Co tam słuchacie obecnie? czy też ogólnie?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Świetne. Jak ja bym tak umiał figsy malować :P

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Kosa pisze:Riverside jest bardzo fajny i też ich lubie :D
Podążaj śladami Izo, będzie miał kto zamknąć drzwi :D
Gilda pisze:http://pl.youtube.com/watch?v=QjcHhjt6bYo
Nie chodzi mi o muze...ale popatrzcie Applause
Mein Gott. Kobieto, podajesz linka do filmiku z muzyką Radiohead w tle i dodajesz "nie chodzi mi o muzę"? No jakże to tak... ;)

PS.
A time lapse digital painting, in Photoshop. The real time of drawing was 4 hours.
Czytajcie przed zachwytem :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Tomash pisze: Mein Gott. Kobieto, podajesz linka do filmiku z muzyką Radiohead w tle i dodajesz "nie chodzi mi o muzę"? No jakże to tak... ;)
Widzę, że nie tylko ja opuszczam lokal ^^

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Tomaszku, czytałem :P

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:PS.
A time lapse digital painting, in Photoshop. The real time of drawing was 4 hours.
Czytajcie przed zachwytem :D
rozumiem, ze w 4 h to juz cos takiego machniesz? :wink:

P.S. a Radiohead to muzyka, przy ktorej ludzie sie wieszaja :twisted:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Tomash pisze:
Kosa pisze:Riverside jest bardzo fajny i też ich lubie :D
Podążaj śladami Izo, będzie miał kto zamknąć drzwi :D

[

poniekąd to specjalnie napisałem :P

ale kurcze na powaznie, są bardzo dobrzi, byłem na ich jednym koncercie ale tez nie bawiłęm się ale stąłem jak zaczarowny i się wkręcałem, cóz moze za duzo dymu :P :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

kiss the anus of a black cat

Szczerze polecam, bardzo ciekawe połączenie neofolkowych melodii z nieco mocniejszym brzmieniem.
I ta nazwa!

Awatar użytkownika
Gilda
Chrzestna Wróżka
Posty: 186
Lokalizacja: Kraina kwitnącej wiśni mlekiem i miodem płynąca

Post autor: Gilda »

Tomash pisze:Mein Gott. Kobieto, podajesz linka do filmiku z muzyką Radiohead w tle i dodajesz "nie chodzi mi o muzę"? No jakże to tak... ;)
Bo chciałam pokazać to ze względu na klip.To,że muzyka rewelacyjna to rzecz oczywista :?
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Gilda pisze:Bo chciałam pokazać to ze względu na klip.To,że muzyka rewelacyjna to rzecz oczywista :?
Zgadzam się w 100% :mrgreen:

A Ty, Szaman, idź posłuchać Radiohead ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Tomashu chcesz żeby się Szaman powiesił ?! Nieładnie... A ja w końcu dorwałem 2 płytki Tenacious D ;)

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Muzyka w tle tamtego filmiku jakaś kiepawa lekko IMHO :P

Awatar użytkownika
Gilda
Chrzestna Wróżka
Posty: 186
Lokalizacja: Kraina kwitnącej wiśni mlekiem i miodem płynąca

Post autor: Gilda »

Z pewną doza nieśmiałości piszę ten post ponieważ dotyczy on polskiej pieśniarki, która powiedzmy sobie szczerze nigdy wyżyn artyzmu nie osiągnęła.
Dlatego też jestem w ciężkim szoku po tym jak usłyszałam jej najświeższą płytkę o wdzięcznym tytule "sexi flexi".
Projekt Natalii Kukulskiej (sic!) powstał przy współpracy ze Scottem Parkerem, Planem B, Miką Urbaniak.
I'm shocked :|
Obrazek

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Powstrzymam sie od komentarza...

Awatar użytkownika
Gilda
Chrzestna Wróżka
Posty: 186
Lokalizacja: Kraina kwitnącej wiśni mlekiem i miodem płynąca

Post autor: Gilda »

Fensir pisze:Powstrzymam sie od komentarza...
I słusznie...Nie słyszałeś,nie komentuj. To chyba mądre podejście.
Po wysłuchaniu płytki możesz jeździć po niej jak po łysej kobyle.Chociaż nie wiem czy gustujesz w stylu funk, soul czy pop a la Prince.
Obrazek

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Każdy lubi co innego i chociażby było by to cudo w jakimś tam gatunku, to komuś może sie to w ogóle nie podobać, bo nie cierpi danego stylu. A Ja rozumiem że podoba Ci się ten nowy album i jesteś zaskoczona ? osobiście nie słuchałem i nie zamierzam :P Ale tytuł jakoś tak negatywnie nastraja...

Awatar użytkownika
Gilda
Chrzestna Wróżka
Posty: 186
Lokalizacja: Kraina kwitnącej wiśni mlekiem i miodem płynąca

Post autor: Gilda »

Sykstus pisze:Każdy lubi co innego i chociażby było by to cudo w jakimś tam gatunku, to komuś może sie to w ogóle nie podobać, bo nie cierpi danego stylu. A Ja rozumiem że podoba Ci się ten nowy album i jesteś zaskoczona ? osobiście nie słuchałem i nie zamierzam :P Ale tytuł jakoś tak negatywnie nastraja...
Ano słusznie prawisz.
Co do tytułu to właśnie tym bardziej mnie przekonał....jak na kukulską wreszcie nie jest pretensjonalny.
Obrazek

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Zdecydowanie niepretensjonalny. Ale taki qrcze kojarzy mi się z badziewnym popem który puszczają w tv ;/

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Ja wysłuchałem (przyznam się - ściągnąłem :/) i bardzo mi się podoba, ogólnie jestem w szoku. Singiel mnie zachęcił, bo jest nawet niezły, ale reszta piosenek wgięła mnie w fotel. To jest Kukulska? Zadałem sobie to pytanie kilka razy i w końcu zdecydowałem - kupię tą płytę. Nie dlatego, że jest wybitna, czy specjalnie świeża, ale po prostu należy się dziewczynie uznanie. Ma fajny głos, płytka hitonośna, fajni goście, świetna produkcja i qrde naprawdę można się pobujać. Niech nagra jeszcze jedna, dwie takie płyty i z czystym sumieniem możemy wypuścić ja w świat prosto na angielskie i amrykańskie Top Charts. Ogólnie polecam każdemu kto nie przykuwa się na noc kajdankami do dyskografii Iron Maiden.
Najbardziej podoba mi się kawałek - "if you come my way" - wyluzowany, fajny numer.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Ściągnąłem singiel...
Przywodzi na myśl trochę Jacksona jak dla mnie...
Nice...
Pomyślę nad płytą

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Gilda pisze:pop a la Prince.
Prince jest muzycznym mistrzem świata, a nazywanie jego muzyki "popem" to jak sprowadzanie Kukulskiej do "Puszka Okruszka" :)

Zaciekawiłaś mnie, aż pożyczę płytkę i posłucham. Chociaż nie sądzę, żeby jakakolwiek polska wokalistka zbliżyła się poziomem choć na milę do Renaty Przemyk.

Ale nie ukrywam, że Kukulska i Steczkowska ostatnio u Wojewódzkiego robiły wrażenie :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Zablokowany