[Katowice] 16.07.2016 Szybki Goblin vol.21

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Re: [Katowice] 16.07.2016 Szybki Goblin vol.21

Post autor: Zeppelin »

Nie. Qc nie oszukuje, jest bardzo dobrym i profesjonalnym graczem, ale chęc zdobycia punktów nie może przejawiać się poprzez absurdalne decyzje sędziego, i nie dogrywanie gry, gdy sam sędzia gra jeszcze przez dobre 15 min, a nam karze kończyć pomimo że zostały nam 3 minuty. Koniec końców QC zachował się honorowo, a ja za moje uniesienie moge tylko przeprosić Adama.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Solo zasędziował bardzo dobrze - 5 minut przed czasem nie zaczynamy następnych tur - ale przydałoby się zapobiegać takim zdarzeniom punktem w regulaminie bo jak widać "renoma" powoduje, że jego decyzje sędziowskie nie są respektowane.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Dobrze wiesz o co Ci chodziło i Solowi.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Tylko żałować, że byłem nieobecny. Na vol. 22 będę już na 100 % 8)
Dzięki za relacja i Gratulacje =D> =D> =D>
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Lothar
Chuck Norris
Posty: 358
Lokalizacja: Katowice,szybki szpil

Post autor: Lothar »

Solo jako sędzia dobre sobie =D> jeżeli chłop może sobie bezkarnie stalować i nikt nie może nic na to poradzić (ponieważ solo jest sędzią ) to takie turnieje nie mają sensu,a ratowanie punktów poprzez stalowanie jest poprostu słabe jak na gracza bądź co bądź jednego z lepszych na śląsku,tym bardziej jako organizator powinien dawać przykład.
Ehhh cytując klasyka "szkoda szczępić ryja "
Przeze mnie droga w miasto utrapienia,
Przeze mnie droga w wiekuiste męki,
Przeze mnie droga w naród zatracenia.
Jam dzieło wielkiej, sprawiedliwej ręki.
Wzniosła mię z gruntu Potęga wszechwłodna,
Mądrość najwyższa, Miłość pierworodna;
Starsze ode mnie twory nie istnieją.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Zeppelin pisze:Dobrze wiesz o co Ci chodziło i Solowi.
Raczej Tobie. Ja z 3 godzin swoje tury grałem może z 40 minut
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

A na ostatnią potrzebowałeś 30 sekund, a mimo to przez 10 min gadałes że się nie wyrobisz i że nie możemy już grać =D> =D> =D>

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

"ostatnią"? zagraliśmy 5 tur kolego. Na turę, w które zabijam pająkiem i wywerną Twoje dwa scoringi i robię scenariusz jakoś dziwnym trafem czasu już brakło :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Lothar mówiący że stalowanie jest słabe. XD
A walowanie już nie jest lotharku? :roll: :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Burza emocji na Śląsku :P
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Żałuj że nie słyszałeś na sali :) Dobrze, że w grze są emocje, bez tego ta zabawa byłaby nudnym przesuwaniem plastikowych statków przy piwerku bez presji :)

Trochę nie rozumiem Filipa, bo na turnieju jak mu przeszło, to po prostu ucieszył się że wygrał, ja też się ucieszyłem, bo fajnie że zdobył puchar, ja już kilka takich mam i mi tak nie zależy. A teraz na forum się rozpędza i między odmawianiem mi honoru i szacunku (lol) zarzuca mi stallowanie mimo że z 3h na bitwę na moje działania zeszło może 40 minut... :)

Ja napisałem tylko, żeby solo wpisał w regulaminie, że 15 minut przed końcem nie gramy już następnych tur, bo niestety sam jak gra 3 to potem nie jest wiarygodny kiedy sędziuje :*
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Anamesh
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Anamesh »

A ja dziękuje za całkiem fajny turniej, luźne i bezkonfliktowe gry z Zeppelinem, Sergiuszem i Markiem Widerą (mam nadzieję, że dobrze odmieniłem :P ) Czekam na następny turniej :)

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Pomysł,ze nie gra sie nastepnej tury 15 minut przed końcem jest dobry! Ja jestem ciekaw rozpiski Zeppelina z turnieju :)
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Qc z overanował mi 2 czarodziejki, bsbeka i cały odział, wywerną która miała wrzucony random movement z lusta zjadając jakieś 600 punktów. Jak to w końcu jest? Overanuje na d6 jak mówi czar, a ja wygrywam z nim 20:0, czy goni na 3d6 i je zjada?
I believe in Honour.!

ODPOWIEDZ