Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Hearthstone

Post autor: smiejagreg »

Loizok pisze:
Pitagoras pisze:To jest po prostu problem ludzi grających w tą, którzy grają tylko dla winów. Biorą sobie jakiś dobry deck (często wrzucany na neta przez "prosów") i tylko zmieniają parę kart jak nie mają i tyle. Aż się odechciewa grać jak każdy control warrior jest taki, każdy zoo, każdy mech mage, każdy handlock...
Nie rozumiem, to wszyscy mają grać słabymi deckami? :D Dlaczego? Żeby łatwiej ci było wygrywać? :mrgreen:
Poza tym, zmiana kilku kart, to w wielu deckach już duża zmiana, która zmienia sposób grania daną talią.
W ogóle nie rozumiem takiego biadolenia... Na rankedach gra się po to, żeby wygrywać. Składasz talię pod obecną metę i pniesz się w górę. Jak mam ochotę pograć for fun, to robię talie na heroicznego naxxa, albo gram ze znajomymi i układamy jakieś odjechane talie for fun.
Raczej się z tym zgodzę. W sumie to bez różnicy, kto jak sobie składa decki, aby były skuteczne. Mi też zależy na zwycięstwach, bo mam mało kart jeszcze. Ale decka zmontowałem sobie sam, nie patrząc na żadne mistrzowskie decki czy coś. W miarę grania korygowałem go sobie i tyle. Obecnie jakoś daję radę, choć nie jest o żaden superdeck. Ot, żeby zdobyć sobie paczkę dziennie.Jednak deck zmontowany samodzielnie daje troszke więcej frajdy, niż podgapiony u kogoś...
Decki no brain? W tej grze to raczej nie ma decków, które wymagałyby jakiegoś superwielkiego kombinowania :wink: To nie MTG...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

@Smiejagreg

No nie są tak bardzo skomplikowane jak w MTG bo tam jest 60 kart się gra. Ale taki freeze mage/control warrior wymagają jednak skilla
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Mi największą przyjemność w składaniu decków dały walki w heroicznym naxxramas :) ile ja się namordowałem przy tym... :D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gokish pisze:@Smiejagreg

No nie są tak bardzo skomplikowane jak w MTG bo tam jest 60 kart się gra. Ale taki freeze mage/control warrior wymagają jednak skilla

Zdecydowanie sie z Toba zgodze, szczegolnie freeze mage musi kalkulowac risorce zeby nie wystrzelac sie za szybko z glownym antymob kart.
Chociaz jak freeze mage trafia na warriora to moze od razu sie poddac - match up generalnie nie do wygrania dla maga.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:
Gokish pisze:@Smiejagreg

No nie są tak bardzo skomplikowane jak w MTG bo tam jest 60 kart się gra. Ale taki freeze mage/control warrior wymagają jednak skilla

Zdecydowanie sie z Toba zgodze, szczegolnie freeze mage musi kalkulowac risorce zeby nie wystrzelac sie za szybko z glownym antymob kart.
Chociaz jak freeze mage trafia na warriora to moze od razu sie poddac - match up generalnie nie do wygrania dla maga.


Screen zrobiony i oprawiony w ramkę :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

do wygrania. nie jest lekko, ale jak warek zagra acolyte of pain to w zasadzie sam sobie gwózdź wbija do trumny. mowie o fatigue mage teraz.

teraz bawie się cancer huntem. talia nie przekracza 1500 dustu a potrafi wkurzyc kazdego;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ja mowie o freeze magu. Mech mage jedzie warrora (jesli nie dostanie bojki, ktora pojdzie w idealnym momencie).
Freeze mage uwazam, ze nie ma szansy wygrac z warriorem ktory do 10 tury nastakuje z 20 armora.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Ziemko pisze:Ja mowie o freeze magu. Mech mage jedzie warrora (jesli nie dostanie bojki, ktora pojdzie w idealnym momencie).
Freeze mage uwazam, ze nie ma szansy wygrac z warriorem ktory do 10 tury nastakuje z 20 armora.
prawda, chyba ze jakies szczescie z alexstraza, ale szansa jedna na 100
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Aldean pisze:
Ziemko pisze:Ja mowie o freeze magu. Mech mage jedzie warrora (jesli nie dostanie bojki, ktora pojdzie w idealnym momencie).
Freeze mage uwazam, ze nie ma szansy wygrac z warriorem ktory do 10 tury nastakuje z 20 armora.
prawda, chyba ze jakies szczescie z alexstraza, ale szansa jedna na 100

Nawet to nic nie da, wychodz alexa ginie od shield slama albo egzekucji. W tym momencie warrior ma 15 zycia i okolo 15-20 armora. Conajmniej 2 tury przebijania sie przez maga, a w tym czasie armora moze znow przybywac. (oczywiscie w tym czasie warrior klepie mocno maga)

Dla mnie match up nie do wygrania dla maga.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

W miarę uzupełniania biblioteki kart zdecydowanie spada prawdopodobieństwo uzyskania w otwieranych pakietach rzadkich kart. Zarówno ich większej ilości w pakiecie, jak tez lepszych jakościowo. Na ostatnich 20 pakietów tylko raz otrzymałem 2 niebieskie karty i raz zwykłą złotą kartę. W pozostałych przypadkach 1 niebieska i 4 zwyklaki. Trochę to masakryczne jest...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Nie zauważam tego :D. Jak mam paczki to siostra mi otwiera to średnio co 6/7 wpada legenda :D. Pył pył pył ^^
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No to nie wiem - u mnie jest tak, jak piszę... Niech to szlag... Legendę to miałem jedną - na jakieś 120 paczek. Zajebiście po prostu...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gokish pisze:Nie zauważam tego :D. Jak mam paczki to siostra mi otwiera to średnio co 6/7 wpada legenda :D. Pył pył pył ^^
Bo jestes faruch. Na ok 80 paczek GG trafilem jedna legende.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Gokish nie jesteś jedyny :wink:
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:
Gokish pisze:Nie zauważam tego :D. Jak mam paczki to siostra mi otwiera to średnio co 6/7 wpada legenda :D. Pył pył pył ^^
Bo jestes faruch. Na ok 80 paczek GG trafilem jedna legende.

Z GG jakbym nie pyłował to by mi 4 brakowały :D (w tym boom :() Siostra dobrze trafia i tyle :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gokish pisze:
Ziemko pisze:
Gokish pisze:Nie zauważam tego :D. Jak mam paczki to siostra mi otwiera to średnio co 6/7 wpada legenda :D. Pył pył pył ^^
Bo jestes faruch. Na ok 80 paczek GG trafilem jedna legende.

Z GG jakbym nie pyłował to by mi 4 brakowały :D (w tym boom :() Siostra dobrze trafia i tyle :D
Say what?? Demotywujesz... Choc z drugiej strony poza boome i shrederem w GG nie ma za duzo mocno grywalnych legend. Duzo wiecej jest mocnych epikow.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

NO ale co mi po tych legendach z GvG jak ze zwykłego seta pełno mi brakuje podstawowych :D (sylvanas/cairne/thalnos)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Boom jest świetną legendą, jednak coraz mocniej traci w obecnej mecie gdzie każdy kto może wstawia BGH do decka.

Co do losowości kart w paczkach, to już historie krążą niesamowite. Widocznie niektórzy mają farta a inni nie.
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Necromanter pisze:Boom jest świetną legendą, jednak coraz mocniej traci w obecnej mecie gdzie każdy kto może wstawia BGH do decka.

Co do losowości kart w paczkach, to już historie krążą niesamowite. Widocznie niektórzy mają farta a inni nie.
a się pojawiają pogłoski o nerfie booma na 6/6 :D to byłaby porażka
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

To byłby najbardziej udany nerf jaki blizzard wydał do HS ^^ jeśli już to widział bym to bardziej jak sylvanę cenę o 1 kryształ do góry
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

ODPOWIEDZ