[Pruszków] Galaktyczna liga #15; 9th Age; 13.01.16-03.02.16

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

[Pruszków] Galaktyczna liga #15; 9th Age; 13.01.16-03.02.16

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

W imieniu załogi sklepu "Galaktyka Gier" w Pruszkowie, zapraszam do udziału w piętnastej galaktycznej lidze Warhammera.


Regulamin ligi.

1. Liga startuje w dniu 13 stycznia 2016r i będzie trwać 4 tygodnie.
2. W każdym kolejnym tygodniu, uczestnicy zobowiązani są do rozegrania 1 bitwy i zgłoszenia wyniku, zgodnie z harmonogramem, który zostanie stworzony po zamknięciu listy uczestników.
3. Zgłoszenia do ligi wraz z namiarem na siebie (e-mail, tel) i rozpiską w formacie tekstowym, wysyłamy na: szczepan.kalisiak@gmail.com (zgłoszenia do 11.01.2015). Wyniki wysyłamy na ten sam adres. Namiary będą dostępne dla wszystkich uczestników ligi.
4. Wpisowe do ligi to 20PLN, które wrzucamy do przepastnej skarbonki u obsługi sklepu. Całość wpisowego przeznaczona będzie na nagrody.
5. Zachęcam do korzystania z przestrzeni i bogatego wyposażenia sklepu :)
6. Przewidziane są nagrody dla top3 ligi
7. Rozgrywki nie zostaną zgłoszone do Polskiej Ligi WFB
8. Gramy zgodnie z poniższymi zasadami:
- 9th Age, v.0.11.1: KLIK
- rozpiski na 1500pkt (patrz: zasady 'Warbands')
- stoły 4'x4', w 3 losowych ćwiartkach stołu ustawiamy losowo 1 las, 1 budynek/impass, 1 wzgórze, a nastepnie d3+1 dodatkowych elementów terenu, wszystko zgodnie z paragrafem 'Build the battlefield'
- progi punktowe:
0-149: 5-5
150-349: 6-4
350-749: 7-3
750+: 8-2
Zdobycie celu w scenariuszu modyfikuje wynik o +2/-2.
- boczne strefy w rozstawieniu 'Flank Attack' 12"
- niezgłoszenie wyniku traktowane będzie jako obustronne -350VP
- BYE lub walkover (w przypadku nierozegrania bitwy z winy jednego z graczy) skutkuje wynikiem +350VP
9. Stoły rezerwujemy poprzez: sklep@galaktykagier.com
10. Wyniki zgłaszamy mailowo, na adres: szczepan.kalisiak@gmail.com, lub w ostateczności telefonicznie na 667 567 679, przez wynik rozumiem różnicę w VP
11. Wszelkie terminy będą przestrzegane bezwzględnie, co do minuty :)

Tabela ligowa: wkrótce

Zgłoszenia:
1. Jakub Jarmuła
2. Jakub Słabicki
3. Michał Głowala.
4. Błażej Luberadzki
5. Paweł Gąsiewski
Ostatnio zmieniony 11 sty 2016, o 22:43 przez Bearded Unclean 'Un, łącznie zmieniany 3 razy.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5109
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Zglaszam się. I oczywiście gramy na najnowsza wersje.
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Tak, juz poprawiłem :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Dark Kluku
Wałkarz
Posty: 95
Lokalizacja: Podkowa Leśna

Post autor: Dark Kluku »

Ja też się zgłaszam, zgłoszenie z rozpą wyśle lada dzień. :P

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Zaraz, start od środy?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Warlordus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Warlordus »

jak wyglada sprawa z proxami i oceną malowania armii? będzie coś takiego?
High Elves 2 Win/1 Draw/2 Lose
Sprzedam 20 maruderów(sklejeni pod broń i tarcze, czarny podkład, zaczęte malowanie, tarcze osobno w ramkach) chaosu lub wymienię w zamian za wojowników. Zainteresowanych proszę priv

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Jesli 6 stycznia to sroda, to tak, od środy :)

Proxy są indywidualną kwestią każdego gracza, jesli uważasz, ze to co wystawisz na stół nie urąga rywalowi, to jest ok.
Chyba wszyscy ogarniają na czym polega to hobby... ;)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Bearded Unclean 'Un pisze:Jesli 6 stycznia to sroda, to tak, od środy :)
A to mogiła, bo akurat cały pierwszy tydzień ligi odpada. No nic, poczekam do wiosny, będzie wygodniej jeździć komunikacją (Kible Mazowieckie grzeją jak głupie :p ).
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Jeśli będzie niska frekwencja, to odłozymy start o tydzien.
Chciałbym, zeby było przynajmniej 8 osób.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

To i ja poprosze o dopisanie. Dawno mnie w pruszkowie nie bylo.

Warlordus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Warlordus »

Rozpiska wysłana
High Elves 2 Win/1 Draw/2 Lose
Sprzedam 20 maruderów(sklejeni pod broń i tarcze, czarny podkład, zaczęte malowanie, tarcze osobno w ramkach) chaosu lub wymienię w zamian za wojowników. Zainteresowanych proszę priv

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Przekładamy start ligi o tydzień, w związku z niesatysfakcjonująca ilością zgłoszeń.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Warlordus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Warlordus »

Można prosić o wrzucenie listy zapisanych do ligi?
High Elves 2 Win/1 Draw/2 Lose
Sprzedam 20 maruderów(sklejeni pod broń i tarcze, czarny podkład, zaczęte malowanie, tarcze osobno w ramkach) chaosu lub wymienię w zamian za wojowników. Zainteresowanych proszę priv

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Start ligi w srodę, wtedy tez wrzucę wszystkie rozpiski i namiary na uczestników.

O ile w ogóle wystartujemy.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Dark Kluku
Wałkarz
Posty: 95
Lokalizacja: Podkowa Leśna

Post autor: Dark Kluku »

Masz na myśli frekwencję, czy coś innego stoi na przeszkodzie? Już się kurtka klapka nastawiłem :cry:

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Musi byc przynajmniej 8 osób.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Ze względu na niewielkie zainteresowanie, liga nie wystartuje.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Gowa-san
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: Gowa-san »

Szkoda... mam nadzieję, że uda się w końcu coś wystartować w niedalekiej przyszłości.
Gram w grę!

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Może zróbcie ligę na normalne punkty.

ODPOWIEDZ