Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Re: Nowe modele od GW

Post autor: wind_sower »

Nie tak się robi piniądze.....

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

wiecie co ja kupiłem niedawno 9pędzli w chinach za 10zł(razem z wysyłką) i szczerze lepiej się prowadzą od większości tego co u nas można kupić za 5-10zł szt, czyli wszelkie kolibrii,renesansy,citadele a przy tej cenie to mógłbym je wyrzucać po jednym większym malowaniu. Podejrzewam że jak bym dobrze poszukał to te super quality też bym znalazł dużo taniej.

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

Durant pisze:Ale nie tylko GW tak robi, kiedyś w sklepie nurkowym widziałem sekator do sieci produkcji Fiskars (było logo) z dodanym logiem firmy Mares (firma nurkowa). Za 120 zł, ten sam sekator identyczny tylko bez loga Mares można kupić do dziś w sklepach ogrodniczych za 20-30zł.

Nihil novi sub sole
I co w zwiazku, bo nie rozumiem?

Czyli jak w Polsce kroja na policjanta, to mam nie ostrzec babci, bo na Słowacji tez tak robia? Czy co, bo nie kumam?

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Jakieś nowości w tym tygodniu?

argh
Wałkarz
Posty: 63

Post autor: argh »

Kuros pisze:Jakieś nowości w tym tygodniu?
Tylko do 40k

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

aaa odwołuje to co mówiłem o pędzlach to jest dopiero bezczelność https://www.games-workshop.com/en-PL/Im ... arine-2016 XD kurde jeszcze limited... no jak w ogóle można zrobić limitowanego szeregowca, który nie różni się niczym od miliona innych szeregowców #-o

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

To jest odnowiony model pierwszego space marina jakiego zrobili;p Czy jakoś tak.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Jak ktoś ma dużo kasy to pewnie warto kupić i za rok-dwa osiągnie niezłą cenę :)

Luczi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Ulthuan

Post autor: Luczi »

Albo będzie tak limitowany że jak się skończy na magazynie to dorobią..
He. BM.

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

to jest plastik to nigdy nie osiągnie żadnej ceny ba nawet starsze limitki kapitanów,weteranów czy bohaterów w metalu nie osiągają jakichś zabójczych cen bo jest tego od groma, nawet najładniejszy model wg mnie do 40 czyli limitowany sicarius jest teraz tańszy niż to coś

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Zamykając temat pędzli, firmy tak robią kropka. Podoba ci się kupuj, nie podoba nie kupuj.

Ferrari też kosi dużą kasę za czapeczki ze swoim logo, ludzie je kupują a przecież mogą kupić tańsze które tak samo chronią przed słońcem...

W odróżnieniu od przestępstwa jakim jest "krojenie na policjanta", jest to legalne i zawsze będzie.

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Trochę odbiegając od tematu, skoro firma Ferrari została wywołana, to nie można zapomnieć o tym co zrobiło Porshe, które zanotowało taki obrót, że postanowiło się nim podzielić z własnymi pracownikami, każdemu wypłacając premie zaczynając od prezesów a kończąc na sprzątaczkach. Podobno każdy dostał tą samą kwotę.
A tak żeby nie było całkiem offtopu, nigdy nie interesowałem się tym, ale na jakich zasadach Citadel współpracuje z GW??
Czy to jest jakaś osobna firma, podwykonawca, której GW zleca zamówienia a oni windują ceny za nowe figurki, co póżniej się przekłada na marże samego GW, czy jest to firma podległa GW, która nie ma nic do tego, że produkty kosztują teraz tyle ile kosztują??
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

In_the_sea_of_blood pisze:Trochę odbiegając od tematu, skoro firma Ferrari została wywołana, to nie można zapomnieć o tym co zrobiło Porshe, które zanotowało taki obrót, że postanowiło się nim podzielić z własnymi pracownikami, każdemu wypłacając premie zaczynając od prezesów a kończąc na sprzątaczkach. Podobno każdy dostał tą samą kwotę.
A tak żeby nie było całkiem offtopu, nigdy nie interesowałem się tym, ale na jakich zasadach Citadel współpracuje z GW??
Czy to jest jakaś osobna firma, podwykonawca, której GW zleca zamówienia a oni windują ceny za nowe figurki, co póżniej się przekłada na marże samego GW, czy jest to firma podległa GW, która nie ma nic do tego, że produkty kosztują teraz tyle ile kosztują??
Citadel to po prostu marka nalezaca do GW, utrzymywana chyba tylko z powodu tradycji. Swego czasu GW zalozyl ja jako oddzielna firme, ktora odlewala figurki do roznych systemow, ale gdy GW przestal trudnic sie importowaniem gier ze Stanow, Citadel zostalo wchloniete i od tej pory zajmuje sie wylacznie produkcja figurek do systemow GW jako dzial firmy.

W kazdej chwili mogliby zlikwidowac marke i na nic by to nie wplynelo.

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Słabo na razie widać, ale wygląda na to, że orruki to po po prostu orcmarines:

http://natfka.blogspot.com/2016/04/orru ... dwarf.html
http://www.belloflostsouls.net/2016/04/ ... otted.html

Udało im się tak zrobić orki, żeby nie pasowały do końca ani do wfb ani do 40k, choć jednak to ta sama rasa. Może ktoś do fantasy kupi wywernę chociaż, a do 40-stki może te skafandro-zbroje do czegoś się przydadzą.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Zobaczymy na lepszych fotach jak to wygląda, bo na razie jest mocno słabo...

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Pieta pisze:Słabo na razie widać, ale wygląda na to, że orruki to po po prostu orcmarines:

http://natfka.blogspot.com/2016/04/orru ... dwarf.html
http://www.belloflostsouls.net/2016/04/ ... otted.html

Udało im się tak zrobić orki, żeby nie pasowały do końca ani do wfb ani do 40k, choć jednak to ta sama rasa. Może ktoś do fantasy kupi wywernę chociaż, a do 40-stki może te skafandro-zbroje do czegoś się przydadzą.
Zapominasz o jeszcze jednej grze w której są opancerzone orki, Blood Bowl

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Akurat jestem w trakcie konwertowania drużyny orków i takich pancerzy bym nie dał, bo wyglądają jakby ruch w nich był niemożliwy, ale może ktoś...

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

hehe boże jaka masakra... wyglądają z tymi naramiennikami troszkę jak space marines... ŻAL PL :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

No i do tego są tragicznie pomalowani! Żółte czyściutkie zbroje na ORKACH... WTF?

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Qrwa mać! Co to jest?!!? :shock:

No to tylko patrzeć jak będą usuwac stare orki ze sprzedaży, skoro to jest nowy "standard"....

ODPOWIEDZ