Maszyny, maszyny i jeszcze raz maszyny...

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
monsterstar
Chuck Norris
Posty: 582

Maszyny, maszyny i jeszcze raz maszyny...

Post autor: monsterstar »

Witam !
Chciałbym się dowiedzieć jakich maszyn używają najczęściej nasi orczy generałowie. Lobbe ? chukke ? doom'a ? Mam narazie 3 chukki i żeadnej lobby ani doom'a ? Co radzicie ? kupić doom'a lobbe ? Prosze o szybką odpowiedz ponieważ chce coś dziś kupić.
THX i pzdr monsterstar

Awatar użytkownika
Holgin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 136

Post autor: Holgin »

na pewno kup doom divera, nie jest drogi a za do jest bardzo dobry, opłaca sie go wystawic a lobba to po prostu katapulta.

Awatar użytkownika
monsterstar
Chuck Norris
Posty: 582

Post autor: monsterstar »

ale doom to jest rare a nie lepiej mieć gianta na tym slocie :D ?

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

zalezy jaki styl gry preferujesz i jeszcze jedna chucke kup by zapelnci caly slot :P

Awatar użytkownika
monsterstar
Chuck Norris
Posty: 582

Post autor: monsterstar »

wiem wiem... ale styl grania giantem to jaki ? a doom'em jaki ?

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

monsterstar pisze:wiem wiem... ale styl grania giantem to jaki ? a doom'em jaki ?
Gigant- silny chłop, idzie do przodu i jeśli nic go nie zestrzeli to wchodzi w walkę wręcz i niszczy (czyt. mocno się bije)
Doom Diver- dobra maszyna, strzela, ładnie zdejmuje kawalerie wroga, maszynki, trzeba mieć cela żeby trafiać, ale jak nie masz to sobie wyrobisz.
P.S. Zdaje mi się że był już temat o maszynach

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Styl gigantem fru do przodu zrobic kuku > narazasz sie na ostrzal
styl doomem strzelasz i robisz kuku > narazasz sie na nietrafienia i missfire

zaloz jeszcze tematy czy warto brac trole lub snotlingowe ferrari
[-_-´]

Awatar użytkownika
pio_eustachy
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pio_eustachy »

taki troche offtp: próbował ktoś zrobić własnego doom divera??
Szaman pisze:
Bonczek pisze:Ale nie możesz zaprzeczyć, że wolałbyś grać czymś takim niż kawałkiem kartki lub kartoflem?
w morde tez wolalbym dostac piescia niz kijem...
Obrazek

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

ja probowalem i nie wyszlo tak tragicznie aczkolwiek musze go troche pozmieniac....

a zeby nie offtopowac to maszyny wszystkie sie przydaja ;)

kalinus
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: kalinus »

Można korzystać z własnej produkcji maszyn na turniejach itp. ?

Bo O&G pochlania duzooo pieniędzy. :p


Lecac w ekonomie zrobiłem sobie 2 ala spear chuki. Nastepny bedzie lobber.
Doom divera jednak kupie GW.

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?t=4330&start=600

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Można grać na turniejach, oczywiście. Sam też zrobiłęm 2 spear chukki własnoręcznie. Rock Lobbe i Doom Divera chyba jednak lepiej kupić (ja tak przynajmniej wolałem) niż robić, bo to za trudne trochę.
A w grze wszystkie maszyny są jak dla mnie bardzo fajne 8)

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Ja mam zrobione 4 spear chucki doom Divera i katasie... zawsze to punkty za konwersje gorzej z obsluga:P

Awatar użytkownika
pio_eustachy
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pio_eustachy »

Pochwal sie jak zrobiłeś doom divera. Ja już mam stelaż z balsy, tylko za bardzo nie wiem jaki jest ten mechanizm z tyłu: chyba zrobie własny :D
Szaman pisze:
Bonczek pisze:Ale nie możesz zaprzeczyć, że wolałbyś grać czymś takim niż kawałkiem kartki lub kartoflem?
w morde tez wolalbym dostac piescia niz kijem...
Obrazek

Awatar użytkownika
badyl
Chuck Norris
Posty: 373
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: badyl »

pio_eustachy pisze:Pochwal sie jak zrobiłeś doom divera. Ja już mam stelaż z balsy, tylko za bardzo nie wiem jaki jest ten mechanizm z tyłu: chyba zrobie własny :D
przypomnijcie sobie doom divera z Ved. a okaze sie ze nie musi to byc skomplikowana rzez do zrobienia:)
pozdr

Awatar użytkownika
pio_eustachy
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pio_eustachy »

z V ed?? to ten gobo na procy??

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Doom divera jest łatwo zrobić, ja wziąłem dwa badyle szeroką gumkę i tego goblina od oryginalnego doom divera co już niby leci. Może to nie jest jakieś cudo i wogóle ale daje rade, wiadomo co to jest i są punkty za konwersje :p

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

pio_eustachy pisze:z V ed?? to ten gobo na procy??
Tak
Nowy to też proca tylko obudowana :P

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dla mnie osobiscie to jest zal robic takiego scratch-builda z gumki i 2 patykow - jako sedzia nie dalbym zadnych punktow za takie rozwiazanie. Punkty za konwersje powinny byc przyznawane za naprawde ciekawe rozwiazania i niezwykle doznania estetyczne, a nie za rozwiazanie - przykro mi to mowic Pocisk - ekonomiczne. Ale gdzies tam jest to rozmowa na innej plaszczyznie.

Z maszyn przede wszystkim chukki. Sa tanie jak barszcz, potrafia wykrzesac bardzo decydujace wyniki, malo komu chce sie do nich fatygowac. Poza tym doom diver jest fantastyczny. Klope zamierzam dopiero zaczac testowac.

Awatar użytkownika
Dawidos
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dawidos »

Może mi ktoś napisać wymiary doom divera, zamierzam go zrobić własnoręcznie. Podstawa do chyba trapez, to bede potrzebował wymiarów górnej, dolnej podstawy i wysokości. Z góry dzieki !!

Awatar użytkownika
pio_eustachy
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pio_eustachy »

Ja wymiary biorę "na oko" i mi wyszło 6cmx3cm - wielkość podstawy, a wysokość jest równa wzrostowi nocnika z włócznią :-P
Nie chce robić idealnej kopii, bo i tak nie wyjdzie. mam ciekawy pomysł odnośnie doom divera, tylko nie wiem, z czego można zrobić szpulę, na którą nawinięta będzie lina. Jakieś pomysły??
Szaman pisze:
Bonczek pisze:Ale nie możesz zaprzeczyć, że wolałbyś grać czymś takim niż kawałkiem kartki lub kartoflem?
w morde tez wolalbym dostac piescia niz kijem...
Obrazek

ODPOWIEDZ