Kto na prezydenta??

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Kto na prezydenta??

Post autor: QQrydza »

Superstacja jest spoko, Kuba Wątły ftw :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Xet pisze:Jeżeli główne media mają taki stosunek do PO jak wpolityce do PISU to jest to mega złe.
Po pierwsze - nie aż taki. O ile w TVN dobór newsów jest zrobiony pod platformę, zaś dziennikarze raczej się solidaryzują z linią liberalną, to zapraszają też polityków PiS. Nie nazwałbym ich obiektywnymi, szczególnie w tej kampanii prezydenckiej, ale pewne elementy obiektywizmu zachowują, jak choćby dopuszczenie drugiej opcji do głosu. Natomiast media prawicowe są zamknięte na jakikolwiek przekaz niezgodny z linią partii. Politycy PO, SLD, TR - po prostu nie są zapraszani. Media "prorządowe" dobierają tendencyjnie tematy, dają mniej czasu PiS, dziennikarze zadają trudniejsze pytania posłom PiS - ale jednak prawicowy przekaz jest w nich obecny codziennie (!).

Skoro przeciwstawiasz TVP Radiu Maryja, to w tym pierwszym mieliśmy ostatnio już totalnie jadący po bandzie program Pospieszalskiego, w którym pytaniem było "czy zagłosowałbyś na kandydata popieranego przez WSI", zaś cały program to był w zasadzie jednostronny hate na Komorowskiego.

Spytam jedynie, czy wyobrażasz sobie w jakichkolwiek okolicznościach nawet jedną audycję w Radiu Maryja, w której prowadzący przez godzinę jedzie po Dudzie, a pytanie do słuchaczy brzmi "czy zagłosowałbyś na kandydata, który pomógł wyprowadzić pieniądze oszczędzających w SKOKach z Polski?"

I - uczciwie powiedziawszy - czy widziałeś tego typu program o Dudzie w TVP albo w TVN?

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Program Pospieszalskiego został zdjęty z anteny [-X
TVP jest już dalej taka jak lubisz.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

i to jest mój główny zarzut do "niepokornych" mediów - o ile każdy choć nieco świadomy leming wie że GW czy TVN mają swoje preferencje światopoglądowe to często pojawiają się tam materiały z "drugiej strony lustra" w prawackich mediach niczym w PRL-u problemu nie ma PIS to samo dobro - PO samo zło :roll:

niepełna lista prawackich mediów: Radyjo (to samo co rozpoczynało nadawanie z sowieckich-wojskowych nadajników zza wschodniej granicy bo ani chybi Ru$$ka generalicja uwielbia "katolicki głos w Twoim domu" - zapewne za sianie nienawiści do UE/NATO BTW zauważyliście że na antenie Radyja nie krytykuje się Kacapii ? ciekawe dlaczego #-o ), Wprost, Rzeczypospolita, wSieci, wPolityce, Do Rzeczy, Salon24, niezależna, Gazeta Polska, Gazeta Warszawska, Niedziela, Gość Niedzielny, TV Republika, TV Trwam, Fronda, Najwyższy Czas,
Tutajec pisze:Ja nie wiem, a moja ksywkę tez byś mógł jakiś śmieszne zmienić bo jak narazie jeszcze nikomu sie nie udało ?
Tutajec-SSIJ-PAUKE-CZARNUCHU oryginalne ? oryginalne. dowcipne ? dowcipne. Quod erat demonstrandum.

=P~

:wink:

EOT

Awatar użytkownika
Zaleś
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Zaleś »

Barbarossa pisze:
Xet pisze:Jeżeli główne media mają taki stosunek do PO jak wpolityce do PISU to jest to mega złe.
Po pierwsze - nie aż taki. O ile w TVN dobór newsów jest zrobiony pod platformę, zaś dziennikarze raczej się solidaryzują z linią liberalną, to zapraszają też polityków PiS. Nie nazwałbym ich obiektywnymi, szczególnie w tej kampanii prezydenckiej, ale pewne elementy obiektywizmu zachowują, jak choćby dopuszczenie drugiej opcji do głosu. Natomiast media prawicowe są zamknięte na jakikolwiek przekaz niezgodny z linią partii. Politycy PO, SLD, TR - po prostu nie są zapraszani. Media "prorządowe" dobierają tendencyjnie tematy, dają mniej czasu PiS, dziennikarze zadają trudniejsze pytania posłom PiS - ale jednak prawicowy przekaz jest w nich obecny codziennie (!).

Skoro przeciwstawiasz TVP Radiu Maryja, to w tym pierwszym mieliśmy ostatnio już totalnie jadący po bandzie program Pospieszalskiego, w którym pytaniem było "czy zagłosowałbyś na kandydata popieranego przez WSI", zaś cały program to był w zasadzie jednostronny hate na Komorowskiego.

Spytam jedynie, czy wyobrażasz sobie w jakichkolwiek okolicznościach nawet jedną audycję w Radiu Maryja, w której prowadzący przez godzinę jedzie po Dudzie, a pytanie do słuchaczy brzmi "czy zagłosowałbyś na kandydata, który pomógł wyprowadzić pieniądze oszczędzających w SKOKach z Polski?"

I - uczciwie powiedziawszy - czy widziałeś tego typu program o Dudzie w TVP albo w TVN?
Tak widziałem , "redaktora" Lisa.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

1 - Wiem i zasłużył. Tak samo jak drzewiej Gembarowski jak jechał po Krzaklewskim.
2 - Nie lubię TVP i zasadniczo jej nie oglądam (np. Pospieszalskiego widziałem w necie jak się zrobiło głośno o tym programie, a debata była chyba jedyną rzeczą, jako widziałem w TVP przez ostatni rok).
3 - Ty Dziku jesteś najlepszym przykładem tego, jak jednostronny przekaz jednej partii robi człowiekowi sieczkę z mózgu. Czytaj dalej Niezależną i żyj złudzeniem, że "niezależność" polega wyłącznie na przekazywaniu opinii jednej strony.

edit: @Zaleś - no w sumie Lisa nigdy nie oglądałem, ale możesz mieć rację. Pozostaje Ci jeszcze znaleźć ten program o Dudzie w Radiu Maryja i przyznam Wam pełną rację :)
Ostatnio zmieniony 22 maja 2015, o 23:00 przez Barbarossa, łącznie zmieniany 1 raz.

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Dobra Puenta:
Moderator wklejał linki z tym szeroko dyskutowanym i poważnym tematem
Sprawa dotyczy dawnych kontaktów jednego z kandydatów na urząd prezydenta
z ludźmi działającymi dla wywiadu nieprzyjaznego nam państwa oraz krycia
działalności przestępczej i prześladowania bezpartyjnych ludzi usiłujących bronić naszego państwa.

autor to jeden z pierwszych dziennikarzy śledczych w naszym kraju
jego publikacje pozwoliły m.in na wydalenie 17 osób zajmujących się działalnością szpiegowską dla rosyjskiego wywiadu
https://www.youtube.com/watch?v=djdQBwjWMDI
od 25:50

Książka: Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego
Dramat że nie zostało to wyjaśnione.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

dlaczego Duda w debacie nie wyciągną tej książki - jest idiotą czy zdrajcą ?

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

No i mamy ciszę wyborczą 8)

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

A więc pytanie Żaby pozostanie bez odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Zaleś
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Zaleś »

Temat WSI to nie jest raczej na 3 minuty. Przez większość ( nie interesujących się polityką na codzień )oglądających mógłby być odebrany jako pisowskie szukanie wrogów w każdym kącie i pewnie tego dla tego nie ruszali.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

no to odliczamy do wyroku :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Panowie nie wiem czy to przypadek, że zawiesiliście dyskusję akurat po północy, ale cieszy mnie to. Tematu nie zamykam, bo liczę, że każdy wziął sobie do serca to co pisałem, a wydaje mi się, że najważniejsze nie są ewentualne sankcje, które i tak nie będą miały miejsca, ale właśnie czas na ostatnie przemyślenie swojego wyboru. Proponuje wznowienie dyskusji w tym temacie jutro o 21.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Andrzej pisze:Hurr durr, Korwin Krul!
#-o
:D
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Zaleś
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Zaleś »

Szur szur pogoń Bul :evil:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Co ciekawe wypowiedź Loko można interpretowac na rzecz kazdego z kandydatów, trzeba tylko bardzo bardzo chciec :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Frekwencja do godziny 12:00
Obrazek
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

A MSZ zamieściło wyniki z Chicago na stronie...

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Ściana wschodnia się zmobilizowała. Z zachodnią gorzej... Ale i tak jest widok na 60% frekwencje.

Do tego czekamy do 22:30 na jakieś debilne Kowale. Komuś się tam zmarło w lokalu wyborczym.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No czekamy ale frekwencja wysoka raczej wiemy co znaczy
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ