Dalczego Polacy to PG i czy musimy tacy być ...?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Kruti pisze:
Paraszczak pisze:
Ja grałem. Ze wszystkimi trzema wyżej wymienionymi. I bardzo, ale to bardzo sobie chwalę. Bitwy zażarte, bardzo trudne ale ciekawe. Wielki szacun do wszystkich trzech. W zasadzie, to najbardziej żal "tamtych dni".

pzdr: JP
Żebyś wiedział Stary, po bitwach z nimi (czy też z wami oboma ;) ) czuło się ciężar walki na karku. Ale nie było niesmaku. To była bitwa a nie chińczyk ze zdejmowaniem figurek.

Ale młodzież nigdy tego nie zrozumie ;)
A ile wtedy miałeś lat kolego? 8)

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Kołata pisze: A ile wtedy miałeś lat kolego? 8)
1. 20-25
2. obecna młodzież przecież
3. obecna młodzież jest z innego materiału ulepiona ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaiserschlacht
Staroświatowiec
Posty: 670
Lokalizacja: 350 Extraordinary Gentlemen

Post autor: Kaiserschlacht »

Paraszczak pisze:
Ja grałem. Ze wszystkimi trzema wyżej wymienionymi. I bardzo, ale to bardzo sobie chwalę. Bitwy zażarte, bardzo trudne ale ciekawe. Wielki szacun do wszystkich trzech. W zasadzie, to najbardziej żal "tamtych dni".

pzdr: JP
Oj żal, żal. Często wspominamy z Krutim czy Szamanem tamtą złotą erę. Do Bilusia już kilka podchodów robiliśmy by choć rozważył comeback :( . Ale nie tracimy nadziei :)
Pzdr,
D.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Kruti pisze:
Kołata pisze: A ile wtedy miałeś lat kolego? 8)
1. 20-25
2. obecna młodzież przecież
3. obecna młodzież jest z innego materiału ulepiona ;)
Hehe, mówisz jak mój dziadek wspominający swoją młodość :P

Ja mam 24 i świetnie się bawię na turniejach z wieloma wymagającymi przeciwnikami. Raz na jakiś czas zdarza się też bitwa która wyczerpuje bardziej niż mecz w piłkę czy hokeja.
Ostatnia jaką pamietam najbardziej pod tym względem to bitwa z JJ i Vardenem na Tropiku. Przegrzane mózgi i niesamowite emocje - bezcenne :)
Pewnie za 5 lat będę wspominał te czasy jako "lepsze", tak jak Ty teraz :)
Pozdr!

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Słowo powergamer wymyślił pewnie ktoś kto ciagle dostawał w battla baty i w ten sposób starał się wytłumaczyć powody swoich przegranych. Mnie o wiele batdziej denerwuje ciągłe zwalanie wyników bitew na przegięte rzuty przeciwnika i jego powergamerską rozpę.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Dębek pisze:Mnie o wiele batdziej denerwuje ciągłe zwalanie wyników bitew na przegięte rzuty przeciwnika i jego powergamerską rozpę.
A prawda jest taka, że obecni powergamerzy są ciency jak dupa węża ;). Np. taki Vladdi - czego się nie dotknął to wygrywał. A obecnie to jest jedna rozpiska na całe życie :lol2:

Tak sobie psioczę tylko... ;) Ja mam to już chyba za sobą
Obrazek

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Albo po prostu wzrosl poziom trudnosci :roll: Jak sobie poczytac relacje z turniejow sprzed 3-4 lat to naprawde kelnerzy tam byli :wink: Teraz to prawie sami klienci, kelnera ze swieca szukac :D
podpis nieregulaminowy - administracja

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Dębek pisze:Słowo powergamer wymyślił pewnie ktoś kto ciagle dostawał w battla baty i w ten sposób starał się wytłumaczyć powody swoich przegranych. Mnie o wiele batdziej denerwuje ciągłe zwalanie wyników bitew na przegięte rzuty przeciwnika i jego powergamerską rozpę.
Na rozpiskę nigdy nie zwalam (oprócz gry ze szczurami, każdej właściwie ;) )

A przez kości naprawdę można przegrać (spytaj się takiego SUMO na przykład, jest na Mackach), jego klocek ze Slannem spanikował się od rozstrzelanych skinek w pierwszej turze, uciekł przez Kroxy i Salki stojące obok i wpadł na mojego flankującego fasta :D Zresztą Kroxy i Salki z biegaczem też uciekły na fasta :P

Po pierwszej turze zostały mu głównie skinki, parę terek, i chyba jakieś kroxy jeszcze , czy kawa. Ogólnie rzecz biorąc bitwa trwała po rozstawieniu jakieś 10 minut i zaczęło się pakowanie figurek :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Malal pisze:Albo po prostu wzrosl poziom trudnosci :roll: Jak sobie poczytac relacje z turniejow sprzed 3-4 lat to naprawde kelnerzy tam byli :wink: Teraz to prawie sami klienci, kelnera ze swieca szukac :D
Panowie - teraz się gra na usiślenia nie na zasady. I taka to je pravda wojko! A jak chce mi który powiedzieć, że jest inaczej to apeluje aby się powstrzymał.
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Kruti pisze:A prawda jest taka, że obecni powergamerzy są ciency jak dupa węża ;). Np. taki Vladdi - czego się nie dotknął to wygrywał. A obecnie to jest jedna rozpiska na całe życie :lol2:
Ja Cię z góry przepraszam, Kruti, ale podam linka do tego posta Vladowi, niech zaloguje na forum i się ustosunkuje do powyższego. Co prawda nawet w temacie forumowych napinek "to już nie ten Vladdi co dawniej" (w sensie, że znormalniał i wyleczył się ze słynnego "amoku"), ale ostatnio na GV zarzucenie Kubie wygrywania kośćmi poskutkowało przepyszną napinką na 2-3 strony ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Panowie - teraz się gra na usiślenia nie na zasady. I taka to je pravda wojko! A jak chce mi który powiedzieć, że jest inaczej to apeluje aby się powstrzymał.


:lol2:

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Kruti pisze:
Malal pisze:Albo po prostu wzrosl poziom trudnosci :roll: Jak sobie poczytac relacje z turniejow sprzed 3-4 lat to naprawde kelnerzy tam byli :wink: Teraz to prawie sami klienci, kelnera ze swieca szukac :D
Panowie - teraz się gra na usiślenia nie na zasady. I taka to je pravda wojko! A jak chce mi który powiedzieć, że jest inaczej to apeluje aby się powstrzymał.
Alez pewnie ze tak naszczescie kelnerowanie 350 sie nie zmienia :wink: Jak za starych dobrych czasow :twisted:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

Cyel pisze:
Gobos pisze:... dlatego skladajac rozpiske chce zeby byla jak najlepsza, i wykorzystuje kazda mozliwosc (dozwolona zasadami) osiagniecia przewagi w bitwie.
I co z tego masz?
satysfakcje :D
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Malal pisze: Alez pewnie ze tak naszczescie kelnerowanie 350 sie nie zmienia :wink: Jak za starych dobrych czasow :twisted:
Masz dostęp do rankingów lig od początku ich istnienia?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Gobos pisze:
Cyel pisze:
Gobos pisze:... dlatego skladajac rozpiske chce zeby byla jak najlepsza, i wykorzystuje kazda mozliwosc (dozwolona zasadami) osiagniecia przewagi w bitwie.
I co z tego masz?
satysfakcje :D
A stosujesz jakieś zasady fair play? pozwalasz cofnąć przeciwnikowi ruch, albo zrobić jakąś fazę o której zapomniał?
Obrazek

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Napinki z tekstami w stylu "teraz sam jestem dziadkiem" jeszcze chyba na forum nie było. Keep up the good work. :)
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Kruti polecam zaliczyć wszystkie mastery do końca sezonu pisać o polskich PG jak sie jakiegoś spotka , a nie z zasłyszanych historii czy lat młodosći :lol2:
Panowie - teraz się gra na usiślenia nie na zasady. I taka to je pravda wojko! A jak chce mi który powiedzieć, że jest inaczej to apeluje aby się powstrzymał.
Nie powstrzymałem sie , jest zupełnie inaczej . :wink:
Kruti dziadku poopowiadaj nam jak to sie kiedyś robiło ........ :lol2:
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Lukaszxx
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: szybki szpil

Post autor: Lukaszxx »

Kruti pisze:Panowie - teraz się gra na usiślenia nie na zasady. I taka to je pravda wojko! A jak chce mi który powiedzieć, że jest inaczej to apeluje aby się powstrzymał.
Kruti pisze:Fajnie, że z Ciebie taki twardziel... A grałeś kiedyś z Wiatrakiem, Vladim albo Bilusiem?
Kruti pisze:Żebyś wiedział Stary, po bitwach z nimi (czy też z wami oboma Wink ) czuło się ciężar walki na karku. Ale nie było niesmaku. To była bitwa a nie chińczyk ze zdejmowaniem figurek.
Ale młodzież nigdy tego nie zrozumie Wink
Człowieku, to nie jest marudzenie, to już jest zrzędzenie! Chciałoby się dodać, przepraszam że nie mogłem zagrać sobie z pradawnymi mistrzami. Taka moja dola niestety, że dzisiejsza czołówka ligi wygrywa tylko przez rzuty/rozpiski oraz ma przegięte armie. I gra z nimi absolutnie niczego nie uczy.
Co z tego że gra się na uściślenia a nie na zasady, chciałbym nieśmiało zauważyć że przed bitwą obaj gracze mają tyle samo punktów na stole, oraz takie same zasady do dyspozycji. 10 min. czytania uściśleń i masz je w jednym palcu, nie wierze że nie jesteś na bierząco z kodeksami - nie widzę problemu żeby nie być na bierząco z uściśleniami.
Malal pisze:Alez pewnie ze tak naszczescie kelnerowanie 350 sie nie zmienia Wink Jak za starych dobrych czasow Twisted Evil
Kruti pisze:Masz dostęp do rankingów lig od początku ich istnienia?
Ale jak się Malal śmieje że z ciebie łatwe punkty są, to się starymi rankingami zasłaniasz. :wink:

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Oskar pisze: Nie powstrzymałem sie , jest zupełnie inaczej . :wink:
Kruti dziadku poopowiadaj nam jak to sie kiedyś robiło ........ :lol2:
No byłem - w zeszłym roku na Arenie, na Krakonie, i dwa lata temu na jakimś turnieju par we Wrocławiu - to tez chyba był Master.

Oskar szczeniaku - poopowiadaj starszym zgredom jak to fajnie jest teraz...

Każde moje podejście do powrotu na scenę turniejową w II erze kończyło się niesmakiem
Obrazek

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Lukaszxx pisze: Ale jak się Malal śmieje że z ciebie łatwe punkty są, to się starymi rankingami zasłaniasz. :wink:
Kiciuś?
Obrazek

ODPOWIEDZ