Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Re: Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Post autor: 4 karabiny »

i very najs w ogóle teo gówna nie powinno być
skupmy sie na chipkach ogłoszeniach turach itd
P.S. z ludzi wychodzą demony jak sofokles pisał każdy ma swoje drugie ja. po kieggo?????????????

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Niepoprawne jeszcze mozna zrozumieć, ale co wam polityka szkodziła? No i został temat religijny nie wiedzieć czemu od polityki lepszy?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

-Qc- pisze:Niepoprawne jeszcze mozna zrozumieć, ale co wam polityka szkodziła? No i został temat religijny nie wiedzieć czemu od polityki lepszy?
Słuszna uwaga. Temat religijny także wywalony.
Załóżcie sobie zamknięte kółko dyskusyjne na fejsie do dyskutowania na takie śliskie tematy.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Ech, szkoda, bo teraz nie ma gdzie wrzucać sprośnych żartów :(

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 563

Post autor: Cylindryk »

Tomashu, jak tam z wyszukiwarką własnych postów? :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

3 ruchami dzial zostal pozbawiony potrzeby moderacji :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2828
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

chciałem podziękować za ciekawe dyskusje moim interlokutorom szczególnie o odmiennych poglądach niektóre dysputy naprawdę były ciekawe i mimo dzielących nas poglądów szanuję każdego z was szkoda, że taka decyzja administracji ale cóż zmierzch forum coraz bliżej więc niepotrzebne tematy są zamykane w pierwszej kolejności mam nadzieję jeszcze podyskutować z co poniektórymi

pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

dusze się!,już mam zespół odstawienny..
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Tomash pisze:
-Qc- pisze:Niepoprawne jeszcze mozna zrozumieć, ale co wam polityka szkodziła? No i został temat religijny nie wiedzieć czemu od polityki lepszy?
Słuszna uwaga. Temat religijny także wywalony.
Załóżcie sobie zamknięte kółko dyskusyjne na fejsie do dyskutowania na takie śliskie tematy.
Przecież w tym temacie nikt nie naruszał praw lub wolności innych osób :P co on komu przeszkadzał?

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Ale z was mośki, cichajcie. Sprawa rozjedzie się po kościach, pójdzie w zapomnienie to się od nowa ogarnie. A jak będziecie ból dupy robić to wała dostaniecie. :mrgreen:

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

bo mamy prawo wyrazić sprzeciw, że fajne i konstruktywne tematy lecą w niebyt przez takiego dyskusyjnego wkładu w forum osobnika z pierwszego posta na tej stronie

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Też się zastanawiałem co się stało z niektórymi tematami, myślałem że przyczyny są natury technicznej. Nigdy bym się nie spodziewał, że tematy zostały usunięte z uwagi na odniesienia się do najnowszych wydarzeń historycznych.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

GW zabiło WFB
BP zabiło rozmowy o polityce

Cóż, to już chyba faktycznie koniec i czas na totalną migrację do innego universum.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Będziemy tęsknić.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

To wygląda tak:
"Dostaliście z powrotem Karabina, straciliście tematy.

Bo akurat w tym kwartale się zalogowałem i mogę."

Chyba zrobiliśmy słaby deal. Szkoda, że nie wiedzieliśmy, że to transakcja wiązana.
:D
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

A wtyczki jak nie bylo tak nie ma;p

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Przypomina mi to pewną historię.


Piłat Tomasz pojawia się wśród niemal obcego sobie ludu forumowiczów i pod presją tłumu uwalnia Barabasza Karabina, a wykańcza nieszkodliwy dział polityczny i rozluźniania pośladów. Apostołowie Moderatorzy nie wiedzą co się dzieje.. przecież wszystko miało być inaczej! Podkulają ogony i siedzą cicho.
Czekamy aż Piłat umyje ręce i się zawinie na kolejny rok z forum.

Na pocieszenie przypominam, że ta historia miała szczęśliwy koniec i za 3 dni nasze usunięte działy mogą powrócić.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Tomaszu, daj chociaż w zamian wtyczkę do zmniejszania zdjęć i kolejną do ukrywania spojlerów.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

GrimgorIronhide pisze:bo mamy prawo wyrazić sprzeciw, że fajne i konstruktywne tematy lecą w niebyt przez takiego dyskusyjnego wkładu w forum osobnika z pierwszego posta na tej stronie
Fajne i konstruktywne tak? To jeszcze poproszę o przeczytanie regulaminu skoro jesteś świętą krową.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Kołata pisze:Przypomina mi to pewną historię.


Piłat Tomasz pojawia się wśród niemal obcego sobie ludu forumowiczów i pod presją tłumu uwalnia Barabasza Karabina, a wykańcza nieszkodliwy dział polityczny i rozluźniania pośladów. Apostołowie Moderatorzy nie wiedzą co się dzieje.. przecież wszystko miało być inaczej! Podkulają ogony i siedzą cicho.
Czekamy aż Piłat umyje ręce i się zawinie na kolejny rok z forum.

Na pocieszenie przypominam, że ta historia miała szczęśliwy koniec i za 3 dni nasze usunięte działy mogą powrócić.
Zajebiste :)

ODPOWIEDZ