Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowe modele od GW

Post autor: JaceK »

Wspaniałe figurki...już mi się WE zachciało.
IMHO jak zawsze absolutnie wysoka jakość - moim zdaniem GW znów przekracza granice w wysokiej jakości swoich projektów i odlewów.

A Kal_Toraka nie słuchajcie, facet jest jak pasożyt. Uruchamia się tylko wtedy, gdy jest narzekanie na GW i na nim żeruje.
:D
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1040

Post autor: Dancaarkiiel »

No ;P zauważyłem ;P w ;P kilku ;P tematach ;P ;P ;P
Obrazek

Awatar użytkownika
Dalv
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dalv »

Figurki jakościowo pierwsza klasa, ale ich AoS-owy klimat jest naprawdę odrażający :D

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

nikt na jakość nie narzeka spokojnie :wink: , szkoda tylko że ta jakość marnuje się na jakieś brzydkie abominacje

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1515
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

O ile dryszka która wygląda jak jakiś drednot jest smutna to o tyle kurnoth ziomki (z klamkami do cc) i dryszka wyglądają wyśmienicie, nie mówiąc już o żuczku. Fajnie im to wyszło.
Obrazek

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

A mi się podobają te figurki jakby miał grać w AoS i zbierać jakąś nową armię to bym się poważnie zastanowił. Fajne figurki, zresztą przejrzałem m.in warseera i większość osób też jest na plus.

Przecież ta frakcja jest zupełnie nowa i średnio z WE powiązana, więc nie rozumiem płaczu graczy WE.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1040

Post autor: Dancaarkiiel »

Jaki płacz, ludzie zwyczajnie wyśmiewają niektóre modele. :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Skrzydlata elfka na żuku-gigancie to całkiem fajny pomysł i wykonanie jak na wfb. Problemem znów jest skala. Porównując do orrukowej kapusto-wywerny człapiącej na podstawce fi 160cm, droższa Alarielle będzie posuwać na nie mniejszej. Oznacza to, że postać elfki będzie mieć ze wstępnych obliczeń minimum 8cm wzrostu. Czyli jest gigantką prawie 3 razy wyższą od człowieka.

Pomysł z elfimi duchami uwięzionymi w drzewach też niezły. Gorzej z wykonaniem.
Natomiast pomysł z mieczami i łukami nie pasuje do powolnych drzewców w ogóle. No ale to niestety nie są klasyczne drzewce tylko marchewkoludzie lub inne warzywoczłeki.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

To maja byc nowosci? come on GW, ch***we modele, jeszcze gorsze ceny, my juz to wszystko znamy, nic nowego nam nie serwujecie.
W ogole idea driado-drednoughta mnie rozjab***a na lopatki :lol2: :lol2: :lol2:
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Akurat Armia Silvan Elves z Oaken Crown Aspect spisałaby się świetnie z uwzględnieniem Driad i Treemenów + te cudaki jako treekinsy.

Alariel na żuku - Czrodziejka na smoku? żuk też lata :)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Obrazek

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Nie ogarniam tej kuwety.
Wszystko jakieś za duże się wydaje? Czy się mylę? Cipcioki elfy zawsze jakieś mniejsze mi sie wydawały.

Awatar użytkownika
Dalv
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dalv »

Bo Elfy zostały wyeliminowane. GW kierując się nową strategią wdrożoną w 100% w AoS pyta się "co tam dzieciakom się spodoba", co jest najbardziej super-turbo-doładowane i wdraża te pomysły. Im większe, im bardziej kolorowe i pokemonowe tym lepiej. Musisz przyznać, że zwykłe Elfy takie jak Glade Guardzi dajmy na to prezentują się zbyt skromnie i mało spektakularnie przy przerośniętych drzewkach. To samo tyczyło się np. EMP, dlatego zostało zastąpione Space Marines (w końcu co może być bardziej widowiskowe niż wielkie figurki w power armorach, dopisze się jeszcze, że przecież to najwięksi wojownicy i jakoś to będzie).
Naprawdę przeżyłbym może nawet zasady i dalej kolekcjonował przynajmniej figsy gdyby zostawili stary świat i koncepcje, ale w obecnym nie chcę wspierać tej firmy w żaden sposób. Niech zdycha jak najprędzej, może na trupie coś powstanie :P

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Zabijcie to zanim złoży jaja, to zdjęcie wygląda jak paw po sałatce zagryzanej kebsem :D

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

Czy tylko mi się wydaje, że ci orkowie na zdjęciu to starzy BO a nie nowe orruki?

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

I ci i ci, BO są częścią Ironjaws nawet zostali przepakowani i to do tego z zyskiem finansowym. Kosztowali coś ok 120 za 10 a teraz jest 150 za 15.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

moja reakcja

Obrazek


GW plwam na ciebie. Nigdy więcej ich modeli i w tym twierdzeniu sięupewniam za każdym razem.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Może to wina zdjęcia, ale można dostać niezłego oczopląsu ;P
Space orki kontra nowe demony chaotycznej natury - to widzę na zdjęciu, ale rozumiem że zamysł jest taki, że nowi gracze mają widzieć co innego, cokolwiek to jest ;P
Zgadzam się z Dalv, że większość osób zaakceptowałaby nową mechanikę i design nowych frakcji, gdyby przynajmniej świat i jego koncepcja pozostała ta sama.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Pieta pisze:Skrzydlata elfka na żuku-gigancie to całkiem fajny pomysł i wykonanie jak na wfb. Problemem znów jest skala. Porównując do orrukowej kapusto-wywerny człapiącej na podstawce fi 160cm, droższa Alarielle będzie posuwać na nie mniejszej. Oznacza to, że postać elfki będzie mieć ze wstępnych obliczeń minimum 8cm wzrostu. Czyli jest gigantką prawie 3 razy wyższą od człowieka.
To nie jest elfka, to jest bogini. Naturalnie może być znacznie większa od zwyklaków. Spójrz na wielkość Nagasha, szkielet ile razy wyższy od człowieka?

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Orion w Starym Świecie też był większy od zwykłego elfa, zresztą 'motylkowa' Ariel również.
Nowe figurki: drzewoelfy i drycha w pancerzu na nie; małe treemany fajnie, że pasują stylistycznie do dużych, ale to juz nie to co pokraczne treekiny; Branchwych - mi się podoba; Ariel - model ogólnie fajny, szczególnie żuk:)

ODPOWIEDZ