GT

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

bleeee ;)

nie dawaj cannona, lepsze 3 bolce niż 2 i cannon.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Rozegrałem dzisiaj bitwę z VC z bratem więc przeciwnik na poziomie 6-6.5/10 bo nie ograny w turniejach. Miał taki standard, 15BK, Von carsteini,biegacz, 2x2lvl necros z 3DS i book of arkhan dosyć silna magia, dużo mobilnych jednostek ghouli, dire wolves, fell baty. Armia dosyć wygodna dla HE. Dzięki skeinsilver odrazu miałem pierwszą turę , cały ostrzał poszedł w baty i wilki nie wiele ich zostało bo na T3 to łuki są świetnie 20łuczników i 5 Shadow warriors daje radę + 3Rbt, Teclis rzucił 6 z metalu i się od razu sypnęło się 7 Black Knightów, bo Teclisa dosyć odważnie wystawiłem w oddziale PG z BSB i Commanderem aby miał zasięg i widoczność. Teclis robił straszne zamieszanie przez dwie tury zabił BSB biegacza(1 z metalu) i cały oddział BK reszta armii nie miała większych problemów z VC, nawet jak coś zaszarżowało to dzięki ASF ginęło bardzo szybko.
Ogólnie jakoś straszna masakra wyszła bo straciłem bodajże tylko shadow warriors , RBT i oddział łuczników , ale ani przeciwnik nie był wymagajacy, ani armia jakaś na GT, a z Vampirami ta armia umie sobie radzić doskonale bo nie ma tam strzelania ani nic.

Z magią radziłem sobie super Teclis mając ok. 6DD i +1 do dispela spojnie stopował najgroźniejsze czary, a 8PD i bound spell to porządna magia.

ODPOWIEDZ