9 Age

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Re: 9 Age

Post autor: Tutajec »

Z czapka i scrollem. Hody nie moze mieć jak ma czapkę. Bardzo fajny model, dzięki temu na małym magu sie mieszczą 3 czary i ring of fire. Jeszcze chciałem dać treesinging.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

true, fajnie ze odblokowuje arcane item wlasnie
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

Mam pytanie co do rozpy. Bede probowal pograc na 9th i takie cos wykminilem.

Lord klepacz, shapeshifter, whirlwind blade, dragonscale helm, duskstone (3+z rerollem, 4++) elven cloak [293]
High druid lvl4, 4+ward, ds, oaken crown [305]
BSB bow of wyscan [130]
Lucznik pathfinder, hail shot[125]
Dryad matriarch lvl1 beast, hatered dla driad [115]

Sylvan archers #15, muzyk, strzalki [200] x2
Driady #30, FCG [354]
Wild huntsmen #7 [201]
Sylvan sentinels #10, scout, poison [155]
Sylvan sentinels #10, poison [145]
Pathfinders #10 [215]
Orzel [50]

[2488]. Moge dodac sztandar lub jakis itemek. Co polecacie?
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1515
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Po pierwsze imo reroll sejwa dla biegacza to nie jest dobry item. Hity z S6 albo S5ap i praktycznie kulasz wardy tylko. Druid nielegalnie złożony - crown można dać tylko i wyłącznie na "drewniane" postacie. Hodę bym chyba dał na pathfidnera bsbka a tego drugiego wyrzucił i dał kolejną dryszkę, specjalnie dla korony. Tak to wygląda miarę ok, można grać praktycznie wszystkim :)

ew. może gleaming icon dla wildów jak znajdziesz punkty? Może ratować spalone frenzy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

30 driad kosztuje 20 pkt wiecej.

za duskstone daj mr1 i PoS lub divine icon

na magu polecam white - tokeny na biegacza - super
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

Czytam po raz kolejny zapis oaken crown i nie widze nic o "drewnianych" postaciach. Tylko ze jest general only.

Co do lore'a na duzymagu to high mi najbardziej odpowiadal, ale nie bylem do konca pewien czy cos sie lepiej nie laczy.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

To nie jest magical item tylko Aspect of Nature. Gdzie u druida masz opcję wykupienia czegoś takiego? Jak już bierzesz, to równie dobrze możesz i jakiś gift chaosu dopisać ;)

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

Przerobiłem trochę rozpę, zostają mi wolne punkty do wydania, może coś zasugerujecie?

Lord shapeshifter, LA, EC, SH, Whirlwind Blade, Mr1, Divine icon, Dagonscale Helm [293]
High Druid lvl4 white lore, 4+ward, DS [300]
BSB Pathfinder, Hail shot, poisony [153]
Dryad Matriarch General, lvl1 wilderness, Oaken Crown [80]
Bryad Matriatch, lvl1 wilderness, hate [115]

Sylvan Archers #15, muzyk, strzałki [200]x2
Driady #30 FCG [374]
Wild Huntsman #7 [201]
Sylvan Sentinels #10 scout poison [155]
Sylvan Sentinels #10 poison [145]
Pathfinders #10 [215]
Orzeł [50]

[2481]

19pkt to treesinging na kimś zawsze. Albo sztandar na wildach (jakiś za 5pkt wejdzie nawet). Sugestie? Ew jakieś błędy mam w rozpie? :) ew jakiś elven cloack na bsb, ale nie widze potrzeby raczej.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Dyscyplinę może na bsb weź

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

moge dyscypline i magiczne przedmioty? zresztą, raczej niewiele mi da. Generał siedzi w innym klocku, więc trochę to mniej efektywne.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Azz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Azz »

Na pewno daj luk dla BSB bo za wiele to on nie postrzela z tych strzalek z poisonem.
Wrzucilbym tez gdzies plonace ataki, moze nawet na bsb.

pzdr

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

Dobra sugestia z tym lukiem ;) mam planace divi e i magiczne na strzalkach i bsb z pathfindera, malo bedzie?
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Azz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Azz »

Z reguly pathfinderzy beda strzelac z ap3/bez modyfikatorow, tryb strzelania divine/flaming/magical bedziesz uzywal wylacznie na eteryki.
Dodatkowo flaming standard dziala na hail shot.

pzdr

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

mobilne płonące ataki nie są złe. Kombią się ze strzałkami normalnie? W sensie jak wejde do poisonow to i tam zadziała ?
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

wszystko się kombi
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Azz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Azz »

Takie pytanko mnie naszło ostatnio, mianowicie czy kestrel knights i wild huntsmeni mają stridera w lesie ? Zasada forest walker jest przypisana tylko do jeźdźców, natomiast przy wszystkich mountach pod bohaterów jest zapisek strider(forest) tylko nie przy jelonkach i warhawkach.

pzdr

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Pytania do rozpy (nie mam jak teraz wszystkiego sprawdzic):

1-Czy wszystko sie zgadza? Nie ma zadnych bledow?
2-Da sie grac na 1 scorujacym oddziale?
3-Jakie lory?



Forest Prince: Wild Hunter, Great Elk, Lance, Elven Cloak, Light Armour, Shield, Bluffer`s Helm, Talisman of Supreme Shielding ,Divine Icon.
Forest Prince: Wild Hunter, Great Elk, Lance, Elven Cloak, Light Armour, Sprout of Rebirth, Potion of Strength, Hardened Shield.
Chieftain: Wild Hunter, Great Elk, Lance, BsB, Elven Cloak, Light Armour, Shield, Longbow, Hail Shot, Helm of the Wild Hunt.


Druid: lvl2, Tome of Arcane Lore, Bow wyscan, Heavens.
Dryad Matriarch: lvl1, Scarred Bark, Wilderness.
Dryad Matriarch: lvl1, Dispel Scroll.


13 Heath Riders: Standard, Musician, Shield, Elven Cloak.
30 Dryads: Champion.


10 Sylvan Sentinels: Hawthorn Points, Scout.
10 Sylvan Sentinels: Hawthorn Points.

7 Pathfinders
8 Pathfinders


2497 pkt.
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1515
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

1.Wszystko się zgadza z wyjątkiem tego że dryszka może brać tylko spite'y. Nie ma możliwości brania arcane.
2.Raczej przegrywasz wszystkie scenariusze, tzn zawsze tracisz 3 duże punkty. Ciężej wygrać.
3.Na dryszkach wild, zawsze. Na druidach heaven albo white - tokeny dla bohaterów.

Na kolesiu z regeną wymieniłbym hardened shielda na dragonhelma i zwykłą tarczę. I jakoś inaczej tego scrolla zmieścić.
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Czyli wychodzi na to, ze za drychy wchodzi zwykly mag 2lvl ze skrolem, a za klocek driad oddzialy lucznikow ze sztandarami lub klocek forest guardow :wink: Dzieki.
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

1. Branczka niestety nie może brać arcanow
2. Minimum absolutne to 3 scoringi
3. White na małym magu - tokeny na lordów wypas
4. Driady to słaby wybór bez FCG - mega kwadratowe i nie scorujace
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ