Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Pieta »

Porównajcie sobie poziom malowania megazorda GW i tego smoczusia od Mantica. Jak się oba pomaluje tak samo, to się okaże, że modele są na tym samym poziomie.
Obrazek
http://www.manticgames.com/mantic-shop/ ... -lord.html
http://www.belloflostsouls.net/2016/03/ ... otted.html

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

bez przesady, z kupy bicza nie ukręcisz

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 328

Post autor: Gremli »

Już bez przesady bo zaraz postawisz kulke plastilny i stwierdzicie że to tylko kwestia malowania, bo rzeźba identyczna. Czy ktoś widział na żywo tego nowego smoka, czy tak poprostu radosny hate na GW, bo to zawsze w modzie?
Ja tu tylko sprzątam.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Zawsze w modzie to powinny być dobre modele. :P

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Pewne modele GW źle maluje, bo wyglądają na spieprzone, np. Savage Orcs - wygladają, jakby miały kwadratowe muskuły, a w rzeczywistości są na prawdę zacni.

Ale czy tutaj akurat mamy potencjał zatuszowany złym malowaniem? Chyba nie... megazord jak pierdziu

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Wszystko to kwestia gustu, ale osobiście twierdzę że ten czerwony od mantica bije na głowę takie smoki GW jak np. ten z zestawu do Malka lub Zachariasza z VC.
Te to dopiero były paskudne. To samo w sumie tyczy się smoka WE jeżeli chodzi o rzeźbę, ale malowaniem dużo nadrabia.
Jak dla mnie najlepszy model to ten do DE ze storm of chaos.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

In_the_sea_of_blood pisze:Wszystko to kwestia gustu, ale osobiście twierdzę że ten czerwony od mantica bije na głowę takie smoki GW jak np. ten z zestawu do Malka lub Zachariasza z VC.
Te to dopiero były paskudne. To samo w sumie tyczy się smoka WE jeżeli chodzi o rzeźbę, ale malowaniem dużo nadrabia.
Jak dla mnie najlepszy model to ten do DE ze storm of chaos.

+1

Jeżeli mam wybierać smoka z KoW czy Megazorada z GW to zdecydowanie wolę KoW. Chociaż przypomina smoka, a nie gumową replikę z bazaru...
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

In_the_sea_of_blood pisze:Wszystko to kwestia gustu, ale osobiście twierdzę że ten czerwony od mantica bije na głowę takie smoki GW jak np. ten z zestawu do Malka lub Zachariasza z VC.
Te to dopiero były paskudne. To samo w sumie tyczy się smoka WE jeżeli chodzi o rzeźbę, ale malowaniem dużo nadrabia.
Jak dla mnie najlepszy model to ten do DE ze storm of chaos.
czyl smok z 2016 bije na glowe modele z 1998? good job mantic :D

a tak serio. GW robi ladne modele (oprocz pokracznych ostatnich) i widac, ze technicznie maja niezle maszyny. Przyczepianie sie na zasadzie, ze zepsuli mi gre jest dziwne.

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Shino, proszę Cię, a ile modeli GW z lat 90 lepiej wygląda niż obecne manticowe?? GW zawsze było o kilka klas wyżej, ale niektóre modele nawet współczesne Mantic potrafi zrobić lepiej.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Pics or it didn't happen*

*(nie liczą sie modele nieumarłych ;) )

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Shino, proszę Cię, a ile modeli GW z lat 90 lepiej wygląda niż obecne manticowe?? GW zawsze było o kilka klas wyżej, ale niektóre modele nawet współczesne Mantic potrafi zrobić lepiej.
Chyba pytanie powinno brzmieć ile obecnych modeli mantica wygląda lepiej niż tych gw z lat 90 bo w drugą stronę to większośćXD Serio tu nawet nie ma co porównywać z jednej strony mega klimatyczne,pełne detali modele(pierwsze z brzegu rok 91-gobblober,juggernaut,norse dwarfs,dwarf adventurers,Palanquin Of Nurgle) a z drugiej modele,które jak zobaczyłem na stronie mantica to myślałem że to prepainty.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Sad heads'up - if you want to get your hands on some Bretonnia stuff, try to get it now. Afaik they won't be included in the Order Great Alliances book, and will have an exodus similiar to Khemri. Soon.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

Jest dużo producentów średniowiecznych modeli, 9ed bretka może mieć tylko problem ze zdobyciem pegazów.

Luczi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Ulthuan

Post autor: Luczi »

Same fajne zmiany: Zamiast zacnych Dwarfów ujeżdżające pokemony duarwi, zamiast klimatycznego imperium godzilla z płytą od steam tanka wraz z kumplami..
Bretki i Khemri nawet nie przerabiają (może i lepiej)
Boje się o moje elfy.. Niech mnie ktoś obudzi.. ](*,)
He. BM.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Boje się o moje elfy..
Nie bój się, idąc dalej tą ścieżką, na którą wkroczyło GW, elfy (przepraszam - Aelfy!) będą wyglądały jak upośledzeni Eldarowie.

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

No i pkt wracają (pojawiają się) do AoS

http://www.belloflostsouls.net/2016/03/ ... -play.html

Plague
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Plague »

Ciekawe czy gracze powrócą pod skrzydła znienawidzonego producenta. Z taką łatwością zniszczyli system na który masa graczy wydała ogromne pieniądze napełniając ich sakiewkę. Przyznam ,że ja nadal czuję lekki niesmak po tym jak GW potraktowało system. Sam projekt 9th uważam za bardzo dobre rozwiązanie (mimo nerfów :) ).

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Naviedzony pisze:
Boje się o moje elfy..
Nie bój się, idąc dalej tą ścieżką, na którą wkroczyło GW, elfy (przepraszam - Aelfy!) będą wyglądały jak upośledzeni Eldarowie.
Eee tam ;P tak będą wyglądały nowe Aelfy czy jak im tam idzie...

Obrazek
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

https://manticblog.com/2016/03/17/15429/

i przewinąć w dół

A co powiecie o tych centigorach(centaurach? ) co wychodzą lada chwila. Jak dla mnie świetne są te manticowe.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Jak już to było nie raz podkreślone, że w GW teraz księgowi sprawują rządy. Jeżeli tak jest, to sami dadzą rade policzyć, który system przynosił im lepsze wyniki, czy AoS czy WFB. Nie śledzę raportów sprzedaży, ale widzę, że AoS nie zdominuje rynku dopóki istnieje 9th age.
Tak więc myślę, że po wydaniu wszystkiego co zaplanowali do AoS, znowu zobaczymy WFB 9ed by GW, z zasadmi poszerzonymi o modele wydawane obecnie.
Problem jest tylko taki, że czasami jak widzę ceny nowych modeli, to się zastawiam, czy to na pewno księgowi ciągną tam za sznurki. Ale w sumie kilka lat temu też mówiłem, że więcej niż 10zł za paczkę fajek nie zapłacę. Pewnie i w tym systemie są tacy ludzie co nie patrzą na koszty i że GW z każdą nową edycją wydaje zestawy "mniej za więcej".
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

ODPOWIEDZ