

Obrazek

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 403

Post autor: Kolas111 »

Nie wiem czy się cieszyć ze wreszcie znajdzie swoją zagładę czy smucic. Bo to IMo jedna z najbardziej klimatycznych bohaterów w całym uniwersum.
P.S. te okładki wyglądają epicko

Kamyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Kamyk »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Formacje w battlu?

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

IMO bardzo dobrze, powiew świeżości, a przy okazji zagra się na modelach które grzeją półkę.
Piechota imperium ze stubbornem staje się grywalna.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Morsereg »

jakis czas temu byla plotka, ze formacje maja sie pojawic. fajnie, ze sie sprawdziala.

--- edit ---
@up
szkoda tylko, ze jest moda na ETC gdzie sie nie gra na specjalach.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Verminlord
Warzywo
Posty: 19

Post autor: Verminlord »

Morsereg pisze:jakis czas temu byla plotka, ze formacje maja sie pojawic. fajnie, ze sie sprawdziala.

--- edit ---
@up
szkoda tylko, ze jest moda na ETC gdzie sie nie gra na specjalach.
Olej ETC i graj ze znajomymi jak chcesz. Ja to żałuję, że kasy brak na figsy :roll:
Obrazek
Slayer Zabójców pisze:Z tego całego End Times wynikły tylko dwie dobre rzeczy:

1.Zabójcy znaleźli godną śmierć,
2.Elfy nie żyją.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Na ETC gra się na specjalach, masz przestarzałe informacje.

Jednak na pewno nie będzie grało się na formacjach, bo te które pojawiły się do tej pory też są zakazane.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Fajne :wink:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Race: Lizardmen

A nie Army, zamiast Race?
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Mała ciekawostka, znaleziona na warseerze :)
I am still trying to catch up with all these new changes to the lore, and reading through the Khaine books, I've read about how Araloth and Kalara went to the Realm of Chaos and found a strangely accented giant-statured human, a knight in brilliant silver armor who can shoot blue fire from one of his hands and cannot be harmed by the forces of Chaos....
Wg przypuszczeń jest tam mowa o tym Panu :)

Obrazek
Kaldor Draigo

Bjouy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 138
Lokalizacja: Cieszyn, Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Bjouy »

debelial pisze:Na ETC gra się na specjalach, masz przestarzałe informacje.
A na specjalach z EoT można grać?:)

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Nie no bądźmy poważni :D Oni są w większości totalnie wygięci :)

ODPOWIEDZ