End Of Times - czyli na bieżąco co tam w świecie Warhammera

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Kamil.Sz
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Lublin- Moria

Re: End Of Times - czyli na bieżąco co tam w świecie Warhamm

Post autor: Kamil.Sz »

Nijlor pisze:Są jeszcze CHD?
Ogry walczyły z ChD które stały im na drodze do imperium. To, że w końcu dotarły do imperium nie wróży dobrze ChD.
"Mam sto rąk, sto sztyletów... gdy chcę, sto ran zadam."

Awatar użytkownika
Cytrus Kontynentalny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Cytrus Kontynentalny »

Rogal pisze:
Okoń pisze:(...)

BTW, we fluffie Lorda Kroaka było że jego przeznaczeniem jest trwać do końca wszechświata. Jeżeli go już nie ma, to nie rokuje to dobrze dla nikogo. :mrgreen:
Pewnie będzie, że slan w ostatnim momencie ewakuował się brązowym tunelem, stając się kijanką i gdzieś w krzaczorach egzystuje i rodzi się na nowo :)
Albo ropuch będzie wracał i ginął w zależności od własnego widzimisię. Jego zmumifikowane ciało zostało zniszczone, czy po prostu znowu przestało reagować?

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Powinien od Grimgora znowu dostać w zęby i byłoby zabawnie.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Jeśli czarujące krasnoludy przemieniają się w kamień, to co z Ungrimem, ktory ma w sobie wiatr magii?

ślivek
Kretozord
Posty: 1672

Post autor: ślivek »

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2834
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

lwieserce85 pisze:Ja mozna bylo pozbyc sie naj wspanialszych magow uniwersum z najladniejszymi modelami. ..to jest jakis koszmar.
najfaniejsza to jest figurka Witch Huntera a najładniejsza piechota to Phoenix Guards z HE ;)

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

The skaven use Morrslieb to bombard the Lizardem but thanks to the effort of the Slann mages, some of them survive, although ALL of the SLann mages are slain in the process and are basically as Lord Kroak... This guy awakens and beats death, retuns to life just to save certain areas of Lustria by creating magical orbs that lift those lands and set them into the void" (YES WELCOME BUBBLEHAMMER, POKEHAMMER, WARHAMMERBALL ). After that Kroak dies again, and the prophet of SOtek dies too.
Obrazek
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3082
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Albo_Albo pisze:
lwieserce85 pisze:Ja mozna bylo pozbyc sie naj wspanialszych magow uniwersum z najladniejszymi modelami. ..to jest jakis koszmar.
najfaniejsza to jest figurka Witch Huntera a najładniejsza piechota to Phoenix Guards z HE ;)
Obrazek
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
bagno
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: bagno »

Można tak trochę więcej o Bretonni? krążą plotki o jej zmarginalizowaniu. Słyszałem o walkach z nieumarłymi, demonami, spustoszeniu kraju. Król nie żyje, GK prowadzi krucjatę do imperium, elfy (tfu) budują sobie porty na Bretońskich ziemiach. Mógłby mi ktoś jakoś uporządkować i rozjaśnić mi sytuacje?
Obrazek

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Sytuacja jest taka, że połowa armii traci niezależność i staje się częścią większej frakcji.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2834
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

znaczy to figsy z bretonni jak wczesniej z kisleva czy chaos dwarfow zyskuja na cenie :)

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2834
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

lwieserce85 pisze:
Albo_Albo pisze:
lwieserce85 pisze:Ja mozna bylo pozbyc sie naj wspanialszych magow uniwersum z najladniejszymi modelami. ..to jest jakis koszmar.
najfaniejsza to jest figurka Witch Huntera a najładniejsza piechota to Phoenix Guards z HE ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3082
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Kolego grzeczniej bo my razem gimnazjum nie konczylismy.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2834
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

przeciez to jest grzecznie :o

no wiem bo jestem starszy i za moich lat gimnazjum to w NRD bylo ;)

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Ja poczułem się urażony zastosowaniem wizerunku WIESZCZA NARODOWEGO! do takich obrazków ,gdyż na 99% w żadnym z kilkuset odcinków nie padł tego typu zwrot :mrgreen:
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!


Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

Albo_Albo pisze:przeciez to jest grzecznie :o

no wiem bo jestem starszy i za moich lat gimnazjum to w NRD bylo ;)
a NRD-owska reprezentacja kobiet w lekkiej atletyce wyglądała jak zawody strongmanów z Pudzianem na czele :D

wątpię, żeby 9 ed była na okragłe podstawki...

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Jest już filmik z nowymi Skaveńskimi masakratorami :)

https://www.youtube.com/watch?v=Ul7nBt5YN1w



Preordery : http://www.games-workshop.com/en-PL/Skaven-Stormfiends

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2289
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Dobra wiadomość dla lizaczków - potwierdzone info, że garść slannów przeżyła.
A part of the slann take part in the exodus, means some of the pyramids leaving earth and are disappearing in the clouds. "It was time for the slann to return to the stars".
The remaining slaan try to limit the influence of the war raged by Chaos and Skaven, they all dy. Among them Lord Madzamundi and Lord Kroak, the last survivor.
Lustria and the southlands are destroyed by fire storms

The leaving slaan only take some skinks with them. Most of the lizardmen are left behind, watching the exodus.

Lord Madzamundi and Lord Kroak can destroy or deflect most of the pieces of Morrslieb, and hence prevent the whole world burning away or flooded by the resulting tsunamis.

Lord Kroak creates certain protecting bubbles of power, and "irregular pieces of earth and jungle" are drifting unharmed through the cataclysm, send away over the horizon.
Cytrus Kontynentalny pisze:Jego zmumifikowane ciało zostało zniszczone, czy po prostu znowu przestało reagować?
Zostało zniszczone, ale jego ostatnie chwile były epickie. Fragment z booka:
(...)the world have ended, covered in fire and ruin. So it would have been, were it not for Lord Kroak.

Slowly, indomitably, impossibly, the mummified hand lifted in defiance. From behind the golden mask came a single word. His was the power cosmic, and energies from beyond the stars were his to command one final time. He could not halt the destrucion, but Lord Kroak contained it. Lustria and the Southlands were smashed asunder, yet the firestorms were dissipated. The tidal waves that should have washed over the tallest mountains, wrecking the world in their fury, were instead becalmed.

Protected by his Shield of the Old Ones - an orb of serenity amidst the inferno - Lord Kroak ingurgitated the energies, using them to produce several protective force domes. Incongruously, the chunks of earth and jungle under each dome floated through the cataclysm, as Lord Kroak sent them up and beyond the horizon of the world. It was a last selfless act before he was consumed in the conflagration that raged over the sunken lands of Lustria.
Obrazek

Kamyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Kamyk »

A ja mam pytanko do posiadaczy książek w twardej oprawie. Konkretnie chodzi o książki z zasadami - Nagash, Glottkin i Thanquol mają na okładce zdjęcia modeli z błyszczącą folią, natomiast Khaine jest matowy - wszyscy tak mają, czy ja trafiłem na jakąś podróbę?

ODPOWIEDZ