The Witcher 3: Wild Hunt

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post autor: Klafuti »

Żaba pisze:OMG ta gra jest rewelacyjna (ważne aby grać na wyższych poziomach trudności bo inaczej jest za łatwo), całe szczęście nie jest to Dark Souls - BDSM mnie nie interesuje :wink: w sumie to trudno byłoby mi wskazać rzecz która mi nie pasuje... no i widać wyraźny postęp w stosunku do 1 czy 2-ki...
czekam tylko na pacza który skróci loading screeny :D
Dark Souls przestaje być problematyczne, gdy odkryjesz już kilka sztuczek. Na przykład: zaczynamy grę z czarnymi bombami - zabijamy nimi pierwszego demona. Drugi boss (Taurus) - zanim się do niego pójdzie, trzeb pójść tam gdzie są szkielety i zakosić Zweihandera - Taurus ginie na dwa hity, gdy spaść na niego z wieży. Później trzeba tylko odstrzelić ogon smoka i nagle gra staje się dziwnie łatwa. Mi przejście DS zajęło jakiś tydzień bez szczególnego wysilania się.
Co innego Wiedźmin - tu jest dużo zawartości, tło jest bogate, walka może stanowić jakieś wyzwanie, ale nie spowalnia opowieści i nie trzeba się uciekać do różnych kombinacji.

Generalnie to Dark Souls/Bloodborne ssie - jedyne co tam dobre, to zawiesisty klimat i w miarę realistycznie pokazana walka w przypadku DS, poza tym pusty, nudny świat pełen szczątkowych opisów.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

MadMax pisze:Miał ktoś problem z zadaniem "licho przy studni" na ps4? Nie mogę ruszyć z miejsca bo nie wyświetla mi żadnych wskazówek gdy używam wiedzminskich zmysłów w chatach związanych z tym zadaniem. Pamiętnik odnalazłem jednak tropów brak :(.
Tak jak wcześniej chlopaki pisali. Sprawdź domki i studnię. Jak znajdziesz jakieś zapiski, to je przeczytaj.

Awatar użytkownika
PAWEL.KAROLAK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102
Lokalizacja: Gdańsk / Glasgow

Post autor: PAWEL.KAROLAK »

Gra jest kozak i to polska światowa klasyka :!: Powinniśmy być dumni z Sapkowskiego i twórców z CD Projekt. Podobno nakład trzech lat pracy zwrócił się w dniu premiery =D>
High Elves
Wojna o Brodę!

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Pomalu koncze W3 i mimo mniejszych bledow gra jest rewelacyjna. Z minusow to to co pisak Ziemko. Te roznice miedzy poziomami sa nie adekwatne do statsow. I jeszcze jedna glupia sprawa. Gdy masz wyzszy level o 5+, to za zadania i kontrakty dostajesz 5 exp. cudownie :) natomiast jesli ma sie level nizszy o 5, to zadanie zazwyczaj jest nie do wykonania.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Przeszedłem wiedźmina na najwyższym poziomie trudności.

Jak na moje gusta, to gra za prosta. Spodziewałem się większego wyzwania z największymi potworami, a tu salto w przód, młynek w plecy i nara. Phi.

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Mnie najbardziej irytuje w wieśku skandaliczne niski exp.za zwykłych przeciwników (ghule, utopce itp). Szkoda na nich zużywać miecza.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Bobson pisze:Pomalu koncze W3 i mimo mniejszych bledow gra jest rewelacyjna. Z minusow to to co pisak Ziemko. Te roznice miedzy poziomami sa nie adekwatne do statsow. I jeszcze jedna glupia sprawa. Gdy masz wyzszy level o 5+, to za zadania i kontrakty dostajesz 5 exp. cudownie :) natomiast jesli ma sie level nizszy o 5, to zadanie zazwyczaj jest nie do wykonania.

Ehhh gdybym to wiedzial wczesniej, ale expa pojdzie sie walic... Dziwne rozwiazanie, tak jakby questy z nizszych levelow nie wiadomo jak boostowaly. Jestem przy konvu gry - 25 lvl i dozuje sobie gre obecnie :) zostala mi wyspa mgiel i obrona kaer mohren. Ktory ma sie level jak konczy sie gre? Zastanawiam sie czy na ostatnia walke zdaze ten 30-31 wbic aby najwyzszy upgrejd gryfa zalozyc.

Furion ty juz nic nie pisz jestes op w wfb to w grach komp pewnie tez :)

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Ziemko wyspa mgieł i kaer morhen to nie jest koniec gry. A level jak ja kończyłem miałem 35 .
Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Dokladnie. Jeszcze sporo scenariusza przed Toba

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Mnie najbardziej irytuje w wieśku skandaliczne niski exp.za zwykłych przeciwników (ghule, utopce itp). Szkoda na nich zużywać miecza.
W jedynce (którą to dopiero co ukończyłem ) było tak samo. Nie wiem ile dziesiątek, jeśli nie setek godzin grindu trzeba by w grę włożyć by mieć tam ten maksymalny 50 poziom. Ja robiąc prawie wszystkie questy w grze i nie stroniąc od walki dobiłem do raptem 40.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ja widze, ze musze te questy co ledwo sie lapia na zielono robic, bo zaraz 5 expa bede dostawal. Masakra z tym :/

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Rób teraz wszystkie questy co masz jeszcze na zielono bo później leci po 900xp za zadania fabularne. W samym Kaer Morhen ze 3 lub 4 lvle wbiłem. Obecnie robię quest z Fringillą Vigo i mam 33lvl.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Infernal Puppet pisze:
Mnie najbardziej irytuje w wieśku skandaliczne niski exp.za zwykłych przeciwników (ghule, utopce itp). Szkoda na nich zużywać miecza.
W jedynce (którą to dopiero co ukończyłem ) było tak samo. Nie wiem ile dziesiątek, jeśli nie setek godzin grindu trzeba by w grę włożyć by mieć tam ten maksymalny 50 poziom. Ja robiąc prawie wszystkie questy w grze i nie stroniąc od walki dobiłem do raptem 40.
50 nie jest maksymalny. Sporo czasu mi zajęło dojście do tego poziomu ale też nie AŻ tak dużo, żebym musiał grać niewiadomo ile.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Przydałaby się też funkcja pozwalająca na spożywanie eliksirów bezpośrednio z inventory, bo są takie, których używa się aczkolwiek rzadziej niż te dwa podręczne. Drugie, co mogliny dodac to loadouty, żeby można było szybciej przełączać kombinacje aktywnych zdolności, bez konieczności przekładania każdej z nich z osobna.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

W tej chwili mam juz tylko questy albo mega low, albo na moim poziomie, wiec jest ok - za te low i tak duzo bym nie dostaeal - pewnie 20 do 80. Chce ten 31 przed finalna walka wbic, zeby full najlepszy gry zlozyc. Schematy sa, itemy do craftoeania tez, tylko levlow brakuje. Walka z gonem to jakie istoty? Msigczne? boss to czlowiek czy tez magiczny? Pytam w kontekscie olejow...

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

W kontekście olejów to chyba żaden nie działa, ale najprędzej na istoty magiczne nałożyć.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kurde, nie wiem, co jest - wczoraj ukończyłem zadanie, które dawało kartę Cirilla. Fajnie. Dzisiaj wrzucam zapis - ani karty, ani misji... Miał już tak ktos?

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ziemko pisze:W tej chwili mam juz tylko questy albo mega low, albo na moim poziomie, wiec jest ok - za te low i tak duzo bym nie dostaeal - pewnie 20 do 80. Chce ten 31 przed finalna walka wbic, zeby full najlepszy gry zlozyc. Schematy sa, itemy do craftoeania tez, tylko levlow brakuje. Walka z gonem to jakie istoty? Msigczne? boss to czlowiek czy tez magiczny? Pytam w kontekscie olejow...
Chłopaki z gonu mają srebrne HP, więc są potworami. Ogar gonu to istota magiczna. Na tej podstawie można sądzić, że olej przeciw magicznym powinien pomóc.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Eredin i tak jest niewrażliwy na oleje, więc z nim akurat mało to pomoże. Ale owszem, są potworami, konkretnie upiorami.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Klafuti pisze:Przydałaby się też funkcja pozwalająca na spożywanie eliksirów bezpośrednio z inventory, bo są takie, których używa się aczkolwiek rzadziej niż te dwa podręczne. Drugie, co mogliny dodac to loadouty, żeby można było szybciej przełączać kombinacje aktywnych zdolności, bez konieczności przekładania każdej z nich z osobna.
Jest taka opcja, klikasz na eliksir a następnie klikasz przycisk "F" lub "E", voilà eliskir wypity.
Obrazek

ODPOWIEDZ