Przeglądając allegro.

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Fanatyk pisze: I powiem że dyskusja między nim a mną jest śledzona na jednym z ważniejszych for internetowych o tematyce warhammera.
Ja pierniczę - chyba Cię pokocham ;) I KONIECZNIE relacja. Najlepiej live ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Tomash pisze: Naprawdę, Fanatyk, Twój mejl poziomem jest mniej więcej na poziomie odpowiedzi.
Prowokacja nie może być na zbyt wysokim poziomie ;) bo się koleś kapnie :)

PS Fanatyku UWAŻAJ Kolo ma takie zainteresowania, że bym się nie zdziwił gdyby gdzieś miał piwniczkę a la Zed. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Kolo jest zabawny. A że list nie był napisany mile i ze zrozumieniem na upośledzenie? Litości, w ten sposób by to zlał.

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Fanatyk nieszczyszxD
Tomash zrób mu status FLEJMER albo coś podobnego.
Ticz mi masta xD

Gość dostanie ładnego ciśnienia. :P
Serwis społeczności Mordheim
www.najmita.net

check it out!

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Z coraz wiekszym niesmakiem czytam ten temat.
Moim skromnym zdaniem Fanatyku przadziłes i to zdrowo.
Nie dlatego ze ktos uwaza, ze jest dobry i chcesz mu utrzec nosa. Nie, nie zdajesz sobie sprawy, jak przykre jest to co zrobiłes. Jak zmieszałes tego człowieka z błotem. Zastanawiałes sie jak Ty bys sie poczuł na jego miejscu?

Kim jestescie, zeby tak wysmiewac czyjes prace, nawet jesli, ktos nie umie malowac, nie widział innych genialnych prac, ale uwaza sie za dobrego. To jest nikim, smieciem, ktorego moza opluc na forum. Nawet jesli tego nie przeczyta.
Zgadzam sie w zupełnosci z Tomashem, a robie to żadko. Twoj mail jest wart tyle co krzyk tego zbulwersowanego malarza, z ktorego sie to wysmiewasz.

Zastanawialiscie sie ze za tymi pracami - zdjeciami kryja sie ludzie, ktorzy maja uczucia. Co z tego ze nie umie pisac poprawną polszczyzna. Ja tez nie umiem - to znaczy ze jestesmy warci wysmiewania sie na forum publicznym?
Nazywaznia nas/ich pedałami?

Mnie byłoby przykro - nie maluje genialnie, słabo tez nie. Jednak jesli moja praca jakakolwiek ukazałaby sie tutaj - powiedziałbym:
Zal mi Cie, człowieku, ktory wykorzystujesz - czyjs zapał, zamiłowanie w koncu serce do hobby - jako ordynarnego, brudnego sedesu w tym temacie.

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

zafael - parę spraw należy wyjaśnić.

Po pierwsze - nie wyzywam faceta, stwierdzam tylko że jak na 25latka jest zdrowo nie typowy.

Po drugie - facet wygląda na obeznanego w temacie a jednak nadal daje swoje - gdyby powiedział że to szczyt jego możliwości - dałbym spokój od razu. Ale facet wciska kit że jest to pomalowane PROFESJONALNIE. Do tego z użyciem metod których na oczy nie widział (przejrzyj jego inne prace).

Po trzecie - mój pierwszy mail był normalny. To on zaczął mnie wyzywać i sie wywyższać. To odpowiedziałem.

Ja też nie maluje ładnie - ale nigdy bym nie sprzedawał swojej pracy jako profesjonalnej ani nie wciskał kitu że użyłem technik których na 100% nie mógł na tym modelu użyć. Ja tępię kłamstwo i robienie z ludzi idiotów - a nie to że ktoś brzydko maluje. To jest potężna różnica.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Faktycznie Fanatyku - nie Ty go wyzwałes, zrobiłes cos gorszego - bez jego zgody zacytowałes prywatna poczte do Ciebie, tylko w jednym celu - wysmiania go.

Faktycznie mozliwe ze intelektualnie jestes bardziej rozwieniety od rozmowcy, co starałes nam przekazac. Lecz nie w tym rzecz. Ja nie widze celowosci w tym co nazywasz - obrona przed oszustami wmawiajacymi ze cos jest lepsze niz w rzeczywistoci - od tego sa osoby ktore wyiora jego produkt albo nie. Jakim prawem mozesz byc jego sedzia, oraz katem? To ze wiesz ze lepiej malujesz aleo znasz ludzi, ktorzy robia to lepiej od niego.
Posługuje sie technikami - w tekscie aukcji nic o tym mowy nie ma, albo nie zauwazyłem takowych.

Zmieniajac lekko temat - zawsze istnieje opcja, ze praca, ktoregos z Twoich kolegow, a moze nawet Twoja zostanie tutaj doszczetnie spuszczona w sedesie. Jak on/Ty sie poczujecie ??

Zastanawiam sie zawsze podczas powstawania takiego tematu - Jakie sa prawdziwe powody pisania postow oraz kim sa ludzie je piszacy. Ja nie potrafie sobie wyobrazic

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

zafael pisze:Faktycznie Fanatyku - nie Ty go wyzwałes, zrobiłes cos gorszego - bez jego zgody zacytowałes prywatna poczte do Ciebie, tylko w jednym celu - wysmiania go.
To nie jest prywatna poczta dwóch kumpli, to wymiana maili pomiędzy sprzedawcą a anonimowym sprzedającym.
Termin "prowokacja dziennikarska" znasz?
zafael pisze:Jakim prawem mozesz byc jego sedzia, oraz katem?
Takim, że koleś świadomie oszukuje swoich klientów.
zafael pisze:To ze wiesz ze lepiej malujesz aleo znasz ludzi, ktorzy robia to lepiej od niego.
Posługuje sie technikami - w tekscie aukcji nic o tym mowy nie ma, albo nie zauwazyłem takowych.
Użył określenia "profesjonalnie pomalowane". Idzie w zaparte, że zna się na tym. Zatem uświadamiając mu, że gówno się zna, a to malowanie nadaje się do DOT-4, a nie na aukcję, Fanatyk wyświadcza kolesiowi i jego klientom gigantyczną przysługę.
zafael pisze:Zmieniajac lekko temat - zawsze istnieje opcja, ze praca, ktoregos z Twoich kolegow, a moze nawet Twoja zostanie tutaj doszczetnie spuszczona w sedesie. Jak on/Ty sie poczujecie ??
Fanatyk jest świadom swoich umiejętności. Malując lepiej od tego kolesia wciąż nie ma czelności nazwać swoich prac "profesjonalnie pomalowanymi".
zafael pisze:Zastanawiam sie zawsze podczas powstawania takiego tematu - Jakie sa prawdziwe powody pisania postow oraz kim sa ludzie je piszacy. Ja nie potrafie sobie wyobrazic
Przestrzegać, ostrzegać, tępić.
fotkapeel blog znasz? Coś w tym rodzaju zatem.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Całkowicie się zgadzam z Zafaelem. To jest żenujące.

Fanatyk pojechał po kolesiu na chama i się jeszcze wypiera.
Ciśnie, że słowo "gówniarz", to chętnie usłyszy w 4 oczy a potem sapie, że koleś mu grozi. Napastliwy ton wypowiedzi zieje z całego posta.
Wyliczanki. Przechwałki(text: "znam najlepszych malarzy w Polsce" rozbawił mnie do łez).

Ale to jeszcze pół biedy.


Bardziej ubolewam nad tym, co napisał Tomasz. Kpina


pzdr: JP

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Paraszczak pisze:Całkowicie się zgadzam z Zafaelem. To jest żenujące.
Twoje prawo :)
Paraszczak pisze:Fanatyk pojechał po kolesiu na chama i się jeszcze wypiera.
Ciśnie, że słowo "gówniarz", to chętnie usłyszy w 4 oczy a potem sapie, że koleś mu grozi. Napastliwy ton wypowiedzi zieje z całego posta.
Wyliczanki. Przechwałki(text: "znam najlepszych malarzy w Polsce" rozbawił mnie do łez).
Zgadzam się. Dlatego napisałem, że odpowiedź kolesia warta maila od Fanatyka
Paraszczak pisze:Bardziej ubolewam nad tym, co napisał Tomasz.
W którym konkretnie miejscu? Możesz rozwinąć tę myśl?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ktoś tu przesadził. Zafael prawdę rzecze.
Istotnie jegomość maluje tak, że mówić że to pro to obraza dla średnich zdolności. Ale takich wielu jest. Srednio rozgarnięty figurkowiec rozpozna że opis to nie pasuje do rzeczywistości. Koleś się spiął to fakt ale na prowokującego maila fanatyka. Chcę powiedzieć że można napisac nam tutaj na forum coś takiego że aukcja jest nie przyztsająca do opisu i ku przestrodze. Ale to że zaczynali się obaj rozmówcy przerzucać "gówniarzami", "ile kto ma lat", "czy może przyjechać na solo czy nie" jest właśnie na poziomie niskim jak tylko można. Brakuje tylko by pojawiły się teksty z grypsery i słownika dresiarskiego. Oczywiście człowiek z aukcji może zgrywac cwaniaka ale to już inna sprawa. Jedną z niepisanych zasad allegro jest nie podoba się to nie licytuj. Więc nie widzę powodu do spinania się.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Szkoda Waszego pisania - to typowe dla Fanatyka, niczego się nie nauczył.
Najpierw prowokuje (na rózne sposoby), a jak ktoś się postanowi na to odpisać, to poleci z płaczem do Administracji. Dobrze, że Salemik nie ma tu konta, bo jeszcze by bana dostał.
Pozdrawiam,
Krzysiek

P.S. I szkoda, że TruePunk ma bana, bobyśmy dostali nową porcję bekowych rysuneczków w paincie. ;) To tak na rozluźnienie, zanim mi ktoś będzie chciał przestrzelić za tem tekst kolana i przywalić bana...

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Tomash pisze:
zafael pisze:Faktycznie Fanatyku - nie Ty go wyzwałes, zrobiłes cos gorszego - bez jego zgody zacytowałes prywatna poczte do Ciebie, tylko w jednym celu - wysmiania go.
To nie jest prywatna poczta dwóch kumpli, to wymiana maili pomiędzy sprzedawcą a anonimowym sprzedającym.
Termin "prowokacja dziennikarska" znasz?
a znasz poziom kaczki dziennikarskiej? do tego kazdy dziennikarz nie powinien trzymac czyjas strone - tylko opisac fakty
zafael pisze:Jakim prawem mozesz byc jego sedzia, oraz katem?
Takim, że koleś świadomie oszukuje swoich klientów.
a wysłuchałes na spokojnie jego racje, spytałes sie kazdego z wymienionych w tym temacie ??
zafael pisze:To ze wiesz ze lepiej malujesz aleo znasz ludzi, ktorzy robia to lepiej od niego.
Posługuje sie technikami - w tekscie aukcji nic o tym mowy nie ma, albo nie zauwazyłem takowych.
Użył określenia "profesjonalnie pomalowane". Idzie w zaparte, że zna się na tym. Zatem uświadamiając mu, że gówno się zna, a to malowanie nadaje się do DOT-4, a nie na aukcję, Fanatyk wyświadcza kolesiowi i jego klientom gigantyczną przysługę.
a wyciagasnie z błedu jest na zasadzie obrażania i publikowanie na forum jaki to on jest beznajdziejny
zafael pisze:Zmieniajac lekko temat - zawsze istnieje opcja, ze praca, ktoregos z Twoich kolegow, a moze nawet Twoja zostanie tutaj doszczetnie spuszczona w sedesie. Jak on/Ty sie poczujecie ??
Fanatyk jest świadom swoich umiejętności. Malując lepiej od tego kolesia wciąż nie ma czelności nazwać swoich prac "profesjonalnie pomalowanymi".
ale moze on nie ma, mnie sie tez wydawało ze pomalowałem na naprawde wysokim poziomie wiedzme - teraz wiem ze tak nie było. Ludzie sie nia zachwycali - teraz pobierznie by rzucili okiem
To jest roznica
zafael pisze:Zastanawiam sie zawsze podczas powstawania takiego tematu - Jakie sa prawdziwe powody pisania postow oraz kim sa ludzie je piszacy. Ja nie potrafie sobie wyobrazic
Przestrzegać, ostrzegać, tępić.
fotkapeel blog znasz? Coś w tym rodzaju zatem
JEst roznica pomiedzy:
-Wiecie ten i ten własnie wystawiał to i to
- szkoda interesowania sie aukcja - nie polecam
a mozna i tak:

-Zobaczcie go jaki załosny koles wystawia to jako "pro"
zenujacy pedał, ciekawe czy pies mu malował

te przykłady sa moim zdaniem czytelne
Poza tym ze poziom wypowiedzi w tym temacie jest niski, dochodzi, takze do nadgorliwosci. Wiekszosc z tego forum jako swiadomych - nie potrzebuje przestrogi. To i po co ten temat?
Tylko zeby w zenujacy sposob nasmiewac sie z innych

Nie znam fotkapeel
i pewnie nie poznam z powyzszych powodow

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

widze ze robi sie niebezpieczne pisanie na ten temat ... ale zaryzykuje .... na spokojnie napisalem do tego kolesia ze skoro tak profesjonalnie maluje to moze pouczyl by mnie takiego malowania i tak mi odpisal - "ja wiem czy maluje aż tak profesjonalnie,napewno dokładnie i wmiare przejżysto"

ogolnie potrochu kazdy ma racje ... nie powinno sie oceniac czlowieka po tym jak maluje ... ale tez niech koles nie wciska kitu na aukcji ze to jest malowanie profesjonalne ... nikt by na niego nie najezdzal gdyby napisal "polalowalem tak jak potrafie"

kolejny pro-paint
http://www.allegro.pl/item283053342_ste ... anie_.html

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Zafael, profesjonalizm oznacza pewien poziom rzemiosła i jego regularne szlifowanie w ramach pracy zarobkowej. Otóż nie wyobrażam sobie, żeby ten koleś mógł regularnie zarabiać tak malując. A do poziomu profesjonalisty zdecydowanie mu za daleko.

Jak przychodzi do Ciebie w szpitalu lekarz i mówi, że studiów co prawda w życiu nie kończył, ale coś tam przeczytał i uważa się za profesjonalistę gotowego wykonać na Tobie skomplikowaną operację, to wyciągasz klamkę i kończysz sprawę na miejscu. ;)

Nie bronię Fanatyka - jak już pisałem, nie podobają mi się jego maile do "propaintera". Bronię tego tematu, bo nagle znalazło się paru świętych przejętych uczuciami takich propainterów. Otóż mnie bardziej martwią uczucia oszukanych przez nich ofiar, taki już jestem.

A jeśli będziemy piętnowali wystarczająco długo i konsekwentnie, może takie ziutki się dwa razy zastanowią zanim napiszą "profesjonalnie pomalowana" w opisie aukcji, która jest gwałtem na naprawdę profesjonalnym malowaniu.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Treevill pisze: ogolnie potrochu kazdy ma racje ...
No dokładnie. Temat jest imo OK, można pokazać tzw. "PROmalarzy" czy dziwne aukcje (boxy z VI czy nawet V edycji nazwane "xxxxxx VII EDYCJA!") ale zależy w jakim stylu się to robi. Akurat taki jaki zaprezentował kolega na "eF" jest nie za bardzo. Ale, jak napisałem, to typowe dla tego użytkownika. Co nie znaczy, że każdy musi sie z tym zgadzać i tolerować.
Pomyślałem dokładnie o tym, co napisał Tomash - jak będzie tu ten temat, to może kolejnemu "PRO" zadrży ręka przy opisie aukcji i to będzie dobrze. Natomiast mam obiekcje co do stylu w jakim "coponiektórzy" postanowili to zuo wyplenić. ;)
Pozdrawiam,
Krzysiek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Parę kwiatków z opisu:
Figurka jest całkowicie ołowiana. Jest to oryginalny produkt firmy Games Workshop!!!
została prześlicznie pomalowana z wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technik malarskich.
kierowca czołgu posiada delikatny odprysk farby na mieczu... lecz ze względu na niewielki kształt i mało widoczne miejsce bedzie to bardzo proste do zamalowania
Wybacz, Zafael, ale jeśli Ty nie czujesz czegoś głęboko nieprawidłowego (i zasługującego na piętnowanie) w opisie tej aukcji, to naprawdę jest kiepsko.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

A ja myślałem, ze oni obaj sobie jaja robią. To było na serio?
Obrazek

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Figurka jest całkowicie ołowiana. Jest to oryginalny produkt firmy Games Workshop!!!
nie rozumiem
figurka jest naprawde ołowiana
i naprawde z GW :roll:

a reszte widac

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

zaden olow ... material do produkcji figurek nazywa sie "white metal" ... jest to stop roznych metali
Ostatnio zmieniony 17 gru 2007, o 10:22 przez Treevill, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ