[Master] Macki Wojny2k16 - 22-23.10 Łódź Wyniki str 19

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Edomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143
Lokalizacja: Pruszków

Re: [Master] Macki Wojny2k16 - 22-23.10 Łódź

Post autor: Edomir »

Myth pisze:
Mieliśmy meneaterów i zagraliśmy 3 bitwy przeciwko meneaterom. Nasi mają na koncie z ciekawszych rzeczy stonehorna, gwardię grave guardów z BSB, 2 oddziały łuków SE, jakichś herosów, takie tam ;-)
Nienawidzę meneaterów _-_
"Fight you? I think not. Can you not see what I hold in my hand? Don't you recognise your own beating heart?"

Awatar użytkownika
Edomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Edomir »

Dibo pisze:Dotarłem ! Żyje .. ledwo ale jadnak !

Super Master w mojej ulubionej Łodzi! Hoops klasa, pionteczka wariacie !!

Bardzo dziękuje ekipie z imprezy sobotniej! Miałem zajebiste urodzinki i na chwile zapomniałem o starości :mrgreen:
Pierwszy raz w mojej 8 letniej karierze batlowej nie wstałem na 4tą bitwe, wiem że wstyd .. ale chyba mi darujecie c nie?
Było grubo w sobotę:D Nie wiem czy wiesz Dibo, ale w tym lokalu skończyły się flakony z wódką, co świadczy o randze urodzin! Niektórzy mieli problemy z powrotem, ale ostatecznie z mniejszymi lub większymi stratami dotarli (niektórzy nawet na czwartą bitwę:D). Macki to na prawdę dobre turnieje z jeszcze lepszą atmosferą i ludźmi - nie wspominając już o organizacji i ludziach.

W imieniu zespołu Make Way! dziękuję za wszystko, gratuluję wszystkim graczom a szczególnie Furionowi i zapraszam na lokalsy w Wawie u Bobsona potomka Khorne'a :)
"Fight you? I think not. Can you not see what I hold in my hand? Don't you recognise your own beating heart?"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dziwna edycja dziwne granie ale bylo spoko :D I fajnie spotkać wszystkich znów :D.

Ruszam Bydgoskich emerytów i mam nadzieje, że w większej ekipie do zobaczenia w Poznaniu :D
Ostatnio zmieniony 24 paź 2016, o 10:04 przez Gokish, łącznie zmieniany 1 raz.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dzięki za turniej!

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Gokish pisze:Dziwna edycja dziwne granie ale bylo spoko :D I fajnie spotkać wszystkich znów :D.

Ruszam Bydgoskich emerytów i mam nadzieje, że w większej ekipie do zobaczenia w Poznaniu :D
Dziwne krzyki z warzywniaka w 5 bitwie:)
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

john21wall
Plankton
Posty: 2
Kontakt:

Post autor: john21wall »

Raz na rok wyprowadziłbym Wampiry na światło dzienne. Doszlusujcie mnie do jakiegoś ogarniętego.

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

john21wall pisze:Raz na rok wyprowadziłbym Wampiry na światło dzienne. Doszlusujcie mnie do jakiegoś ogarniętego.
Stary, ten turniej się już skończył :) tro lo lo lo
Obrazek

Awatar użytkownika
cluzoe
Mudżahedin
Posty: 281

Post autor: cluzoe »

Ja również dziękuję za turniej.
Jako gracz rezerwowy byłem bez bezlitosny :D
Moje ego teraz rośnie jakbym był mistrzem świata :mrgreen:

Mam nadzieję, że poświęcenie teamu Napadzior-Cluzoe, przyniesie nową świecką tradycję na Polskich masterach.
Wypadałoby żeby organizatorzy zapewniali gracza rezerwowego (przynajmniej na turniejach singlowych).
Nie ma nic bardziej wkurzającego niż wybrać się na turniej ze 300km. i zagrać 4 gry zamiast 5-iu.
Obrazek

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

Dzięki za turniej było naprawdę zajebiście. Super się bawiłem. I dodatki w postaci miarek, smalcu i szarlotki - pełen wypas!!!

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Super master, fajna atmosfera, smalec wiadomo, organizatorzy odwalili kawał niezłej roboty !
Brawo !
Obrazek

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Dołączam sie do pozytywnych opinii ! Graczy dużo, poczęstunek świetny , bitewki także ciekawe . Do zobaczenia za rok :!:
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

dzieki za fajny turniej :) podziekowania dla organizatorow, mamy Sliwka, zony Sliwka, Sliwka, Hoopsa i Napadziora, Osmiornicy. Oby tak dalej.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Generalnie jak czytam ten temat po turnieju, to widzę że Ślivek głównie wniósł w organizację turnieju swoją rodzinę, a dopiero w drugiej kolejności coś tam przylazł polansować się na sali.
Szanuję!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Przy konkurencji z takim smalcem i szarlotka ciężko się wybić :wink: .

Wielkie dzięki za turniej - Łódź ma świetną lokalizację i genialny klimat.

Bardzo fajnie się nam grało z Dymitrem - WDG z SE z rospiskami pod kryptonimem Subway dawały rade.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Laik pisze:Przy konkurencji z takim smalcem i szarlotka ciężko się wybić :wink: .

Wielkie dzięki za turniej - Łódź ma świetną lokalizację i genialny klimat.

Bardzo fajnie się nam grało z Dymitrem - WDG z SE z rospiskami pod kryptonimem Subway dawały rade.

Dobrze,że udało ci sie go wyciągnąć z ,,letargu'' i pokazac jak to sie teraz gra :wink:
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Sprawdźcie swoje mandżury po turnieju , bo mamy kilka znalezisk :)
Z tego co pamiętam : 2 Śpiwory, Treye, pudełeczko a la śniadaniowe.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

kangur pisze:
Laik pisze:Przy konkurencji z takim smalcem i szarlotka ciężko się wybić :wink: .

Wielkie dzięki za turniej - Łódź ma świetną lokalizację i genialny klimat.

Bardzo fajnie się nam grało z Dymitrem - WDG z SE z rospiskami pod kryptonimem Subway dawały rade.

Dobrze,że udało ci sie go wyciągnąć z ,,letargu'' i pokazac jak to sie teraz gra :wink:

ja wszystko śledzę cały czas :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Dymitr pisze:
kangur pisze:
Laik pisze:Przy konkurencji z takim smalcem i szarlotka ciężko się wybić :wink: .

Wielkie dzięki za turniej - Łódź ma świetną lokalizację i genialny klimat.

Bardzo fajnie się nam grało z Dymitrem - WDG z SE z rospiskami pod kryptonimem Subway dawały rade.

Dobrze,że udało ci sie go wyciągnąć z ,,letargu'' i pokazac jak to sie teraz gra :wink:

ja wszystko śledzę cały czas :)

I nawet cały na chate wrócił :D
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Spiwor na czarnym sznurku, w bezowym worku, a sam apiwor bezowo - granatowy. To moj. Podrzuci jakas dobra dusza do poznania na majster?

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Jak tylko będziemy się wybierać to oczywiście.
Obrazek

ODPOWIEDZ