Metallica i Iron Maiden w Chorzowie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wraq
Wałkarz
Posty: 81
Lokalizacja: Bad Lands (M-ce)

Metallica i Iron Maiden w Chorzowie

Post autor: Wraq »

Witam
Chciałem sie dowiedziec czy oprócz mnie jeszcze ktoś z tego forum sie tam pojawmi :D??? I czy kiedyś byliście na koncercie którymś z tych zespołów?

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

koncert Iron Miden bedzie w sierpniu a nie w maju i nie w chorzowe ale w Warszawie
http://www.ironmaiden.com/index.php?categoryid=15

na Metallice jeszcze nie bylem ( moze w tym roku :P )

a co do Ironow to mam trzy koncerty na koncie

- 2003.06 Spodek (trasa jeszcze z utworami Brave new world + premierowe Wildest Dreams)
- 2005 Chorzow (utwory tylko z 3 pierwszych plyt)
- 2007 Venezia (trasa z A Matter of Life and Death)

najbardziej zaluje ze nie bylem w 2000 (powrot Dickinsona do zespolu) i na kolejnym koncercie w 2003.12 (trasa z Dance of Death)

Awatar użytkownika
Wraq
Wałkarz
Posty: 81
Lokalizacja: Bad Lands (M-ce)

Post autor: Wraq »

Aaa...no fak, źle spojrzałem :oops: (czwartek 7/8/08 IRON MAIDEN: Somewhere Back In Time Tour Stadion Gwardii - Warszawa) Też jeszcze nigdy nie byłem na Metallice, w tym roku musze nadrobić.

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Ja jade do Chorzowa na 100%.Drugi raz ich zobacze na żywo.Uwielbiam duże koncerty wiec nie opuszcze i tego :D
A jeszcze na początku graja na rock am ring i tam bedzie grał rowniez RATM wiec jest nas czym sie zastanawiac :) (bo do Brelina daleko nie jest z wielu zakatkow Polski:D)

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

Byłem na Metallice w 2004. Mam zamiar się wybrać i w tym roku. Nie wiem jeszcze, jakie będą supporty. Ma ktoś może jakiegoś pomocnego linka na podorędziu?

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Nie wiadomo jeszcze nic o supportach.
A i tak powinnismy czuc sie wyróznieni bo pierwsze ustlaone 3 koncerty Metallici to bylo Rock im Park ,Rock am Ring i Chorzów wiec jak pierwszy raz to zobaczylem to myslalem ze to pirma aprilis :D

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Nie no na swojej stronie umieścili nawet informacje po polsku o Chorzowie :P http://metallica.com/index.asp?item=600566

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

na pewno Coma będzie supportem
:roll:

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Jeśli tak to będę w niebie ;)

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

W 2004 byl Vader wiec nie sadze ze Coma podchodzi pod te klimaty.Zreszta kazdy z was pewnie juz widzial tyle raz Come nie raz wiec po co wiecej :D.
Pewnie jakis Hunter czy Acid Drinkers wysstapi jak bedzie polski support.I jak bedzie support-gwiazda tak jak w 2004 Slipknot to ja tez bedwe w niebie :)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Wiesz Chory wszystko z tego co podałeś mi odpowiada :)

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

A ja już mam bilety :D

Edit: znaczy na metallicę
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

To dla mnie moze grac Slipknot a supportem byc Metallica i jest git :wink:

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

ja na metallice jade bankowo, w 2004 nie bylem z powodu matury... a teraz raczej nic mnie nie powstrzyma

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Metallice widzialem na w-wskiej Gwardii. skusilbym sie tylko ze wzgledu na Roberta Trujillo, ale Chorzow? za stary jestem na takie wycieczki...

na Ironach bylem dwa razy - jak grali jeszcze z Blazem, a potem na koncercie z trasy Brave New World. mysle, ze ponownie sie wybiore w wakacje - oczywiscie z zona :D

BTW w W-wie, bodajrze 11 kwietnia, jest jedyny w Polsce koncert Tankiana. zona na pewno mnie wyciagnie, juz urabiam dziadkow do opieki nad wnuczka :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

Na Gwardii była Apocaliptica. Wydaje mi się, że klimat kompletnie inny niż przy Slipknot czy Vaderze.
Może w tym roku jakies zespoliki typu Deftones czy Disturbed...
A z polskich Sweet Noise...

Miło jest pogdybać :D

Na 100% jadę.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

warkseer pisze:Na Gwardii była Apocaliptica. Wydaje mi się, że klimat kompletnie inny niż przy Slipknot czy Vaderze.
Może w tym roku jakies zespoliki typu Deftones czy Disturbed...
A z polskich Sweet Noise...

Miło jest pogdybać :D

Na 100% jadę.
Sweet jest zajebiaszczy na koncertach, bylem w Gdanskim Zaku i dali naprawde czadu, na Deftonesow czekam od 8 lat, od kiedy ich slucham... moj ulubiony zespol, zespol mojego zycia.. ale cos czuje ze predko na ich koncert w PL sie nie doczekam ;)
disturbed od czau kiedy ich przed mansonem wygwizdali tez szybko bym sie nie spodziewal...

Awatar użytkownika
Tzeentch89
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42
Lokalizacja: Śląsk/Knurów

Post autor: Tzeentch89 »

A ja jeszcze na niczym większym nie byłem, ale w tym roku troszkę nadrobię na Metallice. Bileciki już mam 8)

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

nic absolutnie nie wiadomo o supporcie??

ja bylem ostntim razem na metalce i tym razem sie wybiore chyba choc tez sie czuje juz powoli troche z stary na to.

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

na koncerty nigdy nie jest sie za starym :P ... kwestia tylko czy idziesz w mlyn pod scena czy sobie stoisz dalej

ODPOWIEDZ