Absurd Żałoby Narodowej

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

patologia z tymi zalobami. szczerze mowiac smierc tych wojskowych nie zmienila mojego zycia, tak samo jak smierdzi pielgrzymow, papiezy czy ch. wie kogo jeszcze.
jesli kogos to uraza - niech ma swiadomosc, ze jak umrze to tez na 99% tego nawet nie zauwaze, a jesli przez niego mi odwolaja koncert to bede rzucal miesem obficie.

obiektywnie patrzac jednak - smierc wojskowych to duzo sensowniejszy powod do zaloby narodowej niz te inne z ostatnich czasow. to juz nie jakies pielgrzymki.

Mam wrazenie ze wlasnie ilosc zalob wzbudza negatywne odczucia w duzej ilosci osob, wywolujac zdenerwowanie i zabijaja skutecznie jakiekolwiek wspolczucie dla zmarlych. czyli daje efekt totalnie przeciwny do zamierzonego

PS. a rodzina nie wspolczuje tez. bo to takie troche na pokaz wspolczuc osoba o ktorych istnieniu nie wiedzialem, ktorych nigdy nie spotkam i inne takie.

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

ja sobie lubie czasem załobe dowalić, może być narodowa
:roll:

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Ta żałoba jak i 99,9% innych to żenuła #-o
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

dokładnie kaczka nadużywa Żałoby Narodowej, co chwila jest, zaczyna mnie to już ... i tu pada niekulturalne słowo na litere W :D

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

aha, jeszcze dodam że moje życie jest jak wielka żałoba, ale nie koniecznie narodowa
:roll:

Awatar użytkownika
Kerim
Master Convertor
Posty: 1193
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Kerim »

Kiedy to jedyna rzecz którą ten kurdupel potrafi, resztę za zwyczaj spiepsza.
Tu też nabroił, ale wydaje mu się że jest wręcz odwrotnie

Awatar użytkownika
Nibas
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Warschau

Post autor: Nibas »

Pożałujmy go trochę. Narodowo.
Obrazek

Slawek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39

Post autor: Slawek »

Mikołak pisze:
Slawek pisze: Brudni hippisi tego mogą nie rozumieć, ale tragedia dla armii to tragedia dla całego narodu.
Pozwolę sobie jako "brudny hipis" mieć diametralnie odmienne od Twojego zdanie: w nowoczesnym, cywilizowanym świecie ARMIE SĄ TRAGEDIĄ NARODÓW. (...)
Dotąd doczytałem. Nie muszę czytać reszty by wiedzieć że piszesz głupoty. Może wiek cię usprawiedliwia, więc nie będe osądzał surowo...
Z twoimi poglądami powinieneś zmienić hobby.Warhammer to w końcu zabawa ARMIAMI... Znajdż sobie bardziej pacyfistyczne zajęcie...

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Slawek pisze: Nie muszę czytać reszty by wiedzieć że piszesz głupoty.
Jasnowidzenie to przydatna umiejętność we współczesnym świecie. Znasz może kursy walut na najbliższy miesiąc? A może i Totka byś podopowiedział...
Slawek pisze: Może wiek cię usprawiedliwia, więc nie będe osądzał surowo...
W przypadku Mikołaka to już tylko starcza demencja może go usprawiedliwić Panie Sędzio :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Z twoimi poglądami powinieneś zmienić hobby.Warhammer to w końcu zabawa ARMIAMI... Znajdż sobie bardziej pacyfistyczne zajęcie...
Sorry ale jest drobna (no może nie taka drobna :wink: ) różnica między walka/zabijaniem na ekranie komputera/stole (warmłotek) ,a w realu .
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Slawe, nie chcialbym byc nie mily czy cos.
Ale masz cale 23 posty. true?
i ANI jeden nie jest poswiecony WFB. albo ploty i mloty, albo galeria (w ktorej moze udzielac sie osoba totalnie niewiedzaca o co chodzi, bo doznania estetyczne jakies kazdy moze miec).

i nagle wpadasz do tematu i jakims mentorskim tonem probujesz sie udzielac i pokrzykiac na innych userow. moze skoncz? wejdz se na jakies forum o militariach jak taki z Ciebie autorytet, zamiast tutaj kolegow szukac
ech, nowe pokolenie fanatykow nam rosnie

Awatar użytkownika
de Ville
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: de Ville »

Piszecie, że kaczor czy inny tusk wykorzystuje żałobę do prywatnych celów (walka o prezydenturę, czy co tam jeszcze). Nie będę się spierał, może i tak, ale ja mogę napisać, że Wy robicie to samo (nabijacie sobie posty i podbudowujecie ego). Więc skończcie pieprzenie bzdur, bo ci ludzie, którzy zginęli służyli bądź co bądź Waszej ojczyźnie (tak, wiem, macie to w głębokim poważaniu) i należy im się jakiś szacunek. Niech ktoś zamknie ten temat, bo jest on nie stosowny( nie chodzi mi o żałobę narodową)

PS. Nie wiem, który to mój post, do 10 jeszcze nie dobiłem, nie mam pojęcia jakie to ma znaczenie.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Niech ktoś zamknie ten temat, bo jest on nie stosowny
Póki co mamy wolnośc słowa ,więc .... :wink:
Nie wiem, który to mój post, do 10 jeszcze nie dobiłem, nie mam pojęcia jakie to ma znaczenie.
Żadne :) Wystarczy żebyś mówił z sensem :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

de Ville ale głupty wypisujesz :shock:

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Nie przeginajcie pały w drugą stronę, proszę...
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

dokładnie kaczka nadużywa Żałoby Narodowej, co chwila jest, zaczyna mnie to już ...
Dokładnie.
Co okazja, to żałoba.
Trafi do księgi rekordów Guinnessa, jako głowa państwa, która wprowadziła najwięcej żałób narodowych.
Ale masz cale 23 posty. true?
Co ewidentnie świadczy o tym, że jest 10 razy głupszy od Ciebie :roll:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

widze, ze jankiel nie zrozumial o co chodzi z postami. na wypadek jakby mialo to kogos jeszcze dotknac, to ja wytlumacze:

w zolnierzyki gra sporo osob. jezdzi na turnieje, gada o zasadach, maluje armie, udziela sie w pokazach dla nowych graczy.
czesc lubie, czesc nie, czesci nie znam. zycie. ale jako ze nie samymi zolnierzykami sie zyje to stworzono podforum PiM. po to zeby battlowcy mogli pogadac o sprawach nie battlowych
I cisnienie czlowiekowi skacze jak widzi bande ludzi totalnie niezwiazanych z batlem (moja, nieprzymierzajac, babcia tez napisala 0 postow zwiazanych z WFB - wiec jest w tej dziedzinie takim samym autorytetem jak slawek) ktorzy przylaza tu opowiadac co mysla.

Tutaj jest dosc liberalnie. Na pankowych forach zazwyczaj tacy ludzie dostaja warny o tresci w stylu 'zebys nie myslal bucu ze jestes wsrod swoich'

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

de Ville pisze: Więc skończcie pieprzenie bzdur, bo ci ludzie, którzy zginęli służyli bądź co bądź Waszej ojczyźnie
Ale widzisz jaką z tego robiąszopkę? Przecież w ciągu ostatnich kilku lat każda żałoba narodowa w tym kraju to istne reality show... Ścigają się tylko kto pokaże/okaże więcej żałoby w żałobie... To oni sobie robią jaja z tych ludzi, nie my!
Obrazek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

I cisnienie czlowiekowi skacze jak widzi bande ludzi totalnie niezwiazanych z batlem
mi tam nie skacze
ktorzy przylaza tu opowiadac co mysla.
póki co mają prawo tak robić
Tutaj jest dosc liberalnie.
i bardzo dobrze
Na pankowych forach zazwyczaj tacy ludzie dostaja warny o tresci w stylu 'zebys nie myslal bucu ze jestes wsrod swoich'
A chciałbyś by tu tak było? Bo ja nie. Bo mnie jakem batlowiec takie cos by zniechęciło wielce do forum bp.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

w tym temacie (mimo roznic zdania miedzy uzytkownikami maszego forum) to jest moim zdaniem spokojnie ... na portalach internetowych to jest dopiero zenada ... zmasowany atak troli , katolickich fanatykow , ateistow , przeciwnikow i sympatykow pisu ... istna szopka

ODPOWIEDZ