[Pruszków]: Galaktyczna liga #12 [1600pkt] 13.05.15-10.06.15

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Pruszków]: Galaktyczna liga #12 [1600pkt] 13.05.15-10.0

Post autor: Bobson »

U mnie Bsb jest na DM. Comp rowniez 4

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

A juz myślałem, ze swięto, i Bobson nie wymaksował rozpy... ;)

@ Boguś: Poprawione.

@ Mateo: Nie było o nim mowy w rozpisce, ale juz poprawiam.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Rozpe mam leciutka i mieciutka. Chaos dwarfy z kadajcem i metalem? Bye bye. Vc z blenderami? Bye bye. 10 warlockow? Bye bye. Zapowiadaja sie 4 maseczki.

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

E tam Bogus, i tak wygrasz lige.

Szczepan sorry w takim razie, z rozpędu nie wpisałem a pkt policzylem

Awatar użytkownika
Elvis is (un)dead
Oszukista
Posty: 796

Post autor: Elvis is (un)dead »

Bobson, Bobson... wiadomo, że będziesz nas bił jak małe dziewczynki, po co pisać takie deprymujące rzeczy? :D ktoś kto nie miał przyjemności stać się pożywką dla Mrocznych Bogów gotów jeszcze w to uwierzyć...

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Zrobiłem Print screena... ;)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Edomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Edomir »

Boguś, dobrze wiemy jak będzie ;)
"Fight you? I think not. Can you not see what I hold in my hand? Don't you recognise your own beating heart?"

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Wodka Wam do glow uderzyla. Elvis, Ty wiesz najlepiej jak sie bija moi herosi. Jak mawial Lazur ''Ward 3+ mozesz zdac albo nie zdac'' Lord zwany trzecie oko na Maroko ma zezowate szczescie. Chyba jakies All inclusive mu zalatwie skoro tak lubi to Maroko I poleci przez kuchnie razem z golebiami.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Zapomniałem dodać, ze wyniki przyjmuję do środy, godz. 20:00, potem wysyłam w miasto moich ludzi...
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Wolę nie trafić na Twoich ludzi, Szczepan.

Dziś zagraliśmy z Legendą bitwę pełną ciekawych zwrotów akcji.

1. Kadajec zabił BSB z wardem 2+ od flamingów i to już w 2 turze CC.
2. Z drugiej strony duża kuźnia nie wbiła mi żadnej rany (chyba nie wyszłą ani razu)
3. Maszyny w sumie przez całą grę zabiły 3 marauderów i wbiły ranę na chariocie.
4. Dyskowiec zdał warda !!!! I nawet zabił czarnego czarownika z czarną brodą.
5. Wynik 1824-459 dla Wochu.

A i tak bohaterem bitwy był gościu który koniecznie się chciał przyjrzeć naszym zmaganiom. Miał pocięte obie ręce, bo wybił szybę podczas walki z DEMONEM który zaatakował jego kobietę!!! CZAD. Widać, że się wczuł.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Czyli bez niespodzianek... ;)

Obrazek
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Dzięki za szybkie zgłoszenie wyników!
Wniosek jest taki, że trzeba Was po prostu postraszyć odpowiednimi ludźmi, i chodzicie jak w zegarku :)

W kolejnej rundzie gramy Blood & Glory, i tradycyjnie, wyniki zgłaszamy do srody, do godz. 20:00.

Przypominam, że ten kto złamie rywala jako pierwszy, otrzymuje +300VP (3 progi), a jeśli do konca fazy rywal zdoła się odgryźć, to otrzymuje +200VP (2 progi).
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Dajcie znać jak Wam się podoba obecny pułap punktów i comp score'u?
Czy zanotowaliscie jakies patenty, które sa zbyt mało penalizowane przez comp, albo moze coś jest za bardzo karane?
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

No chyba Lord z 3+ wardem i korona to przeginka. Ale moge sie mylic. W kluczowym momencie zdal warda i dysk zagryzl ogrzego slaughtermastera. trafial na 6+ ale oczywiscie musial trafic wszystkie 3 i zranic 2. No coz, mialem sporo szczescia i wynik koncowy to 1800 do 125 na korzysc WoCH. Nie wiem czy premia za zlamanie 300 pkt sie wlicza jeszcze do tego.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Tak, wlicza się.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

No to jedziemy z rundą #3, tym razem gramy Meeting Engagement.
Wyniki zgłaszamy do środy, do godz. 20:00.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

ale Panowie lecicie z tą ligą.... ja myślałem że kończycie pierwszą rundę a tu już będzie trzecia.... Pendolino normalnie... :-) przypominam tylko o wpłatach wpisowego bo nie będę mógł zrealizować nagród.... :-)

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

Proszę podczas mojej nieobecności w sklepie zgłaszać się do Krzyśka który kiedy nie gra w X - Winga czuwa nad zbieranie wpisowego do lig....:-)
PS Poza WFB, Wh40K rusza niebawem liga X-Winga w sklepie więc uczulam w kwestii rezerwacji stołow... jest ich pięć ale zaczyna być gęsto.... Szczęść Bo :-)

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Po zacietej walce i dlugim combacie wampir został skruszony. Jak zwykle miałem farta w kościach. Było gorąco ale lord i BSB ostali sie na pojedyńczych ranach. Piona

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Rozpe mam leciutka i mieciutka. Chaos dwarfy z kadajcem i metalem? Bye bye. Vc z blenderami? Bye bye. 10 warlockow? Bye bye. Zapowiadaja sie 4 maseczki.
3 juz zrobiłes, tak więc idziesz zgodnie z planem... :D

Mamy już zwycięzce ligi!
Po 3 kolejkach został nim Bobson, który do ostatniej rundy może podejsc bez żadnej presji, i czwartą maskę wbić bez koniecznosci uzycia antyperspirantu :)
Gratulacje dla Bogusia! :)

W ostatniej kolejce gramy battleline.










Łyżka dziegciu:

Wyniki miały być zgłoszone do 20:00, zgodziłem się na "około 21:00", a dostałem po 22:00...
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

ODPOWIEDZ