Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Hearthstone

Post autor: QQrydza »

a no tak - faktycznie straszne paskudztwo :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Naxx ma duzo bardziej grywalne karty niz gora, aczkolwiek ta tez nie jest zla (taki nerfarien, calkiek niezla legenda, o thaurisianie nie wspomne bo jest kosmiczny, jesli przetrwa 2 tury na stole, to jest z reguly po grze)

Naprawde jest od groma tanich niezlych talii, wszystkie mechowe talie nie sa jakies drogie, a prawie w kazdej frakcji sa w stanie dzialac, choc wiadomo mage, potem rogue mage najskuteczniej.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Ziemko pisze:Naxx ma duzo bardziej grywalne karty niz gora, aczkolwiek ta tez nie jest zla (taki nerfarien, calkiek niezla legenda, o thaurisianie nie wspomne bo jest kosmiczny, jesli przetrwa 2 tury na stole, to jest z reguly po grze)

Naprawde jest od groma tanich niezlych talii, wszystkie mechowe talie nie sa jakies drogie, a prawie w kazdej frakcji sa w stanie dzialac, choc wiadomo mage, potem rogue mage najskuteczniej.
shaman na mechach tez kozak.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tak zapomnialem o nim, power mace, ten mech za 2 z windfury i flametongue robia gre czasem.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Iskrobot! :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ja się w końcu doczekałem cardbacka ninja i mogę grać rogue piraci i ninja, za dużo nie wygrywam, ale jest kupa funu :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Fubuki
Mudżahedin
Posty: 317
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fubuki »

Jeśli ktoś chciałby powiększyć listę znajomych na HS to zostawiam swój login, Fubuki#2261, czasem mi brakuje znajomych żeby móc wypełnić quest o paczkę
Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim

Obrazek

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Wysłałem zaproszenie. Potrzebuję obejrzeć walkę do pakietu.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

naxarmass czy czarna gora - co wybrac za 700 golda? pierwsze skrzydlo naxarmass juz zrobilem
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Pierwsze skrzydło czarnej góry daje ci thaurissana, chyba najlepsza legenda z dodatków ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

-Qc- pisze:naxarmass czy czarna gora - co wybrac za 700 golda? pierwsze skrzydlo naxarmass juz zrobilem
kolejne skrzydlo naxx daje sluzozera;] najlepszy rare w grze;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Aldean pisze:
-Qc- pisze:naxarmass czy czarna gora - co wybrac za 700 golda? pierwsze skrzydlo naxarmass juz zrobilem
kolejne skrzydlo naxx daje sluzozera;] najlepszy rare w grze;]
edit no i loatheb tez niczego sobie
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

czyli sluzozer + loatheb kontra imeprator - ktory jest genialny...

a kiedy jest ponury klient? jakby on był to bym go od ręki brał

Na dosc bazowych taliach dorwe sie do tych kart? Mam dosc sensownego shamana rushujacego na razie, poza tym tam mozna sideowac partie wiec git...

Btw heroiczne pokonywanie herosów cos daje - ja dostalem jakas bieda karte common za heroiczny peirwszy stopien naxramassu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

ponury jest też w 1 skrzydle
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No to wszystko jasne ... :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

Witam zacząłem grać kilka dni temu mam wszystkich bohaterów wygrałem kilka pojedynków i otóż mam pytanie teraz zbierać hajs na packi czy dodatki?

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Grając i wygrywając, robiąc daily questy (które jak nazwa wskazuje pojawiają się codziennie ;) ), plus na początku można trochę złota wytargać robiąc unikalne questy z listy poniżej:
http://www.icy-veins.com/hearthstone/gold-guide
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

Ja się nie pytam jak zdobywać złoto tylko czy wydawać je na packi czy dodatki.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

A racja, coś źle przeczytałem. To już chyba zależy od tego co chcesz osiągnąć w tej grze ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

IMO dodatki, a potem Arena.
Przy 3 winach arena już się zwraca, a też wpadają boostery.

ODPOWIEDZ