[Warszawa] MeowMaster! 2024

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
as1
Chuck Norris
Posty: 628

Re: [Warszawa] MeowMaster! 2024

Post autor: as1 »

Łysy Z Brazzers pisze: 27 sie 2024, o 08:44
Smiechu pisze: 27 sie 2024, o 05:52
Łysy Z Brazzers pisze: 26 sie 2024, o 15:43

Gramy w grę, tutaj nie musimy trzymać się logiki. Jednostki latające mogą latać ale muszą sobie robić przerwę na każdej turze przeciwnika? Kąt widzenia wszystkich stworzeń to 90 stopni, przecież człowiek ma 160 itd. itp.
Rozumiem, że popełniłem błąd wybierając tęcze nad żelkowymi misiami? :D Myślisz, że zamiana wpisze mnie w rule of cool?
Po co przekonujesz ludzi z forum i organizatorów do swojej niekonwencjonalnej armii.
Spróbuj przekonać do niej najpierw swój klub, a dopiero później z zapleczem poparcia ruszaj polować na czarownice.
Wszyscy aktywni gracze T9A Frontu Wschodniego stoją za mną murem.
Obrazek
Asiki także wspierają tę cudną inicjatywe

Łysy Z Brazzers
Warzywo
Posty: 18
Lokalizacja: Białystok - FRONT WSCHODNI

Post autor: Łysy Z Brazzers »

Smiechu pisze: 27 sie 2024, o 10:42
Łysy Z Brazzers pisze: 27 sie 2024, o 08:44 ...
Aktywni znaczy się tylko Ty, bo juz dawno nie widziałem nikogo z FW.

A ostatnią osobą z Frontu która próbowała przemycić zabawkę do battla to był Karli i był to czołg z Adolfem H. (defacto ostatnia osoba która próbowała rozwiązać problem ludzkosci - gdyby dokończył swoje dzieło to zapewniam Cie ze nie miałbyś armii z kucyków Ponny.

A nie odbiegając od głównej myśli mojego poprzedniego posta: chodziło mi bardziej o klub/kluby z którym pogrywasz, czyli te z południowej Szwecji.
Obrazek
Ktoś tu chyba zapomniał wziąć leków xD

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1524
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Albo_Albo pisze: 26 sie 2024, o 18:48 Taka ciekawostka, na jednym raiderze odnośnie nadchodzącego turnieju TOWa w USA jest takie obostrzenie:

"• Proxies are welcome but MUST be submitted with pictures for approval. Additionally, they must follow the What You See Is What You Get (WYSIWUG) rule. AKA don’t put a My Little Pony out as your Lord on Pegasus."

Chyba ta armia Kucyków powoli staje się sławna ...
No no, na pewno nie jest to przypadek i kucyki pony to nie jest przykład który pierwszy przyszedł do głowy, podawany już od 10 lat xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2832
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Zgadza się, niekoniecznie to te same, z resztą ten sam pomysł może się kilku różnym ludziom przydarzyć, a pierwsze nie była Lego Bretka?

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1721
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Akurat Lego Bretka ma spore szanse być BARDZIEJ czytelna niż kucyki.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Wy się odczepcie od lego bretki.
Schludna
Spójna
Zachowany poziom estetyczny
Modele wysokiej jakości
wyswig
Spora część armii które uznajecie za "ok" na turniejach mogla by całować stópki dobrze skompletowanej lego brecie

Awatar użytkownika
og_wolf
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45
Lokalizacja: Warszawa, MeowWay!

Post autor: og_wolf »

FYI: Uzupełniłem ogłoszenie o dane do płatności
Discord: og_wolf#6365

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 932
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Niestety w polskim środowisku dziewiątki przyjaźń to nie magia. Mi osobiście kucyki nie przeszkadzają. Jedyny wymóg jaki widzę to czytelność w postaci odpowiednich podpisów na wydrukowanej kartce lub trayach. Azur tak zrobił, Łysy tak zrobił i nie powinno się robić spin tak długo jak w podręcznikach nie będzie wskazanej listy firm sprzedających modele albo pliki do druków które są akceptowalne.

Btw od kamiennych ogrów też się odczepcie, a argument o tym że herosa można odróżnić tylko ilością kamieni jest kula w płot, bo akurat generał na ten przykład ma w niej koronę itd.

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

oj dawno master nie wygenerował 4 stron na forum w ciągu 2 tygodni :)
jak to powiadają "nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili"

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1379
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Turniej zapowiada się dobrze, wszystko git. :) Chętnie bym przyjechał.
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Pedrodilgur
Chuck Norris
Posty: 567
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: Pedrodilgur »

Rozumiem że na forum panuje cenzura i jakakolwiek wiadomość gdzie wspomniany jest wspaniały turniej DMK zostaje usunięta?
Salamander Leslau

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2832
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Pedrodilgur pisze: 30 sie 2024, o 11:17 Rozumiem że na forum panuje cenzura i jakakolwiek wiadomość gdzie wspomniany jest wspaniały turniej DMK zostaje usunięta?
Nie panuje cenzura, tylko nie widzę już logiki dalszego spamowania w tym temacie o rzeczach niezwiązanych z tym turniejem. Myślę, że offtopu już wystarczy.

Odnośnie DMK jeśli masz jakieś fetysze, to możesz udzielać się w tamtym temacie.

Awatar użytkownika
Tapio
Mudżahedin
Posty: 294
Lokalizacja: Triclinium Bielawy

Post autor: Tapio »

Moim zdaniem temat wykluczenia armii ze względu na walory estetyczne jest co najmniej trywialny w warunkach przyrody w jakich znajduje się obecnie nasze wątłe środowisko. Ograniczenie 18+/ family frendly w przypadku legendarnej armii Ciary z ostatnich dmp pojmuję, choć była to bardzo kreatywna inicjatywa XD Ale jakiekolwiek "zabawki" z odpowiednią legendą i pomysłem nie powinny być wykluczane. Już sama ilość literatury koniecznej do ogarnięcia stanowi wysoki próg wejścia dla młodej krwi, nie stwarzajmy dodatkowych, klasyfikując zabawki na lepsze i gorsze. Inicjatywa Łysego przełamywała pewne tabu, które już dawno powinno być przełamane. I ze strony teutońskiego zakonu brawa mu za to i po stokroć błogosławieństwa Ojca Dyrektora!!! Ale poważnie NIE DYSKRYMINUJMY NASZYCH ZABAWEK, i mówię to z pozycji wiader paskudnych metali z 2, 3 i w najgorszym wypadku 5 edycji, okropnie wymalowanych przez autora posta i wartych swojej wagi w złocie XD Pomyślmy z kim będziemy kulać za 10 lat??? Jeśli są chętni nie sprowadzajmy ich do parteru na poziomie budowy armii. Jak wspomniałem na początku, ważny temat temu dokładam swoje 3 grosze.
Co do Mastera jeśli bogowie pozwolą zbieram chorągwie i przybywam.
Triclinium Thoruniensis

Awatar użytkownika
og_wolf
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45
Lokalizacja: Warszawa, MeowWay!

Post autor: og_wolf »

Pierwszy post uzupełniony o informacje o rekomendowanym miejscu do noclegu. W tym samym lokalu odbędzie się afterek z soboty na niedzielę. Jego szczegóły dodamy później
og_wolf pisze: 20 sie 2024, o 11:50 Rekomendowany nocleg do samodzielnej rezerwacji przez uczestników na hasło “Pruszkowskie Manewry”. Do połowy września mamy wstępnie zaklepane 30 pokoi dwuosobowych. W przypadku rezerwacji w późniejszym terminie nie ma gwarancji miejsca w hotelu.

Hotel Anton - https://www.hotelanton.pl/

Pokój 1 osobowy ze śniadaniem cena za noc – 240,00zł
Pokój 2 osobowy ze śniadaniem cena cena za noc – 290,00zł
*Parking płatny 25,00zł/auto doba dla Państwa gratis.
Discord: og_wolf#6365

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

PILNE!!!!
zainteresowanych noclegiem w hotelu Anton prosimy o możliwie wczesne rezerwacje - pokoje mamy zarezerwowane do połowy września - po tym terminie NIE MA GWARANCJI MIEJSC W HOTELU


telefon 789233991 hasło do rezerwacji "Pruszkowskie Manewry"

Awatar użytkownika
Jorkstra
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38

Post autor: Jorkstra »

W hotelu jest możliwość przygotowania salki dla chętnych, którzy chcieliby w piątek zagrać bitewkę. Dajcie znać pls czy organizować coś takiego w sensie czy będą chętni na sparing w piątek wieczorem, możemy ogarnąć do 4 stołów
Klub MeowWay! Warszawa

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

Ja chętny :)

ODPOWIEDZ