Dalczego Polacy to PG i czy musimy tacy być ...?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

I mam wydzierac przemoca z starczego gardla zdanie " tak masz racje z ta zasada"? :wink:


I co rozumiesz przez stare strzelby :wink:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Malal pisze:I co rozumiesz przez stare strzelby :wink:
Te które czasem się zacinają, ale jak wypalą... ;)
Ostatnio zmieniony 12 gru 2007, o 13:39 przez Kruti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

1 ptk handikapu dla dziadków...za staż.
Dziadki 2000ptk-Młodzi 1999ptk :)

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Paraszczak pisze:1 ptk handikapu dla dziadków...za staż.
Dziadki 2000ptk-Młodzi 1999ptk :)
:lol: Myślę, że to uczciwe rozwiązanie ;)
Obrazek

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Kruti pisze:
Malal pisze:I co rozumiesz przez stare strzelby :wink:
Te które czasem się zacinają, ale jak wypalą... ;)
To narazie wszystkie sie zacinaja :roll:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Kruti, edytuj poprzednie posty zamiast pisać nowe bo trzy pod rząd to już lekkie przegięcie. Wiem, że podczas napinki trzeba szybko reagować na nowe posty, ale taka edycja może dać tą dodatkową chwilę namysłu potrzebną czasami do wymyślenia błyskotliwej i celnej riposty.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Kielon napisał:

Ach pewnie Stefanie to ta trauma jeszcze po GTEE 2004. Kiedy to wleciałem orłem do jeziora, piekliłeś się strasznie, sędziowie stwierdzili, że jest to zgodne z zasadami i uściśleniami . Więc spakowałeś figurki i poszedłeś.
Wyszło szydło z worka , kto jest ten zły i nie umie przegrywać , jest taka stara łacińska sentencja o prawie :P
żart , jakby ktoś sie nie domyślił

W pojedynku młodzi na starych stawiam na młodych :)
Robson , Crus , Malal , Mlody , Duke :wink:
Nie macie szans , pokazuje to ranking ligi .
Co nie znaczy , ze nie cenie Paraszczaków , Niedziela , Leoha , Holana i reszte starej gwardii . Po prostu wyniki turniejów pokazują kto ciśnie obecnie .

Kubo kiedyś było 20 osób i każdy sie znał , teraz trafiasz na pryszczatego chłopaka z koziej wólki i nie ma lekko , Maciek coś wie na ten temat . :)
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Kruti pisze:
Kielon pisze: Ale co tam, dawniej było lepiej.
Kielonku - bo ty jesteś stara gwardia :) czy tego chcesz czy nie ;)
Ja bym powiedział, że jestem człowiekiem przełomu I i II ery battlowej. ;)

Ale te stare czasy( choć nie stare jak te o których pisał Kuba) pamietam bardzo fajnie. Mój klub jeszcze wtedy jakoś żył, na mastery co najmniej 3ma samochodami jechala ekipa legionowska. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

[quote="Oskar"]
Wyszło szydło z worka , kto jest ten zły i nie umie przegrywać , jest taka stara łacińska sentencja o prawie :P
żart , jakby ktoś sie nie domyślił

A co Ty byś zrobił na moim miejscu? Dyskusja i przekonywanie o niesłuszności podejścia były chyba nie w czasie. Tym bardziej, że dowiedziałem się, ze to uściślenie zostało dopisane "ostatnio" ;) I tak to. Grać mogę, ale z uściśleniami nie wygram :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Kruti pisze:
A co Ty byś zrobił na moim miejscu? Dyskusja i przekonywanie o niesłuszności podejścia były chyba nie w czasie. Tym bardziej, że dowiedziałem się, ze to uściślenie zostało dopisane "ostatnio" ;) I tak to. Grać mogę, ale z uściśleniami nie wygram :D
Grał dalej. Jedna zasada nie czyni całej gry dupną.

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Kielon pisze:na mastery co najmniej 3ma samochodami jechala ekipa legionowska. :)
Z czego jednym bardzo szybkim :D
Oskar pisze:
W pojedynku młodzi na starych stawiam na młodych :)
Robson , Crus , Malal , Mlody , Duke :wink:
Nie macie szans , pokazuje to ranking ligi.


No może i nie mamy, ale nie chcielibyście spróbować?
Ostatnio zmieniony 12 gru 2007, o 14:04 przez Kruti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Grał dalej , przeczytałbym wszystkie uściślenia i stosował bym przeciw innym nie znającym ich ... :twisted:
Pewnie dostał baty baty , po bitwie wypił browarka z przeciwnikiem , bez ciśnień, battle to hobby . Nie zawsze trzeba wygrywać , niektórzy o tym całkiem zapomnieli i np.turlaja w 40k :wink:
edit: zostawmy ostatnie słowo starszemu Panu :D
Ostatnio zmieniony 12 gru 2007, o 14:12 przez Oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Oskar pisze:Grał dalej , przeczytałbym wszystkie uściślenia i stosował bym przeciw innym nie znającym ich ... :twisted:
Pewnie dostał baty baty , po bitwie wypił browarka z przeciwnikiem , bez ciśnień, battle to hobby . Nie zawsze trzeba wygrywać , niektórzy o tym całkiem zapomnieli i np.turlaja w 40k :wink:
OK.

DO WSZYSTKICH: Kończymy temat? ręce mnie bolą a czuję się osamotniony ;) starczy organizm nie wytrzymuje nawałnicy młodych, raźnych i rzeźkich... :D
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Napinka PG-klimaciarze istnieje w battlu od kiedy pamietam. I jest to jedna z naglupszych napinkek, jakie znam. Jestem w temacie batlowym od czasow, w skali batlowej, chyba paleozoiku. Nie wypadlem z obiegu ani na miesiac. Obserwuje sobie, jak kolejne fale batlowcow nachodza i odchodza.... Ci co odchodzą jęczą, że PG, niemiło, że zasady słabe itp.

Ich prawo tak mowic. To subiektywne opinie, z ktorymi nie sposob polemizowac. I z ktorymi obiektywnie nie sposob sie zgodzic !

Moje zdanie jest takie, ze gracze sa tacy sami, jak 7-8 lat temu, tyle, ze teraz jest ich wiecej. Wiekszosc to ludzie w porzadku, choc jest tez garstka burakow (dokladnie tak w wyidealizowanych przez Krutiego "zlotych czasach"). Na pewno obecnie jest jednak znacznie lepiej niz kiedys, bo:
- lepsze sa po prostu zasady WFB. Sa lepiej przemyslane, mnie w nich bledow.
- nawet jak sa bledy, to sa one wyjasniane na poziomie ogolnopolskim przez LS. Kazdy ma dostep do uscislen i moze je sobie sprawdzic. Nie zrobi tego - sam sobie winien.
- srodowisko jest super zintegrowane, jest masa imprez, w ktorych mozna brac udzial. Kiedys lokal byl swietem.

W skali Krutiego jestem dziadkiem a mimo to uwazam, ze to cale jeczenie o PG i zlotych czasach to... hhmmm... zawracanie glowy.

Prawdziwy batlowiec po prostu maluje i gra. Nie jęczy. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Jesteś moim idolem.

Idol of Bless :lol2:

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

bless pisze:
W skali Krutiego jestem dziadkiem a mimo to uwazam, ze to cale jeczenie o PG i zlotych czasach to... hhmmm... zawracanie glowy.
A ja sobie jęczę (zaznaczę może tylko po raz wtóry, ze nie na PG w ogólności, ale to chyba nie ma sensu bo nikt w tym temacie nie przeczytał moich postów od początku) bo kiedyś Gobliny były większe a PG fajniejsi ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Kruti czy czujesz się zobowiązany odpisywać na każdy post w tym temacie? :) naprawdę nie musisz dyskusja rozwinie się sama, bedzie bardziej przejzysta i nie bedzie przypominała rozmowy na gg
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Jasiuuu pisze:Kruti czy czujesz się zobowiązany odpisywać na każdy post w tym temacie? :) naprawdę nie musisz dyskusja rozwinie się sama, bedzie bardziej przejzysta i nie bedzie przypominała rozmowy na gg
Ufff - myślałem, ze tak trzeba :D Ale sapienti sat! Już kończę...
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Kruti pisze:
Malal pisze: Alez pewnie ze tak naszczescie kelnerowanie 350 sie nie zmienia :wink: Jak za starych dobrych czasow :twisted:
Masz dostęp do rankingów lig od początku ich istnienia?
Po jaką cholerę? O ile mnie pamięć nie myli, 350XG ma skończone raptem dwa lata, a i tego drugiego roku nie jestem pewien ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Kruti pisze:
Malal pisze:Albo po prostu wzrosl poziom trudnosci :roll: Jak sobie poczytac relacje z turniejow sprzed 3-4 lat to naprawde kelnerzy tam byli :wink: Teraz to prawie sami klienci, kelnera ze swieca szukac :D
Panowie - teraz się gra na usiślenia nie na zasady. I taka to je pravda wojko! A jak chce mi który powiedzieć, że jest inaczej to apeluje aby się powstrzymał.
ty chyba przezywasz jakis powazny kryzys emocjonalny...

ODPOWIEDZ