Mini Homoflejm

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

Co do parad - jeżeli katolicy mogą mieć swoje procesje na Boże Ciało - kilkakrotnie stałem w korku z powodu takiej procesji (oczywiście na wsi, jechałem gdzieś na dłuższy weekend) czy dzwony co niedziela walą tak, że słychać je na całym osiedlu - to czemu homoseksualiści nie mogą mieć swojej parady raz na jakiś czas? Blokują ruch jak wszelkie inne manifestacje. I w końcu ile było takich parad w Polsce? Pewnie każdy z Was mógłby je policzyć na palcach swoich rąk...

Ja podobnie jak trikk nigdy jeszcze nie widziałem na ulicy całującej się pary homoseksualnej, nie wiem gdzie niektórzy bywają, że widzą i tak ich to obrzydza...

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

trikk pisze:Zyje 21 lat w tym mieście (Warszawa) i nie widziałem żadnej całującej się homo pary
Ja też nie. Najwyraźniej w Warszawie trzeba się przejść do klubu gejowskiego, żeby zobaczyć całujących się facetów. W Wawie jest raptem kilka klubów gejowskich - Pingus, byłeś już we wszystkich, czy po prostu masz jakiś ulubiony?

I dawno tego nie napisałem, ale... zgadzam się w 100% z postem Fanatyka.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Całe szczęście te pozostałe 10-50% (nie ma to jak 40-procentowy błąd statystyczny) to wierni czytelnicy jedynego słusznego, prawomyślnego i poprawnego politycznie dziennika!
Gdzie błąd statystyczny?
10% społeczeństwa nie zgadza się na szefową kobietę - 10% szowinistów.
31% nie tolerowałoby szefa inwalidy.
65% nie tolerowałoby jako szefa murzyna.
75% człowieka po 70 roku życia.
84% geja lub lesbijki.
To nie błąd statystyczny, tylko wskaźnik nietolerancji w odniesieniu do danej grupy społecznej.
Może od razu stwórzmy rozwiązania które zadowolą wszystkich, co? Zwłaszcza jak czytam niektóre z Waszych tekstów to w przypadku starców mi się nasuwa, by ich za młodu powybijać.

Co do samej wyborczej: jakby nie patrzeć, jest prawicowa ;)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

A ja bylem w gejowskich klubach. Jeden okreslany jako gey-friendly, drugi jako hetero-friendly. Widzialem calujacych sie homo obu plci i wcale sie na ten widok nie obruszalem. Jak czlowiek nawalony to mu takie rzeczy zwisaja. No i zyje patrzcie, nie dostalem krost ani nie wypadly mi wlosy, a do tego zarowno ja jak i moi znajomi swietnie sie bawilismy, bo muzyka byla pierwsza klasa.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

10% społeczeństwa nie zgadza się na szefową kobietę - 10% szowinistów.
mnie obojetne - jesli jest dobra w tym co robi
31% nie tolerowałoby szefa inwalidy.
jw
65% nie tolerowałoby jako szefa murzyna.
jw
75% człowieka po 70 roku życia.
jw
84% geja lub lesbijki.
1 jesli by sie do mnie nie przystawiał i ostentacyjnie obnosił z swoja orientacja, lub dyskriminował heteroseksualsitow to nie widze problemu
ona jw (oczywisccie bez poczatku)
ciekawe czy jest takich jak ja wiecej.
Od kiedy przynaleznosc do jednej z tych grup dyskriminuje Cie jako dobrego przełozonego.

jesli tak to posiadanie znamiona na tyłku, czy tatuarzu na rece tak samo

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

ciekawe czy jest takich jak ja wiecej.
Co najmniej 1 :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Jankiel pisze:Bo większość mężczyzn jest głupia. Kazdy gej to jeden samiec mniej w konkurencji o kobiety. Każda lesbijka zmniejsza pulę kobiet, z której można wybierać. Idealne proporcje dla mnie to 90% gejów i żadnych lesbijek...
A Agnieszka to czyta Płoty i Młoty? :wink:


Poza tym skoro już się wszycy przyznają do tego, że widzieli bądź niewidzieli całujących się facetów to ja powiem, że do mnie się nawet jeden przystawiał. Ktoś mnie przebije? :)
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

b_sk pisze: Poza tym skoro już się wszycy przyznają do tego, że widzieli bądź niewidzieli całujących się facetów to ja powiem, że do mnie się nawet jeden przystawiał. Ktoś mnie przebije? :)
Chyba nikt nie ma zamiaru ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Cieniasy :)
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Poza tym skoro już się wszycy przyznają do tego, że widzieli bądź niewidzieli całujących się facetów to ja powiem, że do mnie się nawet jeden przystawiał. Ktoś mnie przebije?
Jak już się przyznałeś, to pewnie osikowym kołkiem ;)
Sam nie utrzymuję kontaktów, ale moja dziewucha przyjaźni się z dwoma. Świetni specjaliści w swoich dziedzinach naukowych, więc przy okazji praktyczna znajomość, a mają chyba na dziewuchę dobry wpływ bo się zaczęła zastanawiać czy jakiejś koleżanki nam do łóżka nie zaprosić... ;)
Wszyscy faszyści mogą teraz plumkać, ale nawet jakby się spełnić nie miało, to już na samą myśl zacieram ręce ;) :P ;)

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Ushabti, a co jak zechce zaprosic kolege?
Obrazek

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Asassello pisze:Ushabti, a co jak zechce zaprosic kolege?
Ooooh, You beat me to it :twisted:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Asassello pisze:Ushabti, a co jak zechce zaprosic kolege?
szaszłyk ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Ushabti, a co jak zechce zaprosic kolege?
Sprawa jest prosta: w życiu nie przespałbym się z kimś kto jest bardziej owłosiony niż ja. Jej koledzy też. A geje to geje: reagują na seks z kobietami tak jak faceci hetero na seks z facetami :P Nie ma obaw ;)
Poza tym wystarczy powiedzieć nie :P
Jak już rzekłem wcześniej: to nie ja zastanawiam się nad zaproszeniem koleżanki. Jeśli ja zechcę zaprosić kolegę dopiero sytuacja będzie analogiczna :P A wierzcie mi, że nie zechcę ;)
Póki co jej fantazje zupełnie mi nie przeszkadzają ;) Wam by przeszkadzały? ;)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Rekalm sie za duzo naogladala:P Biegnij po Axe Obrazek

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Biegnij po Axe
Psiknąć jej w oczy?
Nie lepiej farbę w sprayu? ;)
Swoją drogą mam cichą nadzieję, że sobie żartuje, bo zacznę być nawet o baby w moim otoczeniu zazdrosny ;)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Poza tym skoro już się wszycy przyznają do tego, że widzieli bądź niewidzieli całujących się facetów to ja powiem, że do mnie się nawet jeden przystawiał. Ktoś mnie przebije? Smile
Przebic to nie ale remis bedzie :wink: :P
Cieniasy Smile
Bo trzeba byc twardym ,a nie mietkim :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Menace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160

Post autor: Menace »

Ja tam do homoseksualizmu nic nie mam. Wyznaje zasadę, że człowiek może wszystko dopóki nie krzywdzi innych. Sam nie chcę być dyskryminowany , więc nie dyskryminuje innych w myśl zasady "nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe".

Choć muszę się przyznać, nie wiem czy bym potrafił swobodnie rozmawiać z gejem. Widoku całujących się facetów nie lubię, tak po prostu mam. No, ale cóż skoro ma się zasady, to trzeba postępować z zgodzie z nimi bez wyjątków

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

do mnie się nawet jeden przystawiał. Ktoś mnie przebije?
Ja. Do mnie dwóch :P
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Jankiel pisze:
do mnie się nawet jeden przystawiał. Ktoś mnie przebije?
Ja. Do mnie dwóch :P
Ja byłem uznany przez grono nauczycielskie w szkole że jestem homoseksualistą. Powiedział mi gog prywatnie po zakończeniu nauki w szkole :lol2:

Przebijajcie, a jakże :lol2:

Zablokowany