League Of Legends

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: League Of Legends

Post autor: Ziemko »

C9 na niesamowitym propsie weszli w ogole do worldsow, nie zdziwie sie, ze jeszcze wyjda z grupy. Imho pokonali jedna z najsilniejszych druzyn tej grupy. Co mi sie podoba w worldsach to widoczna roznica w stylu grania roznych krajow i co za tym idzie totalnie zroznicowane picki. H2k ladnie gralo przez 20 min vs SKT wygrali TF przy dragonie 2 za 1 i gdyby wtedy cofneli nie wiadomo jakby bylo dalej, ale przez swoja chciwosc fiora 3 poskladala i potem poszedl tylko jeden wielki snowball. Fnatic zagralo bardzo solidnie, trzymam za nich kciuki.
Czy ktos wie co decyduje w grupach jesli druzyna beda mialy tyle samo winow i lossow powiedzmy na 2 i 3 miejscu ?

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Jeśli mają 1:1 przeciwko sobie to grają tie breakera :wink:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wooow co Origen zrobilo z LGD. Peke na propsie i ten sneaky base steal by Soaz, mega dobry mecz.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

BADUM TSS! Jaram się! :wink: ORIGEN ORIGEN!

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Za trzy godziny pojedynek faworytów SKT1 vs EDG :wink: Ciekaw jestem jak dużo ujawnią w tym meczu :D

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Chiny się sypią :D .
Obrazek

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Co do fnatic nie byłbym taki pewien z tym przejeżdżaniem się, ja tam chłopakom kibicuje, fajna, młoda krew, ale niestety może się okazać zgubna.
:wink:

Oddawanie killi za darmo, "flashy plays" by Huni. Grali tak jakby tilt przejął nad nimi kontrolę. Strasznie się to oglądało.
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Fnatic najwiekszy throw gry jak do tej pory... huni totalnie przegral dla nich wygrana gre. Darius jest mocny, ale nie az tak zeby sie o niego tak mocno bic w champion selecie. Prawie wszystkie gry teamy z dariusem przegrywaja. Czuje ze c9 na fali bedace wklepie jutro fnaticom.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Imo sporo przereklamowany jest ten team Fnatic, szczególnie Top i Jungle już nie błyszczą tak jak wcześniej, a teraz na worldsach z poważnymi przeciwnikami wychodzą słabości tego teamu :wink:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Natomiast mid fnaticu wyrasta coraz bardziej, uwazalem go za najslabszy pkt w lcsach, a teraz chyba blyszczy najabrdziej.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

ORIGEN! ORIGEN! ORIGEN! :wink: I wszystko jasne! Co do wcześniejszego posta FNC 1:2 :mrgreen:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Znowu przegrali gre, ktora prowadzili... C9 i Origen mile zaskakuja. Szczeoglnie Origen, ktore moim zdaniem maja ciezsza grupe.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Hahahah Flash Wolves wygrali grupę A :wink: CLG do domu! Dziś przewidywalne wyniki, jutro najciekawsza grupa :wink:

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Tak odpaliłem dziś kalendarz tych worldsów. Trochę imo przesada rozbić taki event na cały miesiąc.

(i lekkie dogryzienie :D pula nagród taka jak na majorze w Dotę :P bida :D)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Najciekawsza jest ta z fnatic - tam kazdy ma szanse na awans...

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Grupa B dostarczyła emocji wczoraj, szczególnie fnatic vs AHQ. :) Teraz knockout stage, przed Fnatic prawdziwy sprawdzian, nawet jeśli wygrają z potęgą jaką jest EDG to później trafiają na drużynę koreańską. Origen za to jeśli chodzi o przeciwnika w pierwszej rundzie to trafili najlepiej jak mogli, niestety jak uda im się to najprawdopodobniej czeka na nich SKT. :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ciesze sie z Fnatic i zawiedziony jestem troche zarowno Origen i C9. Origen chociaz awansowali, ale jak byli pewnie awansu to juz odpuscili 2 mecze. C9 natomiast smutek.

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Rip EUphoria. :wink: No nic, pierwszy koreański finał nie dziwi w sumie jakoś bardzo. Teraz zobaczymy czy SKT jest aż tak daleko do przodu od Koo, czy znów zobaczymy 3:0 oraz pierwszą drużynę, która nie straci gry przez całe mistrzostwa jak i wygra drugi tytuł.
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Orgien zagralo dobrze pierwsza gre, pozniej coraz gorzej.
Zal mi fnatic widzialem tylko pierwszy pojedynek, ale majac tyle golda przewagi caly mecz i przegrac - przykro. Zaslugiwali duzo bardziej na wygrana.

Imho final to bedzie gladkie 3:0.

ODPOWIEDZ