ETC 2015 | Army Restrictions - finalne, pierwszy post

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5209

Re: ETC 2015 | Army Restrictions - 1. post up 15.02.2015

Post autor: Stan »

Mniej marudzenia, więcej grania, to może poprawicie wyniki. Imperium, ogry, ChDeki też są zbyt mocno ścięte, a jakoś ich gracze nie układają litanii na ten temat.

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1002
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Ogry w porównaniu z zeszłym rokiem są mniej ścięte.
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5209

Post autor: Stan »

Rok temu wchodził 4lvl+hellheart+rune maw+korona, teraz nie.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Ogry są mniej ścięte?

W zeszłym roku Maryś grał na Euro w tym gra TK;p
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

To chyba nie dobrze, nie tyle dla ogrów co dla compa, skoro armia od dawna uważana za nie najsilniejszą (tk) staje się silna, nie dlatego, że dostała nowe jednostki, jak SK (albo nie tylko dlatego), lecz przez dodatkowe punkty, które pozwalają wziąć extra Morghaty itd. Ja się nie znam, ale pobieżnie patrząc tak to wygląda, co jest dziwne, bo zdaje się, że założeniem compa było ścinanie przegięć, a nie przeboostowywanie słabych armii do momentu, aż zaczną być mocne.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Crusader pisze: powiedzieć, że lizaki mają małe cięcia to trochę żart ;)
Golonka wszystko zepsuł i zajął 2-gie miejsce we Włocławku. Twoje argumenty sa inwalidą. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5099
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Top 4 we włocławku to 2xHE + 2xLiz. Chyba wiemy kto potrzebuje dalszych cięć 8)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

zluzujcie inne armie troszke i sie te HE nie beda tak odcinac

Co do Lizz to armia niby pocieta, a chlopaki i tak cos wycisneli, graty dla nich :) ten draft generalnie daje mozliwosci kombinowania ;)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

Proste ze tak. Bardzo fajne ciekawe buildy widziałem teraz na masterze, no i ciągle mam pomysły na nowe rzeczy co jest spoko.
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Hehe, wychodzi na to, że muszę odszczekać :)
Tylko, że ja nie twierdzę, że lizzie są słabe. Chodzi mi o to, że nie można złożyć różnych ciekawych koncepcji, które niekoniecznie są mocne, a dają frajdę z gry.

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

Crusader pisze:Hehe, wychodzi na to, że muszę odszczekać :)
Tylko, że ja nie twierdzę, że lizzie są słabe. Chodzi mi o to, że nie można złożyć różnych ciekawych koncepcji, które niekoniecznie są mocne, a dają frajdę z gry.
Twoja vs Golonki są różne więc można zrobić co najmniej 2 mocne buildy. O DE ciężko to powiedzieć :)

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Słuszna uwaga.
Bardziej myślałem o tym , że nie można 4 kowbojów na CO wystawić z wagonem kawy nawet jakby się z magii zrezygnowało albo coś w tym stylu. Bo takim naporem też można by było sobie pograć sensownie.

pozdro

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Ja w VC tez nie moge wystawić 4 basiek, nawet jakbym zrezygnował z magii. I wampirów z Red Fury. I z 11 Crypt horrorów... nawet jakbym ze wszystkiego zrezygnował. Ale w ostateczności mógłbym wystawić 3 baski. A Ty 3 kowbojów na CO (Slan + CO+CO = 1+2+2). I juz masz oddział kawalerii z 3 kowbojami. Nie jest duzo gorsze od kawalerii z 4 kowbojami. ;)

Chcieć to móc, lub jak mawial klasyk: "cieć to buc". ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Królik pisze:
Crusader pisze:Hehe, wychodzi na to, że muszę odszczekać :)
Tylko, że ja nie twierdzę, że lizzie są słabe. Chodzi mi o to, że nie można złożyć różnych ciekawych koncepcji, które niekoniecznie są mocne, a dają frajdę z gry.
Twoja vs Golonki są różne więc można zrobić co najmniej 2 mocne buildy. O DE ciężko to powiedzieć :)

Popatrz na wynik Qca a grał z Tutajcem, Kudlatym, Młodym (pozostałych nie pamiętam) - miał fajne DE (takie jak lubię)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

bless pisze:Ja w VC tez nie moge wystawić 4 basiek, nawet jakbym zrezygnował z magii. I wampirów z Red Fury. I z 11 Crypt horrorów... nawet jakbym ze wszystkiego zrezygnował. Ale w ostateczności mógłbym wystawić 3 baski. A Ty 3 kowbojów na CO (Slan + CO+CO = 1+2+2). I juz masz oddział kawalerii z 3 kowbojami. Nie jest duzo gorsze od kawalerii z 4 kowbojami. ;)

Chcieć to móc, lub jak mawial klasyk: "cieć to buc". ;)

Tak, masz rację, wszyscy są poszkodowani.

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

Laik pisze:
Królik pisze:
Crusader pisze:Hehe, wychodzi na to, że muszę odszczekać :)
Tylko, że ja nie twierdzę, że lizzie są słabe. Chodzi mi o to, że nie można złożyć różnych ciekawych koncepcji, które niekoniecznie są mocne, a dają frajdę z gry.
Twoja vs Golonki są różne więc można zrobić co najmniej 2 mocne buildy. O DE ciężko to powiedzieć :)

Popatrz na wynik Qca a grał z Tutajcem, Kudlatym, Młodym (pozostałych nie pamiętam) - miał fajne DE (takie jak lubię)
Graty dla QCa, ale Tutajec to akurat free frag :wink:

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

Ehh, kolega. Rozpa Qca bardzo fajna ale na parę armii ma problem gdzie sam smok nie pomoże.
Obrazek

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

A Twoja rozpa na Orionie byla mocno eksperymentalna :)

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5099
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Taka luźna propozycja. Skoro i tak zmieniacie zasady gry, to dajcie możliwość wzięcia Flag of the Blood Keep na BSB. Uwolnicie w ten sposób inne złożenia niż piechota u VC.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

4+ ward na zasięgowe? Do tego dorzucasz 2 mr, 2 blenderow i masz kloc nie do ruszenia... dopuśćmy jeszcze banshee na koniu proponuje...
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

ODPOWIEDZ