DMP 2015 - Kraków - 1-2.08.2015

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Lidder nie ma prawka. Wakat szofera wolny;d

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Szofer jest w cenie :D
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

Czy JH 1 ma jakies błędy. Ja to sprawdzałem itd i czekam aż mi cos napiszecie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Klops pisze:Shino a znalazłeś jakiś błąd u Klopików.
Ja nie mam pretensji o cofnięcie karniaków tylko o braku stosownego zapisu w regulaminie.
Bo jeśli org nie przestrzega swojego regulaminu przed to co może się dziać na turnieju.
Może Dydu już zna zwycięzcę i nie chce się podzielić ;p
liczysz na odpowiedz na zasadzie, ze zostales dopuszcozny do turnieju? moge jej zawsze udzielic jesli ladnie poprosisz.

jesli chodzi o bledy u was to zaczalem od twojej rozpiski. Widze, ze kupiles tuskgor chariot. Co ciekawe w punktach wynika, ze ma on mark of slaanesh. Nie masz tego jednak w opcjach zapisanego (masz nazwe jednostki tuskgor chariot of slaanesh, ktorej w booku nie ma).

pozdro pocwicz

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Może wezmę żetony do pokera? Zbierzemy stół?
Obrazek

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

goboss pisze:Może wezmę żetony do pokera? Zbierzemy stół?
+1
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Jaaf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147

Post autor: Jaaf »

Pojechaliście z tematem...
nie chce mi się przedzierać przez cały krzyk. Dydu bardzo dobrze temat prowadzi i ogarnia. Tyle w temacie. Stop :mrgreen:

Edytka: ale format nadsyłania rozpisek jest głupi :roll:. Stop :mrgreen:

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ja nie wiem czy to przez age of sigmar wszyscy tacy zciśnieniowani? Zamiast się cieszyć że niebawem sie spotkamy poprzesuwać pacynki i mianowicie skonsumować jakieś alko to robicie burze w szklance wody. Dydu miał prawo zaròwno dać jak i zabrać karniaki bo takie jest prawo orga. Dla tych ktòrzy używają argumentòw w stylu "Tego nie było w regulaminie" informuje że nie regulamin robi turniej i nawet by sobie z blatowaniem nie by nie poradził.
Ja tam nie moge sie doczekać tym bardziej że nikt nie wie jak wfb sie dalej potoczy i co bedzie za rok.
Peace
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Jeazcze raz: czy znajdzie sie wolne miejsce u gorzowian lub szczeciniakow, albotambylcow?
Plis, plis, plis!

Btw, ale wy spinacie poslady, mam nadzieje, ze to mnie nie czeka, gdy bede stary...
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Wojtuś pisze:Jeazcze raz: czy znajdzie sie wolne miejsce u gorzowian lub szczeciniakow, albotambylcow?
Plis, plis, plis!

Btw, ale wy spinacie poslady, mam nadzieje, ze to mnie nie czeka, gdy bede stary...

Szczecin - tam już jest martwa strefa od roku.

Gorzów - Jedziemy pociągiem "Bryza" :)
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

JarekK pisze:Szofer jest w cenie :D
Lidder jestem idealnym kandydatem - nie mam prawa jazdy i nigdy nie miałem, jestem nie poczytalny, nie mogą mi nic zrobić 8)
Szmajson pisze:
Wojtuś pisze:Jeazcze raz: czy znajdzie sie wolne miejsce u gorzowian lub szczeciniakow, albotambylcow?
Plis, plis, plis!

Btw, ale wy spinacie poslady, mam nadzieje, ze to mnie nie czeka, gdy bede stary...

Szczecin - tam już jest martwa strefa od roku.

Gorzów - Jedziemy pociągiem "Bryza" :)
Bryza to to będzie zanim wsiądziecie do pociągu , później co najmniej odorek
Obrazek

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Zamiast się spinać, cieszmy się że DMP jest na 8ed a nie AoS
Życzę powodzenia wszystkim drużynom, no i trzymam kciuki za Rogate Szczury.
Na rozluźnienie luknijcie sobie na rozpy z Midlands GT w UK - pogralibyście takimi rozpiskami ??
https://www.dropbox.com/s/aub3r5c2vtcxw ... s.pdf?dl=0
Jeżeli mod uzna, że nie powinienem wrzucac tutaj tego to proszę o usunięcie linkusa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Tak mi się rzuciło w oczy - w Anglii Ogry nie muszą brać lore of great maw na przynajmniej jednym magu?

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1445
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

Czy rozpiski będą poprawione przez organizatorów przed wydrukowaniem? Chodzi mi o format, zwłaszcza o mounty dla bohaterów. Duża część rozpisek ma mounty zapisane gdzieś pomiędzy przedmiotami i bardzo łatwo można je przeoczyć. Rozumiem, że karniaki są anulowane, ale na samym turnieju wszystkie rozpiski powinny być poprawnie i jednakowo sformatowane, więc albo organizatorzy powinni sami te błędy poprawić albo zmusić kapitanów do wysłania tym razem poprawnych rozpisek.
"Armia baranów dowodzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów dowodzona przez barana"

Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ja jestem za tym, żeby każdy zrobił sobie w domu rozpę w formacie AB i będziemy grać jak ludzie, a nie męczyć się z tym gównianym formatem ETC :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Stan pisze:Tak mi się rzuciło w oczy - w Anglii Ogry nie muszą brać lore of great maw na przynajmniej jednym magu?
Owszem jest wymóg by jeden butcher/sloughtermaster miał(a) (sic!) lore of great maw :D

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Raczej nie sądzę żeby ktoś poprawiał bo koń jest w nie właściwym miejscu... ludzie litości :)... przestańcie już pisać jakie to jest niesłychanie ważne że przecinek jest nie tam gdzue trzeba. Jeśli faktycznie znaleźliście rozpiski niezgodne z formatem na tyle że są nieczytelne czy nie zrozumiałe zgłoście to zgłoście to przez pw Dydowi czy Leohowi . Format rozpisek nie jest nowy ale niektórym sprawia problemy - chłopaki skupiają się na tym że by była super impreza i tym się przejmują - niedoskonałości w stylu anulowanie karniaków czy inne musicie po prostu wybaczyć :)... Roboty jest dużo i bez tego a jako że impreza nie jest komercyjna należy tylko podziwiać że się chce to robić.
Zapraszamy do Krakowa - za tydzień będzie weekend który zapamiętacie na długo! Na tym się skupmy :) Right? :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Ewentualne luki pamieciowe tez zapamietacie na dlugo ;)
Obrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1661

Post autor: ślivek »

Aro pisze:Zamiast się spinać, cieszmy się że DMP jest na 8ed a nie AoS
Życzę powodzenia wszystkim drużynom, no i trzymam kciuki za Rogate Szczury.
Na rozluźnienie luknijcie sobie na rozpy z Midlands GT w UK - pogralibyście takimi rozpiskami ??
https://www.dropbox.com/s/aub3r5c2vtcxw ... s.pdf?dl=0
Jeżeli mod uzna, że nie powinienem wrzucac tutaj tego to proszę o usunięcie linkusa.
Armour of destiny, Charmed shield, Dragonhelm na jednym Lordzie :D
Myślę, że to dość dobrze podsumowuje na ile istotne są te błędy w rozpiskach u nas ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Hej, poszukuje kroaka i 15 templi, ktoś coś? Odwdzięczę się w złotym trunku.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

ODPOWIEDZ