ETC 2015 | Army Restrictions - finalne, pierwszy post

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Re: ETC 2015 | Army Restrictions - 1. post up 04.02.2015

Post autor: 4 karabiny »

No a jak wejdzie to słonko ? ;)
Nadal wjedziesz jak chcesz ... :lol2:
Osobiście mam traumę do HH, ale ogry contra VC to nie jest autowin. Jest co najmniej kilka rzeczy, które kroją ogry jak chcą, kiedy i gdzie ;)
Imo trochę mocno pojechali.

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

4 karabiny pisze:No a jak wejdzie to słonko ? ;)
Nadal wjedziesz jak chcesz ... :lol2:
Osobiście mam traumę do HH, ale ogry contra VC to nie jest autowin. Jest co najmniej kilka rzeczy, które kroją ogry jak chcą, kiedy i gdzie ;)
Imo trochę mocno pojechali.
No jak wejdzie słońce to dupa blada. Ale to nie siła armii, tylko jeden czar który równie dobrze mógł być rzucany przez jakiegoś elfa, chaośnika czy innego ludzia.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

@Laik i pytanie na które wydawało mi się ze już odpisywałem. Zarówno Keith jak i Brian wskazują WE jako raczej mocno (aczkolwiek nie najmocniejsze) armie u siebie. Duńczycy z tego co pamiętam.

@Zaf. ETC to nie tylko Polski produkt. Na potrzeby nasze na bank byśmy mocniej zredukowali 50% charakterów w slocie lub nawet przywrócili 25%. Wiele państw uważa, że nie istnieje problem 50% bo każdy kolejny charakter ma gorszy wybór ekwipunku więc to się balansuje.

W nowym updacie:
1.Storm fiendy będą za slot każdy po pierwszym, nie każdy po pierwszym na unit.
2.Znika limit strzałek w WE.
3.Korekty wordingu.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Kiedy planowany jest nowy update ?

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Jak Brian podmieni pliki.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

-Qc- pisze:Roznica między HE a DE na tym drafcie jest taka, że DE nie da się grać :) chętnych zapraszam do pokazania co potrafią, jak Rince czy krolik wygrają na tym drafcie singal to szacun dla chłopaków ale nie widze tego raczej :)
Na poprzednim drafcie, dało się u DE coś sensownego wycisnąć, a na tym :shock: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

kudłaty pisze:@Laik i pytanie na które wydawało mi się ze już odpisywałem. Zarówno Keith jak i Brian wskazują WE jako raczej mocno (aczkolwiek nie najmocniejsze) armie u siebie. Duńczycy z tego co pamiętam.

2.Znika limit strzałek w WE.
O_o? Ze co przepraszam? :) To w DE tez zniknie? Cholera, co wy chcecie osiagnac? Bo chyba nie balans...
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Rince pisze:
kudłaty pisze:@Laik i pytanie na które wydawało mi się ze już odpisywałem. Zarówno Keith jak i Brian wskazują WE jako raczej mocno (aczkolwiek nie najmocniejsze) armie u siebie. Duńczycy z tego co pamiętam.

2.Znika limit strzałek w WE.
O_o? Ze co przepraszam? :) To w DE tez zniknie? Cholera, co wy chcecie osiagnac? Bo chyba nie balans...
... - dziejowa sprawiedliwość.
xYz

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

Czy zamiast braku limitu strzałek, bedzie cos innego co bedzie ciąć strzałki. Droższe sloty trufli albo weyow ? Zaraz Rince wyjebie figsy przez okno.


A i jeszcze jedno, kiedy zmienicie ze sisterki na jeleniach zabierają slota kiedy death jest na koniu a nie z buta? Bo nie powiem jest to trochę durne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Tutajec pisze:Czy zamiast braku limitu strzałek, bedzie cos innego co bedzie ciąć strzałki. Droższe sloty trufli albo weyow ? Zaraz Rince wyjebie figsy przez okno.


A i jeszcze jedno, kiedy zmienicie ze sisterki na jeleniach zabierają slota kiedy death jest na koniu a nie z buta? Bo nie powiem jest to trochę durne.

Trzeba będzie stać pod oknem i łapać :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

ban na WoC i WE i od razu sie przyjemniej pogra
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

● Each ethereal character or unit – 1 choice
● Each unit of hexwraith after the 1st ­- 1 choice
Jeden unit hexów to 1 choice czy 0 ? 2 unity hexów to 1 czy 3 choice ?
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

jeden unit to jeden wybór 2 unity to 3 wybory
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Serio?
Jeden unit jest unitem eterycznym więc kosztuje 1, nie nie jest kolejnym po pierwszym więc kosztuje po prostu 1.
Drugi unit hexów jest unitem wiec kosztuje 1, ale jest też kolejnym więc kosztuje dodatkowe 1 czyli w sumie 2.

Razem dwa unity kosztuja 1+2=3.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

[quote="Tutajec"
A i jeszcze jedno, kiedy zmienicie ze sisterki na jeleniach zabierają slota kiedy death jest na koniu a nie z buta? Bo nie powiem jest to trochę durne.[/quote]

ja bym wsawiał wtedy magicę na orle do tych sisterek ;p

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Klops - magica na orle zbierze kule z armaty i tyle jej było.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

Ta Magica ma 1 ruchu, wiec co turę musi zmieniać oddział.
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Jak Cię nie stać na drugi unit sisterek to weź ja na jednorozca

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

konik +mr2 = jednorożec ;p

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

JarekK pisze:Serio?
Serio... Gram DE i pierwszy raz zerknąłem na ograniczenia VC z ciekawości... odnośnie Twojej rozpiski na kawie... masz z tym jakiś problem ? ;/ chciałem zerknąć i wpadłem na ciekawy pomysł z wykorzystaniem hexów, więc chciałem się upewnić czy dobrze przeliczam choicy...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

ODPOWIEDZ