Niezwykli 2.0 (mekka bezmyślnego spamu)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Brałem kiedyś metę i teścia prolongatum, zupełnie legalne - na receptę od dermatologa, kiedy miałem rozjechany pod względem hormonów organizm (tj. byłem konkretnym pryszczersem). Ale po pierwsze były to lecznicze, a nie wyczynowe dawki (tj. 3, a nie 16 tablet dziennie i jedna ampułka na dwa dni, dwie na dzień), po drugie odstawiłem jak tylko się organizm "wyprostował", po trzecie - pamiętam jak mi skakała agresja (ale zarazem chęć do działania) krótko po zastrzyku teścia. Generalnie nigdy więcej, raz w życiu wystarczy ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

jak patrzę z obrzydzeniem na te wszystkie otaczające mnie, krzywe mordy, to mnie niszczy od środka.

taka moja mała myśl, tylko mi nie mówcie, że nigdy tak nie macie. ja mam to codziennie. Budzę się rano i idę spać z ta myślą. Gardzę ludźmi.
:roll:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

jeszcze powiedz ze Slipknota sluchasz to cie zastrzele ;)

nie no ja też gardzę :)

Awatar użytkownika
Nibas
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Warschau

Post autor: Nibas »

Ależ szz. Mamy jubileusz. 100 stron Niezwykłych.

Pom, pom, fajerwerki!
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jasiuuu pisze:jeszcze powiedz ze Slipknota sluchasz to cie zastrzele ;)
Tak jak latacz napisał :D

To co, Natalio? Zamykamy z otwarciem 3.0? ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Pawełek pisze:jak patrzę z obrzydzeniem na te wszystkie otaczające mnie, krzywe mordy, to mnie niszczy od środka.

taka moja mała myśl, tylko mi nie mówcie, że nigdy tak nie macie. ja mam to codziennie. Budzę się rano i idę spać z ta myślą. Gardzę ludźmi.
mam podobnie
Kuśka to się psuje od sterydów, a nie legalnych supli.
nie oszukujcie sie ;) wszyscy znają prawdę!
Zresztą też byś przykoksił, bo ci wszystko wisi
spoko bejbe, w toku :)

Awatar użytkownika
Nibas
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Warschau

Post autor: Nibas »

Nie daj się! Styl artysta-lamus jest 100 razy lepszy! ;c
Obrazek

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Tomash pisze:Brałem kiedyś metę i teścia prolongatum, zupełnie legalne - na receptę od dermatologa, kiedy miałem rozjechany pod względem hormonów organizm (tj. byłem konkretnym pryszczersem). Ale po pierwsze były to lecznicze, a nie wyczynowe dawki (tj. 3, a nie 16 tablet dziennie i jedna ampułka na dwa dni, dwie na dzień), po drugie odstawiłem jak tylko się organizm "wyprostował", po trzecie - pamiętam jak mi skakała agresja (ale zarazem chęć do działania) krótko po zastrzyku teścia. Generalnie nigdy więcej, raz w życiu wystarczy ;)
16 tablet to wpier**** pudzian na cyklu, normalni śmiertelncy jedzą po 15-20 mg ed czyli 3-4 tabsy ed .
Kiedyś widziałem temat na sfd, koleś mówił, że robił pare cykli bez odbloku i konkretnie mu beret zryło, tj. był tak agresywny, że bił się pare razy w tygodniu Obrazek .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Zablokowany