Seriale wszelakie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Seriale wszelakie

Post autor: Gokish »

Anulowane
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Stranger Things polecam.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Chyba najlepszy serial tego roku

drugi co jest mega dobry Długa noc.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gokish pisze:Anulowane
waaaaaat?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Nic nie mów. To co całemu światu się podobało miało chujowe słupki oglądalności w murice :/ od zajebistego ratingu przez pierwsze 10 odcinkow na poziomie 8.0 finał tylko 5,7 :( a drugi sezon taki potencjał miał :(
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

A lucyfer sie wygrzebał... ;P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

No i to mnie kur.... dziwi. Naprawdę sensowny Limitless nie dostaje sezonu średni lucek dostaje gdzie oglądalność o połowę słabsza i dostaje drugi sezon z 22 odcinkami...
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ogladalnosc jednak rosla + moda na komiksowe? Preacher siadl ostro, czekam na drugi sezon
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Preacher się trochę rozkręcał, ale końcówka sezonu mocno na plus u mnie :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Qc nie bardzo :D

od 7.0 ratingu kończąc sezon na 3.8 to nie bardzo rosło :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Długa noc fajna, ale końcówka słaba

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nowy Narcos - cudowny!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Gokish pisze:No i to mnie kur.... dziwi. Naprawdę sensowny Limitless nie dostaje sezonu średni lucek dostaje gdzie oglądalność o połowę słabsza i dostaje drugi sezon z 22 odcinkami...
limitless byl straszliwie wtorny, oraz niektore pomysly ktore mial byly mocno dziecinne.

Dodatkowo jakosc strasznie tam spadala z bardzo slabym finalem. Nie powinno dziwic, ze nie dostal kontynuacji.

Lucyfer inna sprawa tez wybitnym serialem nie jest. Ale w sumie arrowy, flashe itp. tez nie a jakos widownie zbieraja przed telewizorami, a to chyba podobny target.

Ja ostatnio obejzalem 11.22.63, ktory calkiem przyjemnie sie oglada, choc ma kilka roznic wzgledem pierwowzoru.

Preacher, musze przyznac, ma lepsza fabule od komiksu (gdzie odin quincannan dopiero pod koniec sie pokazuje), choc strasznie wolno ja rozkrecal. Az nie moge sie doczekac na kolejny sezon.

powoli zaczynam nadrabiac zaleglosci w sw: rebels. W 3cim sezonie ma sie pojawic Thrawn (czyli powrot postaci do kanonu. Moze tez sie pojawi w innych produkcjach sw w koncu?)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

W preacherze serialu 1 sezon to tak naprawdę jeden prequel, z tym że wplata fabułę która tam się pojawia około 60 issue :P Więc zakręcone ale świetnie to grają postacie Imo
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Ziemko pisze:Nowy Narcos - cudowny!

O - dobrze że mi przypomniales o że druga seria się już pojawiła ☺
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Ziemko pisze:Nowy Narcos - cudowny!
si senor, verdad
nie wiem gdzie było laboratorium ale ten produkt trafia natychmiastowo, daje mocny i ciekawy trip, uzależnia
dodatkowo wzmocniono działanie w stosunku do partii która była na rynku w zeszłym roku
dystrybutor może liczyć na znaczne zyski, nowe rynki, przejęcie konkurencji i poszerzenie działalności

poziom aktorstwa zwiastuje deszcz nagród w zimie
no i rzadko spotykana ocena krytyków (zazwyczaj niższa) drugiej serii - 100%
https://www.rottentomatoes.com/tv/narcos/s02/

oj cokolwiek będzie oglądane po Narcos będzie miało pecha - ciężko osiągnąć taki poziom

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

No ja liczę na Westworld od HBO mocno :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

DZIK pisze:
Ziemko pisze:Nowy Narcos - cudowny!
si senor, verdad
nie wiem gdzie było laboratorium ale ten produkt trafia natychmiastowo, daje mocny i ciekawy trip, uzależnia
dodatkowo wzmocniono działanie w stosunku do partii która była na rynku w zeszłym roku
dystrybutor może liczyć na znaczne zyski, nowe rynki, przejęcie konkurencji i poszerzenie działalności

poziom aktorstwa zwiastuje deszcz nagród w zimie
no i rzadko spotykana ocena krytyków (zazwyczaj niższa) drugiej serii - 100%
https://www.rottentomatoes.com/tv/narcos/s02/

oj cokolwiek będzie oglądane po Narcos będzie miało pecha - ciężko osiągnąć taki poziom
Zostal mi ostatni odcinek dzisiaj sobie jako deser go potraktuje :)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

-Qc- pisze:W preacherze serialu 1 sezon to tak naprawdę jeden prequel, z tym że wplata fabułę która tam się pojawia około 60 issue :P Więc zakręcone ale świetnie to grają postacie Imo
40stego. I choc sam Odin jest znacznie mniej niepokojacy (ten obrazek troche pokazuje jakie klimaty potrafil miec komiks:
http://media.comicbook.com/2015/09/odin ... 151195.jpg)

choc znacznie bardziej przekonujacy.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Stranger Things bardzo dobre, faktycznie. A Narcos zapomniałem, będę miał co w weekend robić :D
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

ODPOWIEDZ