Raport roczny (do 31 maja 2015) Games Workshop

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 564

Re: Raport roczny (do 31 maja 2015) Games Workshop

Post autor: Cylindryk »

Byqu, ale ten model nie jest do AoS (a przynajmniej nie wyszedł razem z nim, a takie kryterium mamy), także Twój argument jest inwalidą..

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Cylindryku, źle odczytałeś intencje. Modele z AoS to najlepsze jakie GW wydało od lat. Na każdy wskazany dziwny pomysł w AoS można podać kilka z whfb. I to była moja intencja z Rozalią.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 564

Post autor: Cylindryk »

Serio? Najlepsze? Że, na Bogów, co? O.o
Sorry, ale ten mechanokoń jest miliard razy ładniejszy od tych Sigmarines....

Na razie jedyne fajne modele to są Marudy i Warriorzy... to, co wyszło do Sigmarines, to w ogóle pojawić się nie powinno...

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Jeśli konia uważasz za lepszego, to nie mam po co z Tobą rozmawiać.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Byqu pisze:Cylindryku, źle odczytałeś intencje. Modele z AoS to najlepsze jakie GW wydało od lat. Na każdy wskazany dziwny pomysł w AoS można podać kilka z whfb. I to była moja intencja z Rozalią.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sorry, nie obraź się ale jak to przeczytałem to omal nie spadłem z łóżka. AoS (Age of Shits) ma najbrzydsze modele jakie można było wypuścić do systemu Fantasy. Era ładnych modeli mineła jak wycofali metalowe figurki.
Mam nadzieję, że GW upadnie i ktoś napisze sensowne zasady to Warhammera.
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Mam model tego inżyniera i chociaż byłem obrażony na niego, w realu wygląda przyjemnie... Choć to nie jest wzór fajnej propozycji oczywiście.

Podajesz jednak przykład pojedynczego modelu, który rzadko kto ma nawet vs cały oddział nowych modeli. Łucznicy w power armorach (bo tak łatwiej z łuku się strzela) albo marynaty z bolterami.

Może dzieciakom się to spodoba? Dyktowane jest to chyba targetem? "O ja! jakie fajne ma działo!"

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 564

Post autor: Cylindryk »

Byqu pisze:Jeśli konia uważasz za lepszego, to nie mam po co z Tobą rozmawiać.

Od Sigmarines chyba wszystko jest ładniejsze i lepsze. To raczej z Tobą nie ma co rozmawiać, skoro łykasz wszystko co GW wydaje. Smutne.

Hardy, ja tam akurat się cieszę. :P
Mnie tam chyba najbardziej smuci, że się nie doczekam ładnego Smoka Chaosu, tylko trzeba konwersje robić... meh.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

ej Panowie. o gustach się nie dyskutuje. faktem jest natomiast, że ten jebutny strzelec do AoS jest podobny bardziej do Space Marine niż do jakiegokolwiek rycerza settingu fantasy.
Moim zdaniem ten inżynier na mechanicznym koniu jest rewelacyjny :) a ten dopakowany SM z kuszo-działo-podobnym mnie co najwyżej bawi. bardzo się cieszę, że GW zamknęło temat WFB. Jeżeli takie modele miałyby się pojawiać do WFB to dopiero bym płakał ;)
koniec offtopa

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Cylindryk pisze:
Byqu pisze:Jeśli konia uważasz za lepszego, to nie mam po co z Tobą rozmawiać.
..skoro łykasz wszystko co GW wydaje. Smutne.
Jak mam łykać, skoro mówiłem, że jest wiele okropnych modeli w battlu? :shock: fuck logick.


@Hardy: luz. Nie mówię ludziom co ma im się podobać. Stąd wyrażenie, że dyskusja z pewnymi osobnikami nie ma sensu.
Co innego jednak stwierdzenie, że dany model wygląda jak gówno i podoba się tylko dzieciom. Narzucanie swojego zdania w chamski i nachalny sposób.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Cylindryk pisze:
Byqu pisze:Jeśli konia uważasz za lepszego, to nie mam po co z Tobą rozmawiać.

Od Sigmarines chyba wszystko jest ładniejsze i lepsze. To raczej z Tobą nie ma co rozmawiać, skoro łykasz wszystko co GW wydaje. Smutne.

Hardy, ja tam akurat się cieszę. :P
Mnie tam chyba najbardziej smuci, że się nie doczekam ładnego Smoka Chaosu, tylko trzeba konwersje robić... meh.
Może i to lepiej, że się nie doczekasz bo idąc z "duchem GW" wyglądałby jak MEGAZORD z power rangersów...
...Who dares wins...
Obrazek

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 564

Post autor: Cylindryk »

Hardy pisze:
Cylindryk pisze:
Byqu pisze:Jeśli konia uważasz za lepszego, to nie mam po co z Tobą rozmawiać.

Od Sigmarines chyba wszystko jest ładniejsze i lepsze. To raczej z Tobą nie ma co rozmawiać, skoro łykasz wszystko co GW wydaje. Smutne.

Hardy, ja tam akurat się cieszę. :P
Mnie tam chyba najbardziej smuci, że się nie doczekam ładnego Smoka Chaosu, tylko trzeba konwersje robić... meh.
Może i to lepiej, że się nie doczekasz bo idąc z "duchem GW" wyglądałby jak MEGAZORD z power rangersów...

Kurde, argument nie do przebicia. :/

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Byqu pisze:@Hardy: luz. Nie mówię ludziom co ma im się podobać. Stąd wyrażenie, że dyskusja z pewnymi osobnikami nie ma sensu.
Co innego jednak stwierdzenie, że dany model wygląda jak gówno i podoba się tylko dzieciom. Narzucanie swojego zdania w chamski i nachalny sposób.
Powiem Ci, że nawet po trochu rozumiem takie "chamskie" opinie, ponieważ przez ludzi przemawia złość i bezsilność do tego co się dzieje. Ja osobiście uważam, że cały system został zniszczony przez ludzi, którzy po prostu się na tym nie znają i w końcu to upadnie (jak już to nie upadło). Poza tym są pewne schematy/postawy, których się nie powinno zmieniać. Dla mnie promowanie brzydoty jest jak mówienie, że facet powinien chodzić w stringach. Ogólnie nic bym nie miał do tych figurek jakby zostały wydane do 40k ale do WFB to kompletnie nie pasuje. Dodatkowo uważam, że trzeba o tym głośno mówić/ pisać bo ludziom nie powinno się na siłę wciskać shitu.
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
Dr.Bitsbox
Pseudoklimaciarz
Posty: 22
Lokalizacja: Królestwo Żywicy
Kontakt:

Post autor: Dr.Bitsbox »

Na Sigmara, Thora i Harikriszna! Ale wy tu macie ból dupy niesamowity.
Serio czasem nie da się tego czytać już... w każdym wątku pojawiają się ludzie, którzy narzekają na AoS - to takie smutne. Smutne, że tak boli ich, że twórcy gry wydali jej nową edycję... nareszcie robiąc coś ze starym, fajnym ale wymemłanym fluffem - od 20 lat to samo, ile można?

Co do modeli - to modele z podstawki są po prostu super jakości - to najlepsze plastiki jakie oglądałem od dawna - takie Matickowe ludki (na ten przykład) są 10 lat za GW.
Sigmarines - są super imo. To coś co mnie zachęciło do kupna starteru - bo modele, zwłaszcza ci "aniołkowie" są po prostu zajebitni. Nowe Khorniki prezentuje super poziom (no może poza Khorgorathem, bo ten akurat mi się nie podoba) - ale to kwestia gustu.

Zasady za darmo... Zasady Armii za darmo... naprawdę mało wam? Naprawdę nie jesteście ciekawi jakie będą nowe armie do Aos? Kto powróci, a kto będzie inny? Wolicie dalej kisić się w odgrzewanej od 20 lat zupie, która nazywa się Warhammer Fantasy Battle?
A knight is sworn to valor. His heart knows only virtue. His blade defends the helpless. His might upholds the weak. His word speaks only truth. His wrath undoes the wicked!

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Dr.Bitsbox pisze:Na Sigmara, Thora i Harikriszna! Ale wy tu macie ból dupy niesamowity.
Serio czasem nie da się tego czytać już... w każdym wątku pojawiają się ludzie, którzy narzekają na AoS - to takie smutne. Smutne, że tak boli ich, że twórcy gry wydali jej nową edycję... nareszcie robiąc coś ze starym, fajnym ale wymemłanym fluffem - od 20 lat to samo, ile można?

Co do modeli - to modele z podstawki są po prostu super jakości - to najlepsze plastiki jakie oglądałem od dawna - takie Matickowe ludki (na ten przykład) są 10 lat za GW.
Sigmarines - są super imo. To coś co mnie zachęciło do kupna starteru - bo modele, zwłaszcza ci "aniołkowie" są po prostu zajebitni. Nowe Khorniki prezentuje super poziom (no może poza Khorgorathem, bo ten akurat mi się nie podoba) - ale to kwestia gustu.

Zasady za darmo... Zasady Armii za darmo... naprawdę mało wam? Naprawdę nie jesteście ciekawi jakie będą nowe armie do Aos? Kto powróci, a kto będzie inny? Wolicie dalej kisić się w odgrzewanej od 20 lat zupie, która nazywa się Warhammer Fantasy Battle?
Obrazek
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Noooo ciekawe co wam potrzeba byście się na GW wypięli jak ono wam jako klientom postawiło Shit of Sigmar na klatę czy do japy to już nie wiem co musi zrobić. Co z tego jak zasady są za darmo jak to po prostu kupa a modele niektóre ok ale space marines fantasy to juz zanadto jak na moją tolerancję okraszone fluffem z srogich piguł Sebastiana.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Spasuj z tą retoryką Murmi. Nie będziesz mi też mówił co mi się podoba, a co nie. Żaden z Was nie będzie.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Age of Sigmar to kupa łajna, jeżeli komuś się podoba to OK, ale nie zmienia to faktu, że dałej jest kupą łajna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Heh, typowe... jak coś mi się nie podoba, to jest do d...
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

tak jak z powiedzeniem że miliony much nie mogą się mylić....


Ale ok Byq ma prawo do własnego zdania. Ja zawsze mniej lub bardziej(częściej bardziej) trzymałem się GW. Mam 8 rozbudowanych armii GW i w chwili gdy zniszczono swiat tóry kochałem i z którym dorastałem, zniszczono grę z którą jestem 18 lat i pieczołowicie zbieram i maluję do niej modele zastępując jakąś parodią i karykaturą samej siebie moja cierpliwość się wyczerpała. Następną armię zbieram z konkurencji żadnego modelu GW więcej.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

Jetem autentycznie ciekaw jak to wszytko będzie wyglądało za rok. GW najpierw nadwyrężyło zaufanie graczy End of Times napisanym na kolanie, a potem wyszło z tym czymś.
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

ODPOWIEDZ